Mafia 47 - Gra o trzepak

Zagranie Rzelka tylko zmarnowało nam czas, generalnie jestem za tym by w przyszłości osoby, które w ten sposób robią, czyli wpierw się zapisują, a potem albo olewają mafię albo trollują by jak najszybciej zginąć, były banowane np na jedną mafię, bo to jest po prostu słabe. W sensie, nie żeby te osoby miały bana na forum, a jedynie na kolejną mafię, która następuje po tej, w której coś odwalą.

Na ten moment:

• wychodzi na to, że hanler jest Karyną
  • zapewne zostały wykorzystane nocne umiejki, a co za tym idzie Andżela powinna się czegoś dowiedzieć

Jeśli jednak Andżela nie znalazła członka Mafii to nie powinna ujawniać tego co wie, gdyż bezpośrednio naraża się Mafii.

No powinna napisać jedynie w momencie, kiedy odkryła członka mafii. Jeśli nie, nie ma to chyba większego sensu. Może jedynie wtedy, kiedy niechcący będziemy chcieli zlinczować jakiegoś członka Miasta, o którym też wie.

Jesteśmy w sumie w dosyć dobrej sytuacji.
Zginęło 2 miastowych, ale bezużytecznych pionków bez roli, więc w sumie bez różnicy.
Mamy 8 osób żywych, jednak Pszemkowi na chwilę obecną nie jest na rękę zakończenie gry, bo pewnie jeszcze nie odgadł ról wszystkich, dlatego może nas spowalniać.
Andżela za to prawdopodobnie odkryła dzisiaj jakiegoś miastowego, więc na obecną chwilę jest najbardziej poinformowana (zna 3 na 5 członków miasta).

Niestety, nie mam pomysłu na dzisiejszy dzień, linczowanie na ślepo mi się nie uśmiecha, dlatego powinniśmy poczekać na kolejną noc.

Zastanawiam się jaką rolę miał Piekarnik, a obecnie ma Benek. Na czacie dopytywał się mnie czy jestem Sebixem. Ale to jest Benek, więc sam nie wiem co o tym myśleć.

A swoją drogą jeśli Przemek by odgadł wszystkich w czasie nocy to rozumiem, że całkowicie się kończy Mafia ?

sebixem powinien być najbardziej rasistowski i cycko maniak… Czyli alosia… A ze ja jestem karyna to musisz być ty ;3

Zgodnie z tym co napisałeś wychodzi, że to Ty jesteś Sebixem XD Nie mieszaj Benek, bo mamy o jedną Karynę za dużo w takim razie :P

Benek, ale graj na poważnie, a nie jak Izril, nie pisz bezmyślnie “jestem Karyną”, bo psujesz grę :v

Wracając do Twojego pytania byt, to pewnie tak.

Nie mam pomysłu na dalszą grę. Ktoś coś?

Rola Rzelka 2.0 prawdopodobnie jest dosyć istotna, bo inaczej wątpię, żeby MG stosował coś takiego jak zastępstwo. Dlatego jest albo członkiem mafii, albo ważnym graczem miasta.

Z drugiej jednak strony może być zwykłym randomem, a MG dokonała zmiany by nie psuć gry i nie pozbywać się kolejnego gracza.

Albo dokonała zmiany, by nie wzbudzać podejrzeń, że to była ważna rola.

Rola Piekarnika mogła być istotna, bo w sumie zwykle było tak, że jak ktoś nie był aktywny, po prostu ginął, mogło być tak, że Feitan nie wiedziała co zrobić, bo Piekarnik był kimś ważnym i znalazła na szybko chętnego do gry, który nagle się wyrwał w tym temacie.

Nie wiem czy to dobry trop, ale zawsze - jakiś.

Lincz w ciemno w aktualnym położeniu nie ma sensu. Czyli czekać na rozwój wydarzeń, ewentualnie umiejki?

Nie mówię o linczu, absolutnie na podstawie tak rozmytej refleksji bym linczu nie robił, ale musimy próbować rozkminiać przeróżne możliwości.

Tak bez żadnych wskazówek jest bardzo ciężko. Jedyne, na czym możemy polegać to umiejki. A przy tym za bardzo się nie wychylać, by nie ściągnąć na siebie uwagi mafii… Kolejny lincz na ślepo raczej nam się nie widzi.

Cóż, mamy jeszcze czas. Decyzja co do linczu może się jeszcze dwa razy zmienić, ale póki co też jestem zdania, że powinniśmy przeczekać. Lub oczekiwać na ewentualne info od Andżeli.

idąc waszym tropem myślenia do niczego nie dojdziemy, jestem za tym by zlinczować hanlera ponieważ tak chcial ;)

Co to da? Jeśli jest Karyną (a uważam, że prawdopodobnie jest) to działanie jest bez sensu.