Mafia 46 - "W Pogoni za Nieśmiertelnością/cz.1"

Kiklors nie kłamał tylko twórca mafii nie opisał dobrze sytuacji :v
W sumie to śmiać mi się chce z ludzi którzy doszukują się w takich szczegółach czegoś w wymyślonej historii :v

Jak dla mnie są 3 osoby podejrzane : mroczna, byt, ulala
nie chce mi się pisać dla czego bo atmosfera jest tu jak na pogrzebie.
Koniec mojej tury resztę zostawiam wam :I

Trudno tutaj cokolwiek wskórać. Mroczna i kiklors to dla mnie najwięksi podejrzani.

Jeny, dopiero teraz znalazłam trochę czasu na mafię. Praca mnie wykończy. Jak dobrze, że nie popełniam samobójstwa, czy coś… No to hymmm, dobrze by było cokolwiek konkretnego napisać. To po kolei:

• “Zarzekał się, że należy mu się jeszcze parę godzin spania, bo nie tylko wysprzątał na błysk swoją część ale i Pokład, który tej nocy miał wyczyścić Piernik.” Czemu Kiklors czyścił nie swoją część pokładu?
  • “a najbardziej podejrzana jest Mroczna. Gdyby była na bocianym gnieździe ostrzegłaby o rafie. Więc gdzie była? Czekała na okazję i poszła zamordować sprzątacza. Ew. to sabotażystka” Chętnie zamienię się z kimś na stanowiska. Macie pojęcie jak na tym gnieździe buja? Przysnęłam… Obudziły mnie dopiero silne ruchy statku.
  • Z opisu sytuacji wynika, że morderstwa dokonano po tym, jak kapitan opuścił kajutę. Wiadomo nam też, że przynajmniej 3 osoby widziały, że w momencie zabójstwa kapitana rzeczywiście tam nie było: Foka, Lilka i ja. Z technicznego punktu widzenia Lilce i Foce było najłatwiej i najprościej dostać się do tejże kajuty, bo ich własne były niedaleko.
    Co myślicie o tym?

No cóż, Faza nocy startuje, będzie trwała do 12 następnego dnia.

Faza dnia startuje.
Na porannej zbiórce tym razem nie zjawił się tylko LukiM.Zanim zaczęliście go szukać, Kapitan zauważył linę przymocowaną do barierki na sterburcie i kazał ją zdjąć. Do liny podeszła Mroczna, odwiązała ją i wciągnęła z powrotem na pokład.

• Ktoś próbował coś złowić? Na końcu jest jakaś pętla.
    Poszukiwania zaginionego trwały parę godzin i przetrząśnięto każdy zakamarek, jednak niczego nie znaleziono.
    W Kajucie LukiM’a, “łóżko” było zwinięte, nieprzygotowane do spania.

NAGLE WSZYSTKICH ZAATAKOWAŁ TAJEMNICZY DRES!

Co sie z tym dzieje? Ja chce pograc a tu dupa. Może jakis admin to zawiesic?

Mafia umarła, tadam. Ale ze względu na to, że jednak ktoś tutaj napisał po tak długim czasie, to zamknę wątek. Jakbyś Egil chciał kontynuować, czy coś, to napisz, otworzę.