Mafia 32 - Werewolf

FABUŁA:
Początek XIV wieku. Po raz kolejny średniowieczna Francja staje się areną krwawych walk o dominację i władzę. Rządzone przez Kapetyngów imperium właśnie osiąga apogeum potęgi, ale już wisi nad nim widmo upadku. Było to spowodowane pojawieniem się nieznanych im dotąd zwierząt, które były podobne do wilka jak i człowieka. Określeniem, którym ich nazwano był Wilkołak – prościej mówiąc był to człowiek, który potrafił się przekształcić w wilka. Atakował on innych ludzi jak i zwierzęta. Wierzono, że wilkołakiem mógł się stać ten kto został przez niego ugryziony lub ten, który zawarł pakt z diabłem.
Na skraju lasu gdzie mieścił się stary i opuszczony hotel postanowiono przeprowadzić eksperyment . Zamknięto tam grupę młodzieży, której zadaniem było odnalezienie wśród nich wroga. Niestety żadne z nich nie było świadome tego, że będą walczyć o własne życie doszukując się prawdy. Każdego dnia grupa uczestników będzie się zmniejszać a za pomocą poszlak, które znajdą będą musieli wytypować winnego.

GŁOSOWANIE:
1.Głosować może każda osoba, która udzielała się w dyskusji!
2.Pod uwagę będą brane tylko głosy, które były uzasadnione!
3.Osoba, która zostanie wytypowana w głosowaniu, zostaje zabita.
4.Aby doszło do głosowania , oddanych głosów musi być 60% wszystkich graczy.

ZASADY:
1.Zdradzanie swojej roli jest dozwolone.
2. Pisanie w FN jest zabronione.
3.Można kłamać, oskarżać, chwytać za słówka, po prostu wszystko.
4. Uczestnicy otrzymają PW ze swoją rolą przed rozpoczęciem rozgrywki.
5.W rozgrywce biorą udział tylko osoby wcześniej zapisane. Osoby martwe bądź niezapisane mają zabronione wypowiadać się w temacie.
6.Jeśli gracz ma pytanie czy jakąś sprawę odnośnie gry wysyła PW do Mistrza gry.
7.Wstawianie screenów wiadomości od MG jest zakazane.
8.Gra kończy się gdy zostaną 4 graczy łącznie z zabójcą lub zostanie on wyeliminowany.
9. Komunikowanie się poza tematem jest dozwolone na prywatnych komunikatorach. Rozmawianie na czacie na forum jest dozwolone o ile rozmowa nie jest zbyt treściwa. (Nie piszemy o sojuszach, układach z użytkownikami, albo nie przekonujemy o głosowaniu w mafii itp.)

ROLE:
Wilkołak - osoba, która wykonuje karę śmierci. Może przekazać swoją umiejętność na zwykłego gracza.
Fanatyk - może wziąć do siebie jedną osobę raz na 2 dni. W przypadku linczu, na którymkolwiek z graczy, nie dochodzi do morderstwa.
Duch - blokuje akcję gracza w fazie nocy.
Człowiek - osoba, która próbuje przeżyć i odkryć sprawcę.
Skazany - Może sprawdzić tożsamość 2 osób, tą informację może zamieścić w wątku.
Ochroniarz - 3 razy może sprawdzić kto w FN wychodził ze swojego pokoju.

INFORMACJE DODATKOWE:
1.Im szybciej rolę z umiejętnościami powiadomią MG o wykonaniu bądź nie wykonaniu ruchu tym szybciej zamieszczona zostanie kolejna faza dnia.
http://pngimg.com/upload/blood_PNG6091.png

DZIEN 1

FAZA DNIA

Teraz nadszedł czas na Waszą ingerencję. Będziecie mieli określony czas na doszukanie się wśród was zabójcy.
Pośród poszlak i zagadek, z którymi będziecie mieli odczynienia możecie odnaleźć sprawcę bądź nie.
Wszystko to zależeć będzie od tego jak to wszystko rozegracie.
Zostaliście zamknięcie w starym hotelu, teraz każdego dnia będziecie decydować o linczowaniu jednego z was.
Podczas gdy Wilkołak będzie dokonywał mordu po kolei na każdym z was. Rozgrywka zaczyna się właśnie teraz.
Śmiertelnicy oraz inne stwory życzę Wam szczęścia i owocnej pracy pomiędzy odorem gnijących ciał i zapachu krwi.

