Mafia 17 - Disconnected.

Nie wiadomo czy zdjęcie jest prawdziwe czy nie jest tylko podpuchą.
Trzeba pamiętać, że zabójca jest wśród nas.
Gdy by padł strzał przekonali byśmy się czy ściany są dźwiękoszczelne.

Najłatwiej ściągnąć z siebie oskarżenia fingując własną śmierć.

Hmmm są 3 możliwości. 1 zwolennik zabił Nikorin która była wirusem dlatego nie wykonała ruchu. 2 Ofiara została zabrana przez informatyka. 3 wirus celowo nie zaatakował

Pamiętaj, że to 21 wiek, a zdjęcie może być photoszopowane i nie odróżnisz.

I ten rewolwer. Ktoś musi w nocy udać się do pokoju Nikorin.

Niby racja ale jakoś nie sadzę żeby to był photoshop, takim argumentem można by było podważyć każdy następny zgon/dowód

Chyba, że w nocy wyjdziemy ze swoich pokoi

Co? Mistrzu tak czytam co piszesz i ty chyba nie do końca rozumiesz jak działa mafia XD

Mi również się tak zdaje XD

Spokojnie :smiley: wiem, że mam wam łapać za słowa :smiley: i szukać w waszych wierszach tego kto jest winny :wink: a może to ja jestem psycholem mordercą tego nie wiecie :smiley: a może to youhei który miał być pierwszą ofiarą :stuck_out_tongue:

Hmm rozumiem ze gdyby wirus zaatakowal, ofiara bylbym ja… ale wirus nie zaatakowal…

Nie wiem czy dobrze kminie, ale:
[ul]
[li]Rewolwer - nie zostal uzyty, a ja mialem byc pierwsza ofiara wirusa, czyli wedlug zamierzenia to ja mialem byc zabity przy pomocy tego rewolweru?[/li][li]Skoro tak, to czy ja mialem byc w tym pomieszczeniu?[/li][li]No i kolejne, czy nadal mam sie bac ze jestem “na celowniku” wirusa?[/li][/ul]

You parę razy w mafie grałem i też jako zabójca (nigdy mi nie szło ;-:wink: ale ja zawsze chciałem dokończyć dzieła więc sądze że możesz nie przeżyć nocy

Domyslam sie… tylko co by tu jeszcze wykminic przed nieuchronna smiercia xD

KONIEC FAZY DNIA

Wasza dyskusja trwała w najlepsze jednak do większych wniosków nie doszliście. Chcielibyście uzyskać więcej informacji. Jednak było ich stanowczo za mało by kogokolwiek osądzać. Znużeni dalszymi poszukiwaniami udaliście się na spoczynek.

POCZĄTEK FAZY NOCY

KONIEC FAZY NOCY

Kolejny dzień. Zniecierpliwieni usiedliście przed monitorem oczekując na kopertę. Zauważyliście, że brakuje 2 osób.
-Coś mi tutaj nie pasuje - wydukała Maru.
-Jeśli myśle to co wszyscy myślimy, to sądzę, że mamy rację. - powiedział Mistrz.
-Masz na myśli to, że Wirus i Zwolennik Wirusa wykonali wyrok?- zapytał Kageno.
-Tak, ja też tak myślę.- powiedział Spider.
-Koperta!- dodał kiklors.

W załączniku odnaleźliście dwa typy zdjęć.
Pierwsze: były to zwłoki Yankessa.
Ciało zostało przywiązane do łóżka. Podobnie jak ostatnio w klatce piersiowej tkwił nóż a na ścianie widniał napis “ku chwale Wirusa” . Pod łóżkiem znów znalazł się rewolwer tym razem z inicjałem litery “K.” oraz datą 03-12-2014.

Drugie zwłoki nie były już takim zachwycającym widokiem. Ciało nieszczęśnika zostało rozczłonkowane i porozrzucane po pokoju. Na łóżku zostały położone 2 czarne myszy.
Jakby jeszcze tego było mało na ścianie został namalowany dziwny stwór podobny do kozy. Najwidoczniej zabójca ma poczucie humoru…

LISTA WYBRAŃCÓW:

1.Youhei
2.Yankesss
3.Kiklors
4.Maru
5.Kageno
6.Nikorin
7.Spider2023
8.Mistrz Rozpierduchy
POCZĄTEK FAZY DNIA

OK WCZORAJ MNIE NIE BYŁO,BYŁAM W OPERZE,PRZECZYTAŁAM WCZORAJSZY CAŁY DZIEŃ MOGĘ GRAĆ!

Jestem tylko ciekawa czy Wirus i Zwolennik Wirusa mogą współpracować… no i dlaczego yohei i yankess? Czy oni jakoś zaszkodzili wiursowi?

Poszlaka… Osoba z inicjałem K może być mordercą lub następną ofiarą…

Teraz zginęły dwie osoby. Kozy by wskazywały na ypuhei’a ale on nie żyje…
Taka masakra jest dość dziwna.

Nie mogą współpracować Maru

Mistrz jak dla mnie jesteś podejrzany

A jak dla mnie jest podejrzany kageno XD
Może on i mistrz są zabójcami?
Jeśli mnie zabiją to jeden z nich na pewno XD
Więc zobaczymy następnego dnia jak się to potoczy jeśli dziś nic nie znajdziemy.

następnego dnia jest koniec gry

jest 40% szans że trafimy na odpowiednią osobę