Mafia 47 - Gra o trzepak

Czyli sądzisz, że Han kłamie i nie jest Karyną? Mi się w sumie wydawało odwrotnie, bo pomyślałem, że Rzelek może chciał się zemścić za te żarty o tym, że go powiesimy (i wprowadzić chaos), ale tego typu domysły są raczej średnio logiczne. Fakt faktem, że Han w Mafiach zazwyczaj większą bystrością od Rzelka się wykazywał, ale z drugiej strony powiedzenie JESTEM KARYNĄ, w momencie jak się nią nie jest to ryzyko.

Ale w takiej sytuacji wydaje mi się, że jakąś wspólną decyzję musimy podjąć. I w świetle ostatnich postów sądzę, że jednak lincz powinien się odbyć.

Sprawdzenie hanlera czy linczujemy Rzelka?

Linczowanie Rzelka jest głupie, nie wydaje mi się by był Miastem, a zginie przez lincz. Sprawdźcie mnie.

“zazwyczaj większą bystrością od Rzelka się wykazywał” teraz to mogę poczuć się urażony dopiero i skłamać, iż nie jestem Karyną, by wam namieszać ;v

Chyba że jest Mafią i w ten sposób próbuje odsunąć od siebie podejrzenia, ale to byłoby zbyt ryzykowne. Nie rozumiem jego gry w tym momencie.

Jakby nie patrzeć Rzelek często ginie na początku. Teraz też by tak chciał? Ile można?
Ale fakt faktem, hanler jest sprytny, więc stoi za nim logiczne rozumowanie. Trudny to wybór, ale jak widać, lincz jednak będzie potrzebny. A z decyzją na kogo głosować się jeszcze wstrzymam.

Proponuję sprawdzić hanlera. Obstawiam, że Rzelek jest Pszemkiem XD

W sumie przez to, że Rzelek kłamie, iż jest Karyną, będzie można dowiedzieć się czegoś z głosowania. Więc mój plan się po części spełnia. Tylko muszę rozkminić Rzelka, bo nie widzę jeszcze żadnego logicznego sensu w jego kłamstwie.

Rzelek, nie chciałem Cię urazić, to odnosiło się do Mafii, przepraszamjeśli zrozumiałeś to inaczej. Han po prostu gra lepiej od Cb zazwyczaj, tak to ujmijmy :)

Pamiętajcie, że potrzebujemy 6 głosów by lincz poszedł, musimy być jednomyślni. Teraz to mam kocioł, poczekam.

Zauważcie jedną dodatkową rzecz. Rzelek pisał, że jest Karyną, ale nic nie pisał o tym, żeby go linczować. Czy to nie dziwne? Myśli, że i tak go nie sprawdzicie? Może jednak jest mafią i ryzykuje taką grą?

Pozostanę przy linczowaniu hana. Jeżeli faktycznie okaże się Karyną to będziemy mieć chociaż jedną pewną osobę, jeżeli umrze i pokaże się jako Miasto na pewno jest Januszem. Niezależnie od wyniku, drugą osobą w kolejce do sprawdzenia jest Rzelek i tutaj musimy liczyć na nocne wsparcie Andżeli.

Edit:
Zapomniałem o głosie
hanler - Jesus Cloud

Ja się na razie wstrzymam, bo zastanawiam się na tym co powiedział Han, że rzelek może być w mafii.

Tablica głosów:
hanler - 1 (Jesus Cloud)

Do linczu potrzeba 6 głosów. Lincz odbędzie się w czwartek (27.07) o godz. 21.

Zastanawiam się bardzo mocno nad głosowaniem na Rzelka z dziwnych powodów, wyskoczył jak Filip z konopii, że jest Karyną, jako drugi, Han napisał to jako pierwszy, dlatego sądzę, iż właśnie on jest karyną (Han) i jego powinna sprawdzić Andżela. Nie podjąłem jeszcze decyzji, ale bardziej się skłaniam do głosowania na Rzelka. Sądzę, że Han sporo zaryzykował mówiąc jako pierwszy JESTESM KARYNA. Dlatego Rzelek raczej nie jest Karyną, a skoro kłamał, coś jest nie tak.

Teoretycznie hanler mógł specjalnie napisać, że jest Karyną. Dobrze wiedział, że Airzel także ogłosi się Karyną i przez to powstanie małe zamieszanie. Co jeśli Karyną jest przykładowo PIEKARNIK, który wcale nie daje znaku życia? Załóżmy, że hanler i Airzel są MAFIĄ. Działając w ten sposób spowodują, że żadnego linczu nie będzie.

“raczej nie jest Karyną, a skoro kłamał, coś jest nie tak” to jednak raczej nie jest, czy na pewno kłamał? Wybierz jedno

A co do Piekarnika, nie daje znaku życia, bo chłopak jest zajęty 3D życiem, to nie jest jego strategia gry

Nie sądzę, Piekarnik przez brak aktywności ryzykuje wyleceniem z gry. Sądzę, że Han nie mógł wiedzieć , ze Izril również to napisze, poza tym, gdyby razem byli mafią, moim zdaniem tak nie jest bo zbyt wiele by ryzykowali.

Namyśliłem się

oddaje głos na Rzelka, bo sądzę, że Karyną jest Hanler. Kompletnie mi się nie wydaje że oni by byli w mafii, jak już to bym trochę Rzelka o to podejrzewał, bo na moje się dziwnie zachował Nie wiem czy robię dobrze, nie mam pewności, ale w tej grze pewności nie ma nigdy, a coś musimy zrobić, najlepiej coś co wynika z jakiejś logiki.

Także, raz jeszcze

BYTERS - GŁOS NA RZELKA

Tablica głosów:
hanler - 1 (Jesus Cloud)
Rzelek - 1 (byters)

Do linczu potrzeba 6 głosów. Lincz odbędzie się w czwartek (27.07) o godz. 21.

Rzelek będąc mafią nie zyskałby dużo robiąc to zamieszanie już na początku gry, po czymś takim jego osoba od razu jest wzięta pod lupę. Jeżeli han będzie sprawdzony przez lincz i okaże się Karyną to Andżela nawet nie musi marnować umki na Airzela, bo wiadomo, że należy do mafii (chyba, że nas trolluje i nie chce mu sie grać xD).

Byters
TO JEST DOPIERO FERMENT XD

Nie, jest to logika, którą uważasz za ferment bo jej nie rozumiesz, jeśli Andżela sprawdzi Hana to nam potwierdzi to czy jest Karyną, a raczej jest, głosowanie na niego to IMO strata czasu i danie przewagi Mafii. Rzelek w wielu mafiach grał w mało logiczny sposób i się wkopywał, często ginął szybko, ale możesz tego nie rozumieć, bo Jesteś młodym userem i pewnie temu nie kumasz mojej logiki. Han jest zbyt doświadczonym IMO graczem by ryzykować powiedzenie, że jest karyną, faktycznie nią nie będąc.

Zdania nie zmieniam