Mafia 37 - [ZAPISY i ANKIETA]

Sup.
Mafia Wrexxa zbliża się do końca. Pociągnie maks 4 dni. Jako, że nie lubię czekać, moja mafia wystartuje w trzy dni po zakończeniu “Xenosite”.
Jako, że bardzo nie lubię czekać, zapisy rozpoczynam już dziś, jednak w tym wątku.

W momencie zakończenia mafii Wrexa, otwarte zostaną również zapisy w wątku do tego stworzonym. W tym samym dniu skasuję ten wątek i przeniosę listę zapisanych do tamtego.
Do tego czasu zostały jakieś cztery dni, poza zapisami, jak w nazwie stoi, ten temat zawiera także ankietę(widoczna u góry).
Jak co poniektórzy wiedzą, moje mafie cechują się… Oryginalnością.
Tak jak przy poprzedniej, choć niedokończonej, mafii, tak i tym razem wybór rodzaju tworzonej przeze mnie gry pozostawiam użytkownikom. Głosowanie jest równoznaczne z zapisem.
Aktualnie dostępne:
[ol]
[li]Zwyczajna mafia; - pff.[/li][li]Drugi rok w Akademii Rozpaczy*; - Każdy ma te same prawa, niektórzy wykazują jednak wrodzony talent.[/li][li]Sekrety Rezydencji Batorean’ów*; - Rozbudowane fabuły kryją wiele trudnych tajemnic.[/li][li]Zagadka Proroka*; - W miejscu, gdzie do gry wkracza sam Mistrz, głównym zadaniem nie jest zabójstwo, ale rozwiązanie zagadek.[/li][li]Bagno zagłaaaady; - Choć poprzednikowi nie dorówna i w fabule nie będzie miało nic z nim wspólnego, rozgrywka i brak opisania ról, stworzy klimat jak w cykadach.[/li][li]Zatruta strzałka; - A co, gdyby zabójca był dobry?[/li][li]PBF - Rozbudowanie mafii “Xenosite” Wrexxa, w połaczeniu z moimi pomysłami i jawnymi działaniami w fazie dnia, dającymi faktyczne efekty… Wynik nie do końca będzie przypominać mafię.[/li][/ol]
[ul]
[li][LIST][/li][li]Mafię kontynuacyjne, zależne, cechujące się tymi samymi prawami i zasadami.[/li][/ul]
[/LIST]
Zapis ma wyglądać następująco:

NOTICE ME SENPAI![/color=green]

Oczywiście wszystko będzie cudownie jeśli zostanie zaakceptowana.
Chwilę cię nie było, proszę abyś zapoznał się z zaakceptowaniem mafii.