Mafia 47 - Gra o trzepak

Nie wiem jak można nie lubić popcornu, nie ma nic lepszego, o ile nie jest za tłusty :)

…Zastanawia mnie, skąd komuś tu przyszło do głowy, że mam zamiar się nim podzielić. :v

Skorupki włażą w zęby fuj xD znoszę je tylko w karmelowym :/

Karmelowy jest okropny ;-;

Cahu, w zamian mogę zaoferować ser :3

Wszystko co słodkie jest dobre lol (no prawie)

Kradziony ser z biedry. Najlepiej.

zawsze można posłodzić np. Maślany Popcorn :P

Tylko solony się liczy, żaden inny. :3

Dobra, bo tu się offtop robi. Wróćmy na odpowiedni tor. Ni czas, ni miejsce na przemyślenia o popcornie.

No i brawo, zabiłeś dyskusję, Luki, możesz być z siebie dumny. >:|
…A może to był Twój plan od początku, bo jesteś zły i chcesz uciszyć przyjacielskie rozmowy o jedzeniu :v

Myślę, że popcorn doprowadziły nas do znalezienia złoczyńcy. Więc Luki może mieć z tym coś wspólnego, skoro próbuje nas uciszyć.

Teraz jeszcze bardziej kocham popcorn <3

Jedli sobie popcorn, jak ja ciężko pracowałam ;/ Smutno mi ;/

Popcorn - popcornem, a my dalej nie wiemy co powinniśmy robić, chyba, że ktoś ma jakiś pomysł na dalsze działanie.

Nawet nie zdecydowaliśmy jeszcze, czy jest sens robić lincz tego 1. dnia, może od tego powinniśmy zacząć?

Tak jak wspominał byters na początku: lincz powinien odbyć się jak najszybciej, lecz z drugiej strony na ten moment działamy na ślepo. Dlatego wydaje mi się, że Jezus powinien przedstawić swoje ,typy’’ oraz dlaczego tak, a nie inaczej. Nawet mimo tego, że nie jest do końca pewny co do swojego wyboru.

Mówiłem, jak najszybciej, ale nie na ślepo, od tego byłem i jestem bardzo daleki. Jak wielokrotnie wspominałem, działanie na oślep jest złe. Też bym chciał żeby Jesus coś napisał oraz oczywiście uzasadnił swoje typy, jeśli oczywiście będzie chciał, bo wiadomo, że go nie zmusimy :)

To właśnie napisałem, ale źle ułożyłem wypowiedź przez co wyszedł sens zdania inny… xD Ano Jezus musi sam zdecydować :)

Moje “typy”, póki nie są bardziej upewnione to nie są też warte przedstawiania. Jeżeli nasze spekulacje mają się opierać tylko na nich to darujmy sb ten lincz xD