Mafia 12 - Piekielny wyścig

Fabuła:
Jesteś emerytowanym policjantem. Zaraz po odejściu wyprowadziłeś(aś) się z miasta Atlanty, gdzieś na wieś. Chcesz zrealizować swoje marzenie zostania kowalem japońskich mieczy, jednak twoje umiejętności są raczej mierne i efekty twojej długiej pracy zawsze są zerowe. Frustracja, jaką zacząłeś(ęłaś) odczuwać zaraz po odejściu ze służby rosła z każdym dniem. Pewnego dnia, podczas pracy nad mieczami usłyszałeś(aś), że ktoś podjeżdża pod twój dom. Nie przejmując się tym cały czas machasz młotem kowalskim udeżając w rozgrzany do czerwoności kawał metalu, jednak gdy chcesz go zahartować, metal pęka w wodzie. Ponownie nieudana próba jeszcze bardziej zwiększyła twoją frustrację i z całej siły rzuciłeś(aś) nieudanym ostrzem w drzwi szop, w której pracowałeś(aś), jednak ktoś je otwiera. Z krzykiem odskakuje za ściankę, o włos unikając lecącego ostrza. Kiedy wychodzi zza ściany okazuje się, iż jest to policjant, który informuje cie, że twój przyjaciel(przyjaciółka) został(a) porwana. Dowiadujesz się również, że zostało porwane jeszcze cztery inne osoby. Dostajesz również od policjanta kopertę, a w niej list:
“Jest was cztery pary, ale tylko jedna przeżyje. Bądź pierwszy, a przeżyjesz. Wasze zadanie to rozwiązać zagadkę morderstwa sprzed osiemnastu lat. Możesz się kontaktować z partnerem tylko trzy razy na dzień, więc korzystaj z tego mądrze. Grę zaczynamy. Powodzenia…”

Zasady:
[ol]
[li]Gra polega na zasadach wyścigu. Pracujecie w grupach dwuosobowych.[/li][li]Kontakt z partnerem odbywa się za pośrednictwem MG.[/li][li]Nie można kontaktować się z innymi uczestnikami.[/li][li]Rozmowa o mafii poza wątkiem jest zakazana!!![/li][li]Zagadkę musicie rozwiązać jako pierwsi by wygrać, co oznacza zmniejszoną do minimum ilość postów w wątku (w celu nie ujawniania informacji zebranych).[/li][li]MG wciela się w postaci osób przesłuchiwanych. Pytania musicie sami zadać by odnaleźć dojście do rozwiązania zagadki.[/li][li]Ostatnia para jaka dochodzi do punktu przesłuchania MA OBOWIĄZEK(!!!) by przeprowadzić przesłuchanie na forum, tak by inni widzieli (jest to forma kary dla najwolniejszych)[/li][li]Gra ciągnie się bez przerwy (nie ma czegoś takiego jak FD i FN)[/li][li]Pary będą losowane. Szanse wyrównane, gdyż pary będą się składały z osób bardziej i mniej doświadczone w mafiach.[/li][li]Gracze mogą poprosić o jedną dodatkową wskazówkę (zależną od zaawansowania ich poszukiwań) na CAŁĄ GRĘ!!! Wykorzystajcie to mądrze. ^[1][li]Gracze mogą podejmować działania zależne miejsca i fabuły w jakim się znajdują. Podstawowe informacje (takie jak miejsce akcji, postaci poboczne, poszlaki, itd.) będą dostępne dla wszystkich.[/li][li]Wszelkie prośby o interakcję (zarówno między graczami, jak i z postaciami pobocznymi) należy wysyłać do MG jako PW!!![/li][/ol]
UWAGA!!! ZASADY MOGĄ ULEC ZMIANIE, W ZALEŻNOŚCI OD POWSTAŁYCH W TRAKCIE GRY SYTUACJI, WIĘC POLECAM KONTROLOWAĆ SYTUACJĘ Z ZASADAMI!!!

Informacje o swoich rolach i partnerach otrzymacie niedługo po zamknięciu zapisów.
WASZE ROLE ZOSTANĄ OKREŚLONE NA POCZĄTKU MAFII
MAFIA WYSTARTUJE 02.01.2015
Wszystkim śmiałkom życzę… POWODZENIA!!!


  1. /li ↩︎