Mafia 37 - [ZAPISY i ANKIETA]

Sup.
Mafia Wrexxa zbliża się do końca. Pociągnie maks 4 dni. Jako, że nie lubię czekać, moja mafia wystartuje w trzy dni po zakończeniu “Xenosite”.
Jako, że bardzo nie lubię czekać, zapisy rozpoczynam już dziś, jednak w tym wątku. Zapis ma wyglądać następująco:

NOTICE ME SENPAI![/color=green]
W momencie zakończenia mafii Wrexa, otwarte zostaną również zapisy w wątku do tego stworzonym. W tym samym dniu skasuję ten wątek i przeniosę listę zapisanych do tamtego.
Do tego czasu zostały jakieś cztery dni, poza zapisami, jak w nazwie stoi, ten temat zawiera także ankietę(widoczna u góry).
Jak co poniektórzy wiedzą, moje mafie cechują się… Oryginalnością.
Tak jak przy poprzedniej, choć niedokończonej, mafii, tak i tym razem wybór rodzaju tworzonej przeze mnie gry pozostawiam użytkownikom. Głosowanie jest równoznaczne z zapisem.
Aktualnie dostępne:

1. Zwyczajna mafia; - pff.
  2. Drugi rok w Akademii Rozpaczy*; - Każdy ma te same prawa, choć niektórzy mają wrodzony talent.
  3. Sekrety Rezydencji Batorean’ów*; - Rozbudowane fabuły kryją wiele trudnych tajemnic. Mało kto dopatrzy się prawdy.
  4. Zagadka Proroka*; - W miejscu, gdzie do gry wkracza Mistrz Gry, głównym zadaniem nie jest zabójstwo, a rozwiązanie tajemnic.
  5. Zatruta Strzałka; - A co gdyby to Zabójca był tym dobrym?
  6. Bagno Zagłaaaady; - Choć poprzednikowi nie dorówna, nieznane nikomu role stworzą klimat cykad.
  7. PBF; - Rozbudowanie “mafii” “Xenosite” Wrexa, w połączeniu z dobrymi fabułami, wtrąceniami MG i jawnymi działaniami w trakcie dnia, niekoniecznie przypominać będzie mafię.
    • kontynuacje mafii, które już się odbyły, prowadzone na tych samych zasadach. ZALEŻNE.