Mafia 47 - Gra o trzepak

Na ten moment każde wytłumaczenie jest w miarę logiczne. Teraz to ja muszę chwilę przemyśleć co zrobić…

Wiadomo, że każdy musi swoją decyzję podjąć, ja swoją podjąłem zgodnie z tym co napisałem w swoich kilku ostatnich postach. Po prostu od dłuższego czasu znam zarówno Hana, jak i Rzelka, obu poznałem w rl, wiem jak się zachowują i w jaki sposób podejmują decyzję.

Airzel jest śmieszkiem, natomiast hanler zanim podejmie decyzję to przemyśli to 10 razy? :D

No to na ten moment najbardziej podejrzewam Rzelka…
Wydaję mi się Han nie miał by po co kłamać… jako, ze wydał się jako pierwszy.
Daję głos na Rzelka.

Tablica głosów:
hanler - 1 (Jesus Cloud)
Rzelek - 2 (byters, Armila)

Do linczu potrzeba 6 głosów. Lincz odbędzie się w czwartek (27.07) o godz. 21.

Wg. mnie decyzja o tym, żeby wyskoczyć, z czymś takim, mimo, że już ktoś napisał “Jestem Karyną” JEST NIEDORZECZNIE GŁUPIA XD Nie mam pojęcia co ty odjaniepawlasz Airzel, ale jeżeli nie kłamiesz to mogłeś zwyczajnie cicho siedzieć i pozwolić wyeliminować wroga przez lincz, jeżeli jesteś mafią to mogłeś nie robić szumu wokół sb.
Nie znam was i nie wiem jak gracie, ale przemyślałem to co napisał byters, zastanowił mnie też brak odzewu Rzelka (na czacie przecież pisze), z lekką dozą niepewności:

Zmieniam głos na Airzela.

Lecz dalej byłbym skłonny do sprawdzenia hana przez lincz następnego dnia.

Dobra, zlinczujecie Rzelka, a kogo będziecie chronić? Bo szczerze jeśli Rzelek będzie linczowany i chroniony od mafii, to czuję, że zginę tej 1. nocy…

Tablica głosów:
Rzelek - 3 (byters, Armila, Jesus Cloud)

Ja też nie mam pewności czy mam rację, ale mówię, uzasadniłem to, po swojemu i wydaje mi się to w sumie logiczne.

Dobra panie, panowie, uspokójcie się i przemyślcie to na chłodno, bo sytuacja jest znacznie łatwiejsza i prostsza, niż Wam się to wydaje. :P
Mamy dwóch karynokandydatów. Zakładając, że MG nie strollował i nie ma 2 karyn, któryś z nich leci w balona. Ponieważ miasto nie ma żadnego interesu w zgłaszaniu się na Karyne (Pszemek także, bo musi żyć, żeby wygrać), to jedyne logiczne odpowiedzi są takie, że jeden z nich jest mafią, która chce odsunąć od siebie podejrzenia (ta taktyka bardziej pasuje do Hana), albo mendą, która trolluje swój team (ta taktyka znowu bardziej pasuje do Rzelka).

W każdym razie, pozostają nam umiejętności blokowania w nocy jak i sprawdzania, więc moim zdaniem i tak mamy przewagę.

Ponieważ jest mi wszystko jedno, którego z nich sprawdzimy jako pierwszego - oddaje głos na Rzelka, bo i tak ma ich juz więcej.

Rzelek - 4 (byters, Armila, Jesus Cloud, Cahir)

To ja też oddam swój głos na siebie, będzie fajnie, mówili

Rzelek-5(Rzelek, byters, Armila, Jezus,Cahu)

W takim razie oddaje głos na Rzelka.

Rzelek-6 (Rzelek, byters, Armila, Jezus,Cahu, Gintoki)

“albo mendą, która trolluje swój team (ta taktyka znowu bardziej pasuje do Rzelka).”

Cahu sikam ze śmiechu przez Cb xD

Han was zniszczy .

Przecież zostanie sprawdzony w następnej FD xD

Jeśli mafia mnie nie zabije w nocy… Takie 1 za 1 od Rzelka.

Piekarnik został usunięty z gry, na jego miejsce wchodzi Benek.

Tablica głosów:
Rzelek - 6 (byters, Armila, Jesus Cloud, Cahir, Rzelek, Gintoki)

Raczej Seba będzie cię chronił, jeżeli można liczyć na jego współpracę

Tez mi się tak wydaje :P

W takim razie mój głos na rzelka to już czysta formalność. Niech będzie i tak, poczuję się jak owca idąca za tłumem.
LUKIMASTER - GŁOS NA AIRZELA