Mafai-8 Krwawa Łaźnia

http://img1.ak.crunchyroll.com/i/spire2/f7683087ef4947a036ad1dab7a26bbf71376383780_full.jpg

Dawno temu miałeś sen… Przerażający, okropny, krwawy… Odkąd pamiętasz ten sen prześladował cię… Miałeś wrażenie, że jest to coś innego niż zwykły sen… Tej nocy znowu go miałeś, lecz zamiast się obudzić zlany zimnym potem stało się coś gorszego…

http://www.nickguitarify.com/wp-content/uploads/2014/07/divider.png

Budzisz się w wielkim pomieszczeniu. Ciemność jest tak nieprzenikniona, że nie widzisz końca swojego nosa. Ból w głowie jest tak mocny, że dopiero po paru minutach zauważasz coś dziwnego. Nie możesz poruszać rękami… Całość sytuacji przypomina ci ten sen… “Tak pewnie jeszcze śnie… zaraz się obudzę…” myślisz… Niestety, ku twojemu przerażeniu… to nie jest sen…
Nagle słyszysz ciche jęki… “Nie jestem sam?!” myślisz. Nagle w pomieszczeniu zapalają się wszystkie pochodnie…

http://www.nickguitarify.com/wp-content/uploads/2014/07/divider.png

Zauważasz, że w pomieszczenie przypomina ogromny średniowieczny loch. Po chwili zwracasz uwagę na łańcuchy, którymi jesteś przykuty, ale także widzisz resztę ludzi, znajdujących się w tej samej samej sytuacji co ty. Po paru chwilach łańcuchy wszystkich nieszczęśników się rozpinają.
“O co tu chodzi??” myślisz. Niestety zaraz przyjdzie ci zmierzyć się ze swoim największym koszmarem…

http://www.nickguitarify.com/wp-content/uploads/2014/07/divider.png

Zaraz po rozpięciu łańcuchów, zebraliście się na środku sali i razem udaliście się do wyjścia z lochu. Pierwsze co widzicie to są potężne metalowe wrota. Uradowani i pewni, że to wyjście otwieracie je, a to co się wam ukazuje powoduje u was paniczne przerażenie… Za wrotami były zmasakrowane ciała ludzi… Poćwiartowane i posegregowane w chory sposób… Nogi z nogami, ręce z rękami, głowy z głowami itd…
Szybko zamykacie drzwi, cofając się w przerażeniu. Zauważacie kolejne drzwi mniejsze, drewniane z małą kratką. Biegniecie do nich i otwieracie. Jednak to jeszcze nie jest wyjście.

http://www.nickguitarify.com/wp-content/uploads/2014/07/divider.png

Po wyjściu z lochu, na ścianie zauważacie krwawy napis, pisany palcami, zaś pod nim ciało jakiegoś mężczyzny… był okropnie zmasakrowany i miał wbitą w plecy siekierę. Jednak to nie ciało było tym bardziej przerażającym motywem. Napis wywarł na was znacznie mocniejsze wrażenie - “Krwawa łaźnia to gra, w której tylko najsilniejsi przetrwają. Podejmij moje wyzwanie, lub dołącz do mojej wspaniałej kolekcji. NIECH ZABAWA SIĘ ZACZNIE.”
Kto jest mordercą? Kto zginie? Kto przetrwa? Tej nocy rozpoczyna się walka o wasze życia… Pytanie brzmi czy jesteście na nią gotowi…

http://www.nickguitarify.com/wp-content/uploads/2014/07/divider.png

Role:

Rzeźnik - zabójca. Raz na FN może zabić jedną osobę, dowolnie przez niego wybraną. W wypadku głosowania, w którym będzie remis, rzeźnik zabije dwie osoby (drugą będzie jedna osoba z głosowania, decyzja należy do rzeźnika, jednak nie musi zabijać też nikogo)

Patolog - raz na dzień (FD i FN) może sprawdzić ciało zabitych. Informacje o zabitych (ich rola oraz poszlaki) będą się ukazywały w fabule kończącej FD.

