Mafia 21 - The Race Gone Wrong

Szukajac okazji na duza kase, trafiliscie na wielki nielegalny wyscig. Milionik euro brzmi niezle. Wyscig mial biec dookola calej Europy. Wszyscy ustawiliscie sie na starcie i wyruszyliscie. Szybka lecz spokojna jazda nie trwala jednak dlugo. Jeden z kierowcow postanowil wygrac za wszelka cene. Uwazajcie, jest uzbrojony i raczej nie planuje nic wesolego. Wyscig zostal przerwany gdzies we Wloszech w poblizu opuszczonego hotelu na jakims odludziu. Nie ma tam nikogo oprocz was, a wasze telefony nie maja zasiegu… jestescie zdani tylko na siebie.

Uzbrojony/a - codziennie moze zabic jedna osobe
Kierowca - Zwykly uczestnik wyscigu
Detektyw - Moze sprawdzic role gracza dwa razy w ciagu mafii
Tropiciel - Moze sprobowac sam zabic Uzbrojonego jeden raz w ciagu mafii, w razie pomylki ginie jednak “cel”
Ochroniarz - Moze ochronic jedna osobe w ciagu nocy
- osoba chroniona nie zginie mimo bycia celem Uzbrojonego
- gdy chroniony jest uzbrojony, ginie zarowno ochroniarz jak i cel uzbrojonego
- gdy celem jest ochroniarz, ginie tylko on.

Ilosc wymaganych glosow by pozbyc sie gracza - 3 (2 jesli jest 5 lub 4 zywych graczy)

Gdy liczba zywych graczy bedzie wynosic 3 lub mniej - mafia zakonczona porazka (wygrywa uzbrojony)

UWAGA:
Zabronione jest:

• zdradzanie swojej roli
  • kontaktowanie sie pisemnie lub glosowo z innymi graczami.

kontakt z innymi jest mozliwy tylko i wylacznie za posrednictwem/pozwoleniem MG

• pisanie w temacie bedac martwym/niezapisanym
  • pisanie w temacie podczas fazy nocy

Pamietaj ze:

• W kazdej chwili mozesz zadac pytanie MG (tylko pw)
  • Umiejetnosci graczy zostana przekazane pomiedzy zamknieciem zapisow a rozpoczeciem mafii
  • Umiejetnosci mozna wykorzystywac tylko w fazie nocy (pw do MG)
  • nie musisz uzasadniac glosu podczas glosowania

Dobra, Jedziecie wszyscy swoimi samochodami juz od dluzszego czasu nie mijajac zadnych ludzi, budynkow, innych pojazdow. Jestescie na terenie Wloch. Jest bardzo goraco, trawa wyschnieta. Gdy nagle w oddali ujrzeliscie jakis budynek, we wszystkich samochodach wystrzelily opony. Tego sie nie spodziewaliscie. Kazdy z was otrzymal komunikat ze wsrod was jest ktos uzbrojony, ktos kto planuje zrobic cos niedobrego. Po chwili jednak komunikat urywa sie, zauwazacie ze wasze telefony nie maja zasiegu. Wszyscy wyszliscie ze swoich samochodow i wyruszyliscie w strone budynku, liczac na jakas pomoc. Gdy jednak dotarliscie na miejsce, budynkiem okazal sie opuszczony hotel. Byters odezwal sie “Cholera, pusto.” Lilka odparla “Przynajmniej mamy gdzie przenocowac”. Kicia z Mistrzem postanowili sie rozejrzec nieco dookola budynku. TroLoL nieco zdenerwowany usiadl na starej sofie wzdychajac. Tuz obok niego usiadla Arika rzucajac “No, wsrod nas podobno jest tez ktos uzbrojony, co robimy?” Nie bylo zadnej odpowiedzi, jednak na twarzach bylo widac niepokoj. Nagle do budynku wrocili Kicia i Mistrzu. Kicia rzucila “Na tylach w ogrodzie rosna pomarancze” Mistrzu dodal “W poblizu jest tez czyste zrodelko z ktorego mozna pic”. Wielki odparl lekko oschlym tonem: “Przynajmniej nie umrzemy z glodu…”

Na gornym pietrze jest 9 pokoi… kazdy z was wybral sobie swoj.

Lista graczy:

Arika
Byters
Eyirie
Kicia
Lilka
Mistrzu
TroLoL
Wielki
Yankesss

GOOD LUCK!

To co na początek?
Jakieś pomysły, domysły?
Cieszę się, że zostałam umieszczona w fabule xD daję to motywacje do pisania w mafii.
Narazie nikt się nie wychylił z tego co czytam.
Ale niektórzy z nas dziwnie się zachowywali :x

Pomylę się zakładając, że Uzbrojony jest osobą wymienioną z fabuły? Zakładając, że You jest psychologiem (XDD) najbardziej zatem wyróżniły się Lilka i Arika - zdawały się wgle nie przejąć sytuacją.
Ok, może to za wcześnie na domysły, ale…

TroLoL napewno nie, ona jest grzeczna, broni by nie wzieła chyba że na mnie to w tedy to może być ona

Ejri to samo sobie pomyślałam! Mają taki lekceważacy stosunek do całej sytuacji, że to aż dziwne!

Byters był chyba ostatni w rozdawaniu ról, to może być podejrzane

Ale też powiedział że będzie ochraniał Lilke

Najbardziej podejrzana jednak wydaje się Ari… :C
Jednak chciałabym byśmy dziś zagłosowali, może trafimy… Kto nie głosuje ten przegrywa T^T

Tak powiedziałem, odnośnie PBF-a. A trolol to nie dziewczyna Wielki :)

Postanowiłem jednak napisać post w mafii zanim kolega po mnie przyjdzie. Co do Lilki i Ariki to wstępnie zgadzam się z Eiu i Kicią, mogą mieć rację… jak wrócę ze spaceru to jeszcze zerknę co się urodziło

No masz rację, że na kogoś trzeba… pomyślę jak wrócę za jakąś godzinkę.

Jak dla mnie, to po fabule niczego ustalić się nie da, więc nawet nie wiem, na kogo miałabym głosować. Chociaż pewnie trzeba by, bo inaczej szybko zostaniemy odstrzeleni…
I będziemy spędzać ten czas jedząc pomarańcze xD

Mniam, pomarańcze i woda, rozwolnienie gwarantowane XD

Może będą przez to jakieś ślady xD

No niby fabuła jako tako tak perfidnie nie wskazuje na nikogo.
Ale jest nas mało i powinniśmy zacząć działać. Powybija nas szybko, ale my też samych siebie…
W sumie to nie wiem co myśleć, głosowałabym ale chciałabym też poczekać.

W sumie, to małe szanse, że teraz na kogoś trafimy, więc jak zagłosujemy i ktoś jeszcze zostanie zabity, to najpewniej zginą dwie osoby.

Przy linczu też są zwykle jakieś wskazówki. No i jak pokazują poprzednie mafie niegłosowanie dobre nie jest. Może taka narwana jestem bo mam ograniczony dostęp do neta więc chcę szybko to rozegrać, ale… Sama nie wiem, Lilka ma rację ale również myślę, że You dał nam wskazówkę w fabule

Eyirie, Yankesss nie zostali wymienieni w fabule, może to oni ?

Może to Wielki D: bo mówi lekko oschłym tonem :I co w sumie nic nie znaczy.