Mafia - 25 - "Na dnie..."

Na dnie…

Ściśle tajne
Okręt podwodny L1 został wyznaczony do zajęcia pozycji ▓▓▓▓▓▓.

Zmiana rozkazów. Jednostka L1 ma udać się na ▓▓▓▓▓▓ i odebrać ładunek, jak też załogę grupy biały szczur.

Moskwa odmawia, powtarzam Moskwa odmawia. Mimo wszelkich trudności trzeba dotrzeć na pozycję ▓▓▓▓▓▓. Wywiesić kartkę “Brak jabłek” w sali jadalnej. Osoba która powie hasło ▓▓▓▓▓▓ jest uprawniona do wszelkich działań, w tym użycia broni jądrowej oraz ▓▓▓▓▓▓. W przypadku nie zjawieniu się na miejscu 30 maja, uznajemy iż towarzysz Andrij Panin wraz z podległą mu załogą dopuściło się sabotażu, dezercji, oraz działań wymierzonych w państwo rad!

http://i.imgur.com/TuwTo18.jpg

Sytuacja obecna…

Okręt zmienił kurs by odebrać grupę żołnierzy, jako sztab szkoleniowy, który ma ocenić, czy cała jednostka jest sprawna. Podczas rutynowego sprawdzania sprzętu, oraz szkoleniowych manewrów wybuch pożar błyskawiczny. Oprócz pokoju radio-lokalizacji, kilku pomieszczeń mieszkalnych i luku torpedowego zostało spalone. W luku torpedowym doszło do wybuchu. Okręt stracił zasilanie, lecz reaktor jądrowy jest nie uszkodzony, a co najmniej na taki wygląda. Leon Rochow zamordował łącznika, został od razu rozstrzelany przez najwyższego stopniem, czyli starszego szeregowego. Było wiadome, że to nie był jego prawdziwy stopień, zmarł od trucizny w swoim łóżku. Nie mniej, przed śmiercią, łącznik odkrył, iż z tego statku ktoś wysyłał zaszyfrowaną wiadomość. Jasne jest to, iż na pokładzie znajduje się kapitalistyczny szpieg. Z całą grupą udało Wam się pozbierać pewne informację. Jak wyrywki z dziennika kapitana pod nazwą “Ściśle tajne”. Niestety dane są zamazane.

~~ Pamiętnik szeregowego Matwieja Jarcov, który udusił się.

Z jakiegoś zakamarku statku wydostał się gaz, który spowodował utratę pamięci.

http://i.imgur.com/TuwTo18.jpg

Obecnym zadaniem wszystkich towarzyszy, wiernie służących czerwonej fladze jest:
-Skontaktowanie się z Moskwą w celu dostania nowych instrukcji oraz przede wszystkim lokalizacji miejsca, do którego należy się udać. W dzienniku kapitan są niestety zamazane informacje o pozycji. Do tego celu będzie przywrócić zasilanie, naprawić przeciek w dziale torpedowym, wynurzyć się.

http://i.imgur.com/lcHx3zO.jpg
Spis załogi:
Z tego co się dało odszyfrować, na spalonych skrawkach mundurów i innych dokumentów. Ustaliliście:

Jeden techniczny od reaktora jądrowego. -Umie uszkodzi/naprawić reaktor.
Dwóch medyków. -Umie uratować kogoś, jeśli zostanie zatruty, ewentualnie jak napromieniuje się.
Oficer polityczny z okrętu. - Umie kogoś ochronić, nie siebie. Jeśli się zdemaskuje, może wykonywać egzekucje.
Oficer polityczny z Białego Szczura - Umie kogoś ochronić nie siebie. Jeśli się zdemaskuje może wykonywać egzekucje.
Szpieg/Szpiedzy - Ich cele są nieznane, najlepiej ich wyeliminować. Może wykonywać egzekucje, jak się przedstawi za odpowiednią osobę.
Dwóch łączników - Może skontaktować się z Moskwą.
Trzech spawaczy - Może naprawić reaktor poinstruowany przez technika lub naprawić inne usterki.
Pięciu Szeregowych - Każdy z nich może wykonać egzekucje po udanym głosowaniu, jak się zdemaskuje. Mogą pokonać szpiega, jak się szpieg zdemaskuje.
Sześciu Marynarzy - Potrzeba dwóch marynarzy by płynąć, marynarz może odpalać torpedy/rakiety o ile ma hasła do nich. Przegrywają zawsze z szpiegiem, o ile ktoś ich nie chroni.