Zadanie:

1. Sporządzenie listy graczy.
  2. Dyskusja na temat zabójcy.

Informacje od MG:
Losowanie ról odbyło się za pomocą programu internetowego. Każda przypisana rola została zadecydowana za pomocą programu.
Będę zamieszczać tutaj rysunki morderstw jak i opisy, patrzcie uważnie albowiem to może być drogą do waszego zwycięstwa.

Ale te rysunki są ładne

Poza tym melduję obecność

Jaka ja pyzata hahah <3
Lista gaczy
-Eiu
-Lilka
-Ari
-Laxty
-Kageno
-Trol
-Byters
-Wex
-Youhei
-Mako

Jak zwykle w pierwszej FD nie ma co robić. Może przynajmniej rozkład ról…
Myślę, że będzie z dwóch, trzech zwykłych ludzi, dwie albo trzy role razy 2 (ochroniarz i skazany i może fanatyk) no i jeden wilkołak.
Ciekawi mnie to przekazanie umiejętności wilkołaka. To znaczy, że wtedy będziemy mieli dwóch morderców?

Likantropia zostaję przeniesiona na randoma

Tak jak Laxty powiedział oraz jak zapisane w zasadach - jeśli Lykan poczuje się zagrożony, może oddać umiejętność, jednak nie ma wpływu na to kto ją dostanie. Więc według mechanizmu gry, musimy być konsekwentni w naszych decyzjach, bo jak np głosowanie by nie przeszło, to na 90% lykanem zostanie ktoś inny. Jeśli macie jakieś dowody albo uzasadnione domysły, walcie nimi od razu - mamy znacznie mniej ludzi, w innych mafiach jest to porównywalne do 3’ciej FD.

No i jeszcze 1 szczegół - nie mówcie żadnych taktyk w stylu “dzisiaj lincz na tym, a jak nie to jutro na tym”. W ten sposób lykan może nam umknąć a my zabijemy 2’ch miastowych. Skupiajcie się tylko i wyłącznie na obecnej fazie dnia, nie myślcie ani nie mówcie nic do przodu.

Melduję obecność, rysunku są świetne. Mafie Kici też są super xD. W pierwszej FD wiele nie zrobimy. Mam tylko nadzieję, że wytrwam dłużej niż w poprzedniej mafii xD

Ej, z tego co pamiętam, to ja też się zapisywałem do mafii, w końcu Kicia wysłała mi role xD

Chyba nie ma Cię na rysunku Izrael, teraz pytanie czy to celowy zabieg czy niedopatrzenie ze strony Kici.

Rysunek rysunkiem, nawet na liście nie ma XD

Ogółem jesteśmy na tym obrazku podzieleni na takie 3 grupki jakby

Ale listy nie tworzyła Kicia. Ona zawsze zleca to. Napisz lepiej do niej i spytaj dlaczego Cię nie ma na rysunku, wygląda na to, że Kicia zapomniała.

Z tego co widzę jesteśmy podzieleni na 3 grupy:

• Eiu, Lilka, Ari
  • Laxty, Kageno, TroLol
  • Byters, Wrexxar, Mako, Youhei
  • brakujący Airzel
    Kiicia napisała że rysunki są ważne, więc to ustawienie zapewne celowe jest…

Albo wszyscy zapomnieli o Izusiu xDDDDDD

To jak? prewencyjny lincz na Izusia czy ryzykujemy że to była pomyłka? XD

INFORMACJA OD MG.
Proszę mi wybaczyć to zaniedbanie, zapomniałam o jednym z użytkowników.
Mam nadzieję, że nie zapomniałam przesłać roli…
Przy następnym rysunku nie zapomnę i Airzel będzie odgrywał tam ważniejszą rolę, mam nadzieję, że to jakaś rekompensata będzie.
A Airzela przekazuje do grupy 1 czyli Ariki, Lilki i Eiu.

Wrexu przesz na lincz to nie podobne do cb

Dobrze wpadłem na pomysł z grupami grupy pokazują najpewniej kto jaką dostał klasę

Czemu jestem w grupie z dziewczynami? ._.

Ja jestem z chłopakami xD jak jakieś odmieńce. Tylko jedna grupa jest jednopłciowa, może to jakaś wskazówka?