Obrońca - może raz na FN zabrać pod swoją opiekę jedną, dowolnie wybraną przez niego osobę. Jeśli rzeźnik zaatakuje chronioną postać, rozpocznie się walka (system rzutu kostką “Do trzech zwycięstw”). Jeśli obrońca pokona rzeźnika, nie dopuszczając do morderstwa, osłabi rzeźnika powodując, iż ten nie będzie w stanie zabić nikogo przez 2 FN (FN w trakcie walki oraz 1 FN po walce). W innym wypadku obrońca zginie, lecz osoba chroniona nie.
Informacje o śmierci obrońcy będą napisane w fabule kończących FD.

Ofiara - zwykły gracz. Co dziennie może linczować innych graczy, głosując na ich eliminację, dodatkowo raz na całą grę może samodzielnie sprawdzić miejsce morderstw i ciała zamordowanych dając dodatkowe informacje.

http://www.nickguitarify.com/wp-content/uploads/2014/07/divider.png

Zasady
[ol]
[li]Nie wolno zdradzać innym graczom swoich ról.[/li][li]Dyskusja po zakończeniu FD i w fazie FN jest zabroniona.[/li][li]By mogło dojść do głosowania potrzebne jest głosowanie przez minimum 3 graczy.[/li][li]Za nieobecność 2 dni, gracz zostaje wykluczony z gry.[/li][li]W rozgrywce biorą udział tylko osoby wcześniej zapisane. Osoby martwe bądź niezapisane mają zabronione wypowiadać się w temacie.[/li][li]MG ma prawo ukarać graczy dyskutujących o mafii, jeśli stwierdzi, że rozmowa “poszła za daleko”. Mowa tutaj głównie o chacie. Nie dedukujemy na chacie - od tego jest temat mafijny.[/li][li]Edytowanie i usuwanie postów jest ZABRONIONE. Mowa tu także o edycji błędów ortograficznych czy interpunkcyjnych. Nie chcę widzieć napisu “post modyfikowany” i tyle,[/li][li]Jeśli gracz ma pytanie czy jakąś sprawę odnośnie gry wysyła PW do Mistrza gry ( @“mangofan97” )[/li][li]JA MAM ZAWSZE RACJE!!! :D[/li][/ol]
Faza Dnia, w skrócie FD zaczyna się o 8mej lub 10tej rano w zależności od tego czy idę do pracy czy nie, a kończy o 22giej
[ul]
[li]Jest to pora na pisanie w tym temacie przez wszystkie osoby biorące udział w grze,[/li][li]W każdej FD może odbyć się głosowanie, które kończy się wraz z końcem FD i zostaje uwzględnione w fabule.[/li][/ul]
Faza Dnia, w skrócie FD zaczyna się o 8mej lub 10tej rano w zależności od tego czy idę do pracy czy nie, a kończy o 22giej

Jest to pora na pisanie w tym temacie przez wszystkie osoby biorące udział w grze, W każdej FD może odbyć się głosowanie, które kończy się wraz z końcem FD i zostaje uwzględnione w fabule.
Faza Nocy, w skrócie FN zaczyna się po skończeniu FD, a kończy tuż przed rozpoczęciem FD. Przykładowo od 22:00 do 8:00.

Podczas tej fazy pisanie w temacie jest ZABRONIONE, Jest to pora na wykorzystanie wszelkich specjalnych umiejętności przez osoby biorące udział w grze, Robi się to poprzez wysłanie prywatnej wiadomości do Mistrza Gry ( @"mangofan97" ), Zostaje to uwzględnione w porannej fabule, lub w informacji zwrotnej od MG.
Głosowanie może odbyć się w każdej FD.

Może w nim wziąć udział każdy żywy gracz. Głosowanie pierwszego dnia nie będzie brane pod uwagę. Do tego, aby głosowanie było ważne potrzeba trzech głosów.

… Zaraz po tym jak wydostaliście się z lochu, znaleźliście się w wielkim holu, prowadzącym do kuchni, jadalni i składzika z drewnem. Odkryliście także schody na pierwsze piętro, gdzie znajdowały się pokoje mieszkalne, łaźnie i biblioteczka. Zebraliście się wszyscy w jadalni by wspólnie rozpocząć rozmowy na temat chorej gry jakiej staliście się częścią… Głównym pytaniem było “Kto jest mordercą?” i “Kto pierwszy zginie?”… myśląc nad tym rozpoczął się pierwszy przerażający dzień…

Uczestnicy:
@“Tsu”
@“Alison”
@“Kayoko”
@“Kiichigo”
@“PhariosShaphire”
@“Naruto120”
@“Egil”
@“Haruki”
@“Wabik”
@“Yankesss”
@“Nikorin”
@“Kageno”
@“xYahiko”

FD - nie rozpoczeta :stuck_out_tongue:
Poczekamy aż mango ogarnie na nowo role itp.
Swoją drogą, wysłałbyś jakąś wiadomość dzień wcześniej, ja nawet nie wiedziałem, że mafia się zaczęła.

