Mafia 47 - Gra o trzepak

@Hanler
Ale wiesz, Seba i tak może Cię ochronić, bez względu na to, co wyjdzie z linczu. xd

Czyli mamy 7 na Rzelka, mam nadzieję, że robimy dobrze, ale chyba tak.

Cahu, po prostu źle przeczytałem to, o czym wcześniej pisałeś. Więc zostawiam wszystko w rękach Seby.

Tablica głosów:
Rzelek - 7 (byters, Armila, Jesus Cloud, Cahir, Rzelek, Gintoki, Luki)

Do linczu potrzeba 6 głosów. Lincz odbędzie się w czwartek (27.07) o godz. 21.

Widzę, że sporo się tu zadziało, jak byłam w pracy… Nie sądzę, bym na razie wymyśliła jakąś rewolucyjną teorię, więc też oddaję głos na Rzelka, a co.

Rzelek - 8 (byters, Armila, Jesus Cloud, Cahir, Rzelek, Gintoki, Luki, Mroczna)

hanler jest zbyt pewny sb ze będzie linczowany nastepny… Jak dla mnie to tylko odwraca uwage… Rzelka uratuje juz tylko seba ;p

Możecie mnie zlinczować pierwszego, różnicy mi to nie robi, bo jestem Karyną. Jeśli Rzelek umrze, będzie śmiesznie. Jeśli jest drugą Karyną, też będzie śmiesznie.

Tutaj już nie warto zmieniać głosów, więc proszę jedynie o ochronę Seby tej nocy.

a może tylko myślisz ze jesteś karyna kiedy tak na prawdę nie jesteś karyna bo karyna jest toba a prawdziwa karyna jest karyna rzelek, ale masz racje, nie warto zmieniać głosów. Slazanie rzelka na kastracje jest juz pewne. Wiec również oddaje na niego glos.

Czyli na Rzelka zagłosowali wszyscy łącznie z nim :), czy post Cahira by zabić kontrolnie Rzelka się sprawdzić :3

Tylko ja nie zagłosowałem, ale uznałem, że w sumie po co. Niczego to nie zmieni, a macie wystarczającą ilość głosów beze mnie.

Tablica głosów:
Rzelek - 9 (byters, Armila, Jesus Cloud, Cahir, Rzelek, Gintoki, Luki, Mroczna, Benek)

Do linczu potrzeba 6 głosów. Lincz odbędzie się w DZIŚ (27.07) o godz. 21.

Pod okoliczną Żabką gromadzili się już Rycerze Ortalionu. Zakon ten, pod rządami Seby, co wieczór szedł na miasto, by dbać o porządek na ulicach. I jeszcze się nie zdarzyło, by jakiś śmietnik nie domagał się wpier*olu, czy przystanek nie prosił się o pożegnanie z szybami. Seba i jego Rycerze dzielnie walczyli o porządek w mieście.
Tym razem jednak Seba nie mógł się pojawić o stałej godzinie. Na jego podwórku inb4 trwała w najlepsze. Teraz jednak żarty się skończyły, gdyż oskarżono jednego z mieszkańców o sabotaż.
Niemal wszyscy zgodnie stwierdzili, że śmierć musi ponieść Rzelek. I tak oto, w drodze losowania, byters wbił Rzelkowi kosę pod żebra.
Ten rzucił jeszcze: “Pożałujecie!”, po czym zniknął w ambulansie. Przeszukano więc jego kurtkę, gdzie znaleziono dowód osobisty.
Rzelek był

Miastem - Brajan

ROZPOCZYNA SIĘ FAZA NOCY, KTÓRA POTRWA DO PIĄTKU (28.07) DO GODZINY 21. DO TEGO CZASU CZEKAM NA NOCNE AKCJE.

no cóż… Teoria hana sie nie sprawdziła ze rzelek byl karyna… Ale kastracja udana ;3

HALO JEST NOC
NIE PISZEMY W TYM WĄTKU DOPÓKI NIE ROZPOCZNIE SIĘ FAZA DNIA XD

Sorry za brak fabularki, sytuacja mi na to nie pozwala :)

W nocy zginął Jezusek ~
Był Miastem - Kewin

ROZPOCZYNA SIĘ FAZA DNIA, KTÓRA POTRWA DO NIEDZIELI DO GODZINY 21.

Spoko za 3 dni zmartwychwstanie :D

Zatem 2 dzieci Sebixa i Karyny nie żyje, swoją drogą dziwie się temu, że Rzelek w ogóle zapisuje się do naszych mafii skoro tylko trolluje i zaraz ginie pierwszy, całkowicie bez sensu.

Feitan, miałaś codziennie mówić nam ile osób potrzebnych jest do wykonania linczu, a nie napisałaś tym razem.

Zapewne 5, skoro zostało 8 osób.

No też tak pomyślałem, skoro w poprzedniej FD było 6, ale wolałem się upewnić i zapytać.

Jakieś pomysły co powinniśmy w tym momencie zrobić?

No niestety zagranie Rzelka było totalnie bez sensu. Teraz nasuwa się pytanie co zrobić dalej…

EDIT:

Czy Andżela może publicznie poinformować czego się dowiedziała? Chociaż z drugiej strony przyciągnie na siebie uwagę mafii…