Mafia 47 - Gra o trzepak

Jeśli nie będziecie linczować nikogo innego, możecie zlinczować mnie, żeby być pewnym, że jestem Karyną. Ale myślę, że tutaj nie ma czego już udowadniać.

Trzeba pomyśleć nad czymś innym.

Może posiada ktoś jakieś przypuszczenia kto może być członkiem mafii? Zawsze można to przedyskutować i coś ustalić.

ja mam przypuszczenia iż to mroczna jest mafia… Bo jednak ona do tej roli pasuje idealnie XDDDD

W sumie zgadzam się z Mroczną w tym, że irytujący trochę jest brak żadnych wskazówek lub zagadek interesujących do rozwiązania, bo tak możemy jedynie strzelać albo liczyć na umiejki gdzie teoretycznie mafia może spróbować podszyć się pod rolę Andżeli i próbować nas zmylić, ale cóż, na ten moment nie mam żadnych przypuszczeń. Pewnie inaczej też by było gdyby MG była osoba, którą lepiej znam, mógłbym wtedy pomyśleć czym mogła się kierować w czasie kiedy ustalała kto ma być kim.

Pewnie Fei rozdawała role losowo :)

Nie wydaje mi się, żeby Mroczna była mafią, a przynajmniej jak na razie nie ma jakiejkolwiek poszlaki czy dowodu na przynależność do złych.

Tak jak wspomniałem troszeczkę wcześniej. Zastanawia mnie rola Benka. Czy został zamieniony bo jest kimś ważnym, czy został zamieniony by nie psuć gry poprzez stratę kolejnej osoby.
Dodam jeszcze, że Armilcia dość mało pisze. Z tego co się orientuje jest to pierwsza Mafia Armilci, więc celowo może mało pisać, aby nie popełnić błędu i się po prostu nie wkopać. Można przypuszczać, że ma jakąś ważną rolę, albo należy do mafii. No może ta teoria troszeczkę naciągana, ale zawsze coś XD

W tym momencie wszystkie teorie naciągane, niska aktywność często była bolączką forumowych mafii, zwykle prowadziła nie do wykrycia zabójcy, a do wykluczenia z gry ^^. Co do Benka nie wiem czy ma ważną rolę, ale sądzę, że może mieć, w związku z tym co pisałeś Ty i ja pisałem wcześniej. Natomiast, w związku z brakiem jakichkolwiek podpowiedzi wszelkie nasze teorie, na ten moment są bardzo mocno naciągane. ;)

No cóż, jeśli ktoś wpadnie na jakiś genialny plan to może się podzieli ;)

Hm, najważniejszą pomocą… jak na ten moment, jest Andzela. Więc, musimy uważać, by przypadkowo…jej nie zliczować.
Jest tez możliwe to iż, Andzela złapała już Mafie/Pszemka i planuje, jak najmniej podejrzliwie…nam ją/go podsunąć.
Lub po prostu, jak pisaliście, odkryła kogoś z miasta.

KONIEC FAZY DNIA.

ROZPOCZYNA SIĘ FAZA NOCY, KTÓRA POTRWA DO PONIEDZIAŁKU DO GODZINY 21.

W nocy zabito Cahira. Był Miastem - Dżesika.

ROZPOCZYNA SIĘ FAZA DNIA, KTÓRA POTRWA DO ŚRODY DO GODZINY 21.

Do linczu potrzeba 4 głosów.

Czyli jak rozumiem wszystkie dzieci miasta nie żyją. To jak, coś się urodziło w nocy komuś?

Może Andżela coś ma :)

Cóż, zobaczymy jak się rozwinie. :)

Airzel, Cahir i Jezus wypadli z gry. Jeżeli hanler jest Karyną to mamy 6 graczy podejrzanych. Zakładając, że Mati wykorzystywał swoje umiejki co noc (widocznie nie trafił, bo były 2 zabójstwa) to zostaje nam 3 graczy. W takim wypadku mamy dwóch mafiozów i kogoś, kto jest miastem, albo pszemkiem. Może takim tropem pójdziemy?

W sumie logiczne, tylko pytanie kto jest kim, niestety bez umiejek się tego nie dowiemy

No trzeba by wyłożyć kawę na ławę :) Jeżeli tak to musimy dokonać linczu na którymś z 3 podejrzanych. Dodatkowo w nocy andżela sprawdza pozostałych dwóch podejrzanych. Pytanie, czy Andżela ma jakieś info już teraz?

No i fajnie, mamy kolejny dzień. Nie wiem doprawdy, jak mogli zabić horom curke Karynki. To jest nieludzkie. A teraz… Co z tym robimy.

Lista graczy prezentuje się następująco:

1. Byters
  2. Airzel - Brajan: śmierć przez lincz
  3. Benek
  4. Jesus Cloud - Kewin: zabity przez mafię
  5. Armila
  6. Hanler
  7. Mroczna
  8. Gintoki
  9. Cahir - Dżesika: zabity przez mafię
  10. Luki

W praktyce, jest nas na ten moment 7. Dwie z tych osób należą do mafii. Stosunek zatem wynosi 5:2. Na szczęście nie straciliśmy żadnych kluczowych graczy, same dzieciaki Sekaryn. Mamy 10 ról i mieliśmy 10 graczy - zatem prawdopodobieństwo powtarzania się ich jest nikłe. Na tę chwilę, wystarczą trzy fazy nocy, byśmy sromotnie to przegrali. Myślę, że czas najwyższy zacząć coś działać

Co myślicie o moim pomyśle? Chyba to najbardziej logiczne wyjście i tak na prawdę jedynie. Zapomniałem dodać, że Mati mógł przez przypadek zablokować Andżelę XD

W sumie, Hanler twierdzi, że niby jest Karyną. Nie zlinczowaliśmy jego przez trollowanie Rzelka. Dziwi mnie zatem fakt, że Janusz jej jeszcze nie dopadł. Jakby nie patrzeć, Karyna próbuje być lepsza od jego kochanej Grażynki.

Idąc dalej moim tropem. Zostaje 3 graczy podejrzanych. Trzeba zrobić lincz na kimś i zostaje nam dwóch. W nocy Mati blokuje jednego z dwójki, a potem łatwa wygrana.