Mafia 47 - Gra o trzepak

No ale jednak żeby trafić Mafię… jednak trzeba mieć fuksa :P

Ale nie do końca na tym polega ta gra by strzelać na ślepo, ponieważ taki strzał może sprawić, że serio zabijemy kogoś istotnego, a w momencie kiedy ktoś chociaż trochę by się wysypał to moglibyśmy chociaż jakoś naszą decyzję uzasadnić.

Podoba mi się określenie ,taktyka pierwszy Rzelek za płotem’’ XD

No na ślepo nie można strzelać xd dlatego piszę, że jak się wszyscy udzielać nie będą to raczej należałoby odpuścić lincz pierwszego dnia. Chociaż ja już i tak mam pewne typy xD ale póki co się wstrzymam

Nie ma co się śpieszyć ^.^ W końcu komuś powinie się noga :P czy

Na jakiej podstawie masz swoje ,typy’’? Czyste przypuszczenia, czy zdołałeś coś wywnioskować po komentarzach?

Powiedzmy, że fuzja tych dwóch xD

Równie dobrze możesz napisać, że Mroczna jest Januszem i wyjdzie na to samo :P

Jezusie, mam pytanie, czy próbujesz siać ferment? Piszesz, że za mało osób się udziela, ale lista graczy brzmi następująco, z niej wynika, że prawie wszyscy się udzielają. Już w wiele gier grałem, w których ktoś pisał “wiem, ale nie powiem” i dla mnie to brzmi słabo, szczególnie, że z poniższej listy udziela się 80% graczy, a Ty chcesz czekać z podaniem swojego typu. Moim zdaniem to w sumie słabe, nie powiem podejrzane, bo to by była przesada, ale z całkowitą pewnością zwróciłeś uwagę.

1. Byters
  2. Airzel
  3. Piekarnik
  4. Dżisas
  5. Armilcia
  6. Hanler
  7. Mroczna
  8. Gintoki
  9. Cahir
  10. Luki

Dlatego się póki co wstrzymuję i czekam na rozwój wydarzeń ^^

Też mi się wydaje to parcie na lincz oraz “mam swoje typy” nieco podejrzane. Aktywność jest zadowalająca, dyskusja się toczy. Ja w takim razie cierpliwie poczekam, aż nam przedstawisz te typy bliżej, ale póki co to bardziej wzbudzasz podejrzenia niż uspokajasz.

Rozumiem to, ale tak czy inaczej, to co napisałeś kilka postów wyżej wskazuje, że tak naprawdę możesz nie mieć pomysłu i siać ferment, bo uwierz mi 80% aktywnych graczy to na tyle dużo, że śmiało można jakieś przypuszczenia wysnuwać, szczególnie, ze 2 - 3 posty wcześniej chciałeś strzelać na ślepo po zebraniu aktywnych, rozumiem zatem, że Twoje “na ślepo”, w “mam typy” w ciągu paru minut się zmieniło? Mówię, to dziwne, a właściwie dla niektórych typowe, bo w mafiach zdarzały się już takie zachowania.

Gdybyś nie napisał, że masz typ (na zasadzie wiem, ale nie powiem skąd i nie powiem co) tylko po prostu, że się wstrzymujesz, byłoby to IMO mniej podejrzane ;)

Piekarnik nie napisał ani jednego postu, Armilcia i Rzelek nic w sumie większego od siebie nie dodali. Gintoki tylko krótko komentuje, Luki też dopiero zaczął się wdrażać. Więc jest pół na pół, dla mnie to wciąż za mało.

Tak mam typy ;3 i się póki co wstrzymuję, bo moja pewność co do nich jest za słaba.

Sam napisałeś, że prawie wszyscy się udzielają, nie wszyscy są gadułami Jesus, piszesz, że mało od siebie dali, ale okazuje się, że inni dali nie wiele więcej, ponieważ nie ma takiej możliwości na początku gry.

I zgadzam się z Tobą, że na ten moment to za mało, tym bardziej nie rozumiem, po kiego siejesz ferment? Wcześniej pisałeś, że się wstrzymujesz przez nieaktywność, teraz piszesz, że pewność za słaba. Zdecyduj się. Mam nadzieję, że tak czy inaczej swoje typy podasz i uzasadnisz, bo na ten moment takie kręcenie najpierw w jedną potem w druga jest po prostu słabe.

https://cdn.meme.am/images/400x/12062164.jpg

Dokładnie Pyzaty Demonie :)

No przecież mówię, mam pewne typy, ale przez to, że nie wszyscy udzielają się z taką samą intensywnością nie mogę jeszcze ich potwierdzić, dlatego wstrzymuję się od bezsensownych oskarżeń. Nie rozumiem gdzie ty tu ferment i kręcenie widzisz XD

Zarzuć trochę popcornu Cahu, bo widzę jakieś przepychanki.

Napisałem wyraźnie gdzie, wyskoczyłeś z tym jak Filip z konopi, jak pisał Luki, czymś takim wzbudziłeś podejrzenia także już nie ciągnę za język i trzymam za słowo, że faktycznie masz jakieś interesujące typy i w odpowiednim momencie je ujawnisz, ale ok, odsuńmy to na razie na bok, bo też chcę dostać popcornu :D

Szkoda, że nie lubię popcornu xD