Mafia 13 - Przez nóż do serca.

Jak już to trolling z twej strony Alison, cóż za hipokryzja z twej strony.

Wskaż, w którym miejscu trollowałam, a będę skłonna Cię przeprosić.

Zazwyczaj oskarżający o trolling sam jest trollem,

Nie wiem, skąd masz takie statystyki, ale w tym przypadku niestety ich wynik się nie sprawdził. :slight_smile:

Najgorszym faktem jest to, że będziemy teraz otrzymywali mniej poszlak przez to że Cynamonek nam odpadł po pierwszym dniu ;/

Cóż odsyłam do Wikipedii i definicji słowa troll internetowy

Szczerze Alison zawsze odgrywa ważną role w mafiach i zabójca (przynajmniej zawsze ja tak robiłem) stara się ją eliminować na początku. Zabójstwo Lukosa według mnie nie ma większego sensu.

Yahik, jeden Cynamonek jeszcze żyje, w końcu to on nam przekazał tę wiadomość. A przynajmniej ja to tak zinterpretowałam.
Kageno, tylko raz zostałam wyeliminowana przez zabójcę na początku trwania mafii.

kilka rzeczy mnie zastanawia:
[ol]
[li]“dumny Mangofan” - dumny z czego? ze swojej siły, a może… ze swojego wspaniałego zabójstwa?[/li][li]“Zazwyczaj oskarżający o trolling sam jest trollem” - Nice ciągle oskarża Alison, w skrócie Nice non stop nas trolluje[/li][li]Jeden Cynamonek nam zostawił poszlakę, czyli musi być ich dwóch… chyba, że lukos pisał poszlakę umierając, w co wątpię lol[/li][/ol]

Alison pierwsza oskarżyła mnie o trolling czyli jest trollem xd

a ty oskarżasz ją, czyli też jesteś <3

Czyli też jesteś trollem bo oskarżasz mnie, ma to sens

a teraz ty oskarżyleś mnie i jesteś podójnym… powiem ci Nice, że twój sposób “wykrywania trolli” jest wadliwy

Jaki tam wadliwy moim zdaniem jest doskonałym ukazaniem waszej hipokryzji, oskarźać każdego ale nigdy nie siebie xd

A więc odciski butów i ktoś kogo się nie spodziewamy?.. Mało, bardzo mało informacji…
Niko nie mam pojęcia czemu miałbym być dumny -_-, plus nie ma żadnych ani powodów,
ani też przyczyn mojego zachowania w fabule… Jedno jest pewne… Nadal jesteśmy
w dupie z głosowaniem…

Dobra ale skończcie już może z tymi trollami xD bo to nijak w sumie ma się do mafii oskarżać się wzajemnie o trolling możecie na chacie. Tam przynajmniej po czasie historia się usunie :smiley:

@“Alison” Co do tej wiadomości ja to odebrałem tak jak Niko pisała, że to sam Lukos napisał przed śmiercią. Ale tak się zastanawiając to ok. Mógł to zrobić przed śmiercią i włożyć to za drzwi ale nawet jeśli to sprawca mógł to zobaczyć wychodząc z drugiej strony drzwi były zablokowane więc może miał inną drogę ucieczki i tak naprawdę ta kartka została przez niego niezauważona. Ale to taka teoria, co by było gdyby… xD

wróćmy do tematu mafii, zostało jeszcze:
[ol]
[li]“dumny Mangofan” - dumny z czego? ze swojej siły, a może… ze swojego wspaniałego zabójstwa?[/li][li]Jeden Cynamonek nam zostawił poszlakę, czyli musi być ich dwóch… chyba, że lukos pisał poszlakę umierając, w co wątpię lol[/li][/ol]

coś wątpie, że aż tak to było pokręcone z Cynamonkiem i poszlaką XD ale w sumie… dowiemy się tego jeszcze po następnym zabójstwie

a tak niko do twojego pierwszego punktu coś może być z tym dumnym gdyż Nice mówi, że muszą to wyważyć drzwi skoro się nie otwierały, no ale skąd mango wiedział że ten zwykły kopniak wystarczy xD wcześniej testował to na swoich drzwiach czy co? xD

no raczej nie byłby dumny, gdyby nie wiedział że ten kopniak wystarczy nie?