Mafia 47 - Gra o trzepak

No cóż, mafia jest brutalną rozgrywką. Jeszcze jeden głos.

byters 4 - (Mroczna, Gintoki, hanler, Luki)

Nie mam nic do dodania. Byters faktycznie zachowywał się podejrzanie w tej rozgrywce, więc myślę, że trafimy w mafię.

Byters zbyt mocno kłócił się ze Chmurką :P
za mocno ciągną za słowa i wypatrywał najmniejszego powodu do zarzutu…
Byters 5 ( Mroczna, Gintoki, hanler, Luki, Armila )

ja swój glos oddaje na feitan! Bo to ona wszystkich usmierca! A tak serio to na bytka…

Szczerze, jestem zmęczony po robocie i nie chce mi się bronić.

Głosuję na Rzelka, bo tak xD

Byters - 6 (Mroczna, Gintoki, hanler, Luki, Armila, Benek)

W linczu umiera Byters. Był

Mafią - Grażyna

ROZPOCZYNA SIĘ FAZA NOCY, KTÓRA POTRWA DO CZWARTKU DO GODZINY 21.

W nocy zginęła Mroczna. Miasto - Andżela.

ROZPOCZYNA SIĘ FAZA DNIA, KTÓRA POTRWA DO PIĄTKU DO GODZINY 21.
Do linczu potrzeba 3 głosów.

Nie robiłam dłuższej fazy, bo i tak w sumie tylko w ciągu jednego dnia piszecie.

Blokowałem Lukiego, widocznie nie podziałało :) Cóż w gronie podejrzeń została Armila i hanler. Proponuję linczować Armilę :)

Dlaczego blokowałeś Lukiego? To było takie głupie, już po śmierci Bytka było pewne, że to Armila… I jeszcze ciągle podejrzewasz mnie… Śmiechu warte.

Głosuję na Armilę.

Dlaczego głupie? Nie miałem pewności czy Luki jest tym ,dobrym’’ . Blokowałem go raz i ktoś zginął. Dlatego uznałem, że wtedy zabójstwo mógł wykonywać byters i ponownie zablokowałem Lukiego. Śmiechu warte? Skąd mam wiedzieć czy na prawdę jesteś Karyną? A Ty jesteś pewny, że jestem Matim?

Głosuję na Armilę.

Tak, po tym jak doszliśmy wspólnie do Bytka, jestem na 99% pewny Twojej wiarygodności + tak samo jak Mroczna była Andżelą. Przy tym jaka jest szansa, że Luki jest zabójcą? Na pewno mniejsza niż w przypadku Armili, której nie blokowałeś. Ale po prostu już kończmy tym głosowaniem i będzie z głowy.

Sorka, jeśli uraziłem takim dosadnym postem.

Hmm, smutno mi ^.^ To w takim razie… Luki to Pszemek ?

Zagłosuj na siebie Armila i skończmy wreszcie grę :P

Eh :< To było nie miłe !
No to głosuję na Armile !

No idąc tym tropem Luki jest Pszemkiem, tylko nie wiem czemu nie wygrał gry/nie wygraliśmy gry tej nocy, bo już chyba wiedział po jakiej stronie każdy jest i mógł to wysłać Feitan.

Zablokowałem go i pewnie dlatego nie mógł nic zrobić :D

A no racja, nie pomyślałem, że to też może podziałać na coś takiego. No to wszystko już wyjaśnione. Nie dałeś mu/nam wygrać gry. Przedłużyłeś grę!

Wolę, żeby miasto wygrało całą grę, a nie jakiś tam neutralny Pszemek.

Pytanie do MG: Czy jest możliwość zakończenia FD troszeczkę wcześniej? Skoro mamy już wymagane 3 głosy to może skończymy to już i zaczniemy nową mafię? :D

W sumie racja, bo nie wiadomo czy wygrywamy sami czy razem z nim. Good job!

oddaje swój glos na armilcie.
good game boys