Mafia 34 - HITMAN'S NIGHTMARE

https://i.imgur.com/MvF5Jgf.jpg

Zasady:
[ol]
[li]Wypowiadamy sie tylko i wyłącznie w temacie![/li][li]Nie zdradzamy swoich roli![/li][li]Edycja postów nie jest zabroniona, pamiętajmy jednak ze może sie to wydać podejrzane[/li][li]Umiejętności używamy podczas fazy do niej przypisanej (FN lub FD)[/li][li]Kontaktowanie sie z innymi poza tematem tylko za pośrednictwem MG[/li][li]Każdy z was ma możliwość zlikwidowania jednej wyznaczonej na początku rozgrywki osoby (wyjaśnienie w fabule)[/li]Nie może zginąć więcej niz. jedna osoba na dzień (tylko pierwsze zlecenie)
[li]Ofiara mordercy nie jest brana pod uwagę w powyższym punkcie.[/li][li]Lincz odbywa się po uzyskaniu głosów 60% biorących udział w rozgrywce graczy, z uzasadnieniem swojego wyboru.[/ol]
[ol][/li][/ol]
Role:
Hunter - zabija jedna osobę na dzień (FN)
Hacker - jest w stanie włamać sie do jednego telefonu w ciągu jednej nocy, uzyskane dane mogą być niekompletne (FN)
Butcher - kroi ciało na kawałeczki w poszukiwaniu przyczyny zgonu jak i innych, dodatkowych wskazówek (FD)
Spy - jest w stanie szpiegować jedna osobę w ciągu nocy (FN)
Bodyguard - co noc jest w stanie chronić wybrana przez siebie osobę (za każdym razem inna) (FN)
Barber - może rozsyłać plotki, niektóre mogą być prawdziwe, niektóre nie… jedna plotka rozchodzi sie do trzech losowych osób (FN)
Player - może przejąć zlecenie swojej ofiary, należy poinformować przy próbie likwidacji (FN)
Boss - jest w stanie użyć każdej z powyższych specjalizacji raz w ciągu całej mafii (FN, FD)

W świecie w którym wszystko zostało zniszczone, by przetrwać trzeba używać siły, broni… umiejętności…
w tym oto świecie morderstwa na zlecenie stały się codziennością, wy wszyscy oczywiście jesteście jednymi z wielu wykonujących je…
dziwnym trafem jednak sami staliście sie celami. Każdy z was ma cel likwidacji… likwidacji jednego z was.
Ale wśród was wmieszał sie tez masowy morderca, polujący na hitmanow jak na zwierzynę… dlatego znany jest jako Hunter.
Mając takiego wroga, macie decyzje, podjąć współprace i pozbyć się go, albo wykonać swoje zlecenie, zmniejszając swoje szanse na przeżycie.

Zapisy zostana otwarte po zakonczeniu mafii 32 i 33 - zostaniecie o tym poinformowani w odpowiednim temacie.

Otwieram.

Nadszedl ten szczegolny dzien w miesiacu, zebranie hitmanow, wszyscy zjawilscie sie. Kazdy z was mial w oczach strach, wiedzieliscie ze w kazdej chwili, ktos obok was mogl was zaatakowac. Ale oczywiscie nie to bylo waszym najwiekszym problemem.

W pierwszy dzien rzadko jest cos do robienia, ciezko tez cos na kogos miec. Fabula tez zbytnio nierozwinieta jeszcze.

Co robic? Zrobcie liste obecnych, podzielcie sie swoimi przemysleniami dotyczacymi kim moze byc Hunter.

DZIEN 1 OTWARTY

Zgłaszam obecność

Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka

No to i ja potwierdzam obecność.
Myślę, że z typowaniem zabójcy musimy poczekać, bo tak bez żadnych informacji to słabo.

Zgłaszam się,na chwilę obecną mogę powiedzieć, że nie mam nic do powiedzenia ;p

kiklors zgłasza się do następnej misji :stuck_out_tongue:

róbcie może co parę osób taką istę żeby się nie pogubić :stuck_out_tongue:

laxty
mroczna
airzel
kiklors

Zglaszam obecnosc, ale przez wzglad na to ze to moja pierwsza mafia i jeszcze nie ogarniam, podejrzewam ze bede malo produktywna xD

melduje sie, moja pierwsza forumowa mafia tez

Zgłaszam swoją obecność w grze, na ten moment w sumie ciężko stwierdzić cokolwiek, ale zameldować się można. Szkoda, że nie ma jeszcze żadnych zagadek, ale cóż, poczekamy - zobaczymy.

Jak trza to trza zgłaszam się.

Ja chciałem jedynie zaznaczyć, że od środy będę miał czas raczej wieczorami na pisanie, ponieważ kończy mi się zwolnienie i będę wracał do pracy. Dzisiaj i jutro, jednak pewnie coś skrobnę i w dzień :).

Macham do was z daleka! Zgłaszam swoją obecność, mam nadzieję że nie wytępicie mnie na dzień dobry, bo chce sobie chociaż raz w mafię pograć ciut dłużej :stuck_out_tongue:

ty już jesteś podejrzany mimo że się nic nie zaczęło wrexx xd

Zgłaszam się!

Aktualizacja listy obecności (wszyscy zapisani):
Laxty
Mroczna
Airzel
kiklors
Avenida
foka
byters
Barume
Wrexxar
Lilka
[ul]
[li]Maru[/li]Yankesss
Arika
[/ul]

DZIEN 1 ZAMKNIETY

Dzisiejszego dnia dzialo sie bardzo duzo, udalo wam sie… no wlasnie co… Eh… jeszcze raz…

Dzisiejszego dnia nie dzialo sie zbyt duzo, udalo wam sie stworzyc liste graczy, choc aktywnych bylo dzis wielu. Cos czuje ze po dzisiejszej nocy, rozgrywka bedzie o wiele bardziej wymagajaca :smiley:

NOC 1 OTWARTA

NOC 1 ZAMKNIETA

Dzis nie ma juz z jednej z was, Maru. Znalezliscie ja, lezaca w pobliskiej, waskiej uliczce, nie zauwazyliscie jednak zadnych widocznych ran. Tylko jej dlonie byly pokryte jakas dziwna, zielona mazia. Zastanawiajac sie kto mogl to zrobic, zauwazyliscie ze kiklorsa tez nie ma w poblizu, znalezliscie go jakies kilkanascie metrow dalej, martwego. Jego cialo bylo totalnie zmasakrowane kijem bejsbolowym a na czole wypalony byl kod kreskowy. Pod nim, widnial numer “04”.

Zadania na dzis:
[ol]
[li]sprobowac znalezc winnego[/li][li]zmusic jedna osobe do wygadania swojej roli[/li][li]dokonac linczu[/li][li]zaktualizowac liste zywych osob[/li][/ol]
Powodzenia!

DZIEN 2 OTWARTY

Aktualizacja:

Laxty
Mroczna
Airzel
Avenida
foka
byters
Barume
Wrexxar
Lilka
Yankesss
Arika

Etoo… Wiec ja tu nie mam nic mądrego do napisania, ale to jest chyba taj ze musze codziennie sie meldowac, wiec jestem XD

Nie musisz się udzielać codziennie, regulamin mafii nie nakazuje aktywności.

A co do treści mafii, wydaje mi się, iż Maru była ofiarą mordercy, natomiast Kiklors został zamordowany przez zlecenie. Mam tu na myśli oczywiście pozostawiony numer.