Tw, nie wiedziałem, czy ten post usuwać czy zostawić…
///@“Egil”

Dobra to powiem tak. Skoro fabuła dnia pierwszego została, zabawe zaczniemy jak tylko otrzymacie role. Do zobaczenia potem.

Role rozesłane. GRA ROZPOCZĘTA!!!

UWAGA!!!
DZISIEJSZA FD PRZEDŁŻONA O GODZINĘ!!!

No to się zaczęło. Pierwszy post mój! Ale nie lubię zaczynać. Kto ma ochotę rozrysować ustawienie ról? :3

Okej, zaczynamy.
Mamy 13 osób.
Logicznie myśląc przeważającą liczbą osób są Ofiary to w przybliżeniu 8?
Myślę, ze Obrońców jest 2 a Patolog jest 1 no ewentualnie 2.
No i oczywiście, Rzeźnik to 1 osoba.

Ja bym tak dał 5-7 ofiar reszty nie jestem pewien ale sądze że z 3 obrońców będzie.

3 obrońców to za dużo; ich możliwość zablokowania ruchu mordercy na dwa (!) dni to wg mnie zbyt wielki przywilej, żeby więcej niż 2 osoby miały tę przyjemność. Co do patologów - ich też pewnie jest dwóch.

Nadmienię, że to pierwsza mafija manga. Biorąc pod uwagę, że wcześniej ofiarami uczynił jedynie 4 osoby(ach ta grupówka…) to znaczy, że pozostawił 9 graczy z jakąs rolą.
Obstawiam że w tym przypadku będziemy mieli do czynienia z pięcioma ofiarami.
Pozostaje 8 osób.
Ofiara - 5
Rzeźnik - 1 lub 2.
Obrońca 3 lub 4
Patolog 3

Niestety mafia jest zaprawdę uboga… Zarówno w role jak i opis ról…

Swoją droga, zasady nie określają, co dzieje się z osobą na którą zagłosujemy. Zostaje zabbita? Poddana kwarantannie? Związana?

Informacje o śmierci obrońcy będą napisane w fabule kończących FD.

Wygląda na to, że ich ilość powoli wyjdzie w praniu. Chociaż trochę słabo by było, gdyby ich się namnożyło, bo Obrońca nie dość że może codziennie brać kogoś pod swoje skrzydła, to jeszcze ta możliwość blokowania ruchu Rzeźnika… Chyba że Rzeźników w takim razie też jest więcej - jeśli jeden zostanie zablokowany, to zawsze istnieje możliwość, że drugiemu się fartnie.

Egil. Skończ marudzić twoje mafie lepsze nie były. Na razie musimy czekać… Nie ma rady

Moim zdaniem najbardziej prawdopodobny jest ten scenariusz.
Ofiara - 8
Rzeźnik - 1.
Obrońca 2
Patolog 2

Popieram teorie @“Naruto120” ogólnie jest za mało ludzi by było więcej niż 1 rzeźnik, obrońców 2 styknie idealnie, a patolog to może 3 ale wątpie

[ol]
[li]Były lepsze.[/li][li]Nie narzekam, że mafija słaba, tylko, że trudno nam podzielić role.[/li][li]Naru, ofiar będzie z całą pewnością mniej.[/li][/ol]

W takim razie nie powinno być trudności z wytropieniem rzeżnika prawda?

Ja się zgadzam z Egiliem że ilość ofiar jest możliwa nawet od 5 osób i mam na to dowód tylko nie wiem czy moge go użyć.

Wczoraj już miałam podejrzenia kto jest rzeźnikiem XD Dzisiaj klops.

Yan jeżeli chodzi ci o to, że mango wysyłał grupówki, to już o tym wspomniałem.

No dlatego napisałem że ofiar jest od 6 do 7 bo musiał coś zmienić a na pewno nie dał mniej niż 5…chyba że znów dał 5 w co wątpię ale kto wie.

Ostatnio były 4.