Mafia 48 - Na nieznanych wodach

Jeśli manipulator zabija przez psychola to można rozegrać wszystko w inny sposób. Jeśli dokonamy linczu na psycholu to wygramy całą rozgrywkę rozgrywkę, bo manipulator nie będzie miał przez kogo zabijać. Co Wy na to załogo?

Od czego zaczniemy? Mamy jakieś poszlaki?

Wydaje mi się, że nóż kuchenny jest bezpośrednio powiązany z psycholem. Jednak nic poza tym.

Nie zdziałamy nic. Tutaj sam psychol musi się ujawnić jeśli chce poświęcić się dla załogi.

Spoko, tylko Psychol wtedy przegrywa jakby nie patrzeć. A czy ktoś będzie chciał się poświęcić?

Czasem trzeba poświęcić jednostkę dla dobra ogółu. Jeśli psychol się zechce ujawnić to będziemy mieć bardzo łatwe zadanie. Jeśli nie będzie chciał się ujawnić to będziemy kombinować co dalej.

Jak dla mnie, to reszta graczy powinna zacząć się udzielać, a nie my w trzech.

Zmusić ich do udzielania się, nie zmusimy. Ze strachu zaszyli się w kajutach i tam siedzą.

Trzeba tej nocy po prostu liczyć na umiejętności załogi. Psychol i tak nie zabije tej nocy, prawda?

Tak, tej nocy nie będzie zabójstwa, teraz może zabijać co dwie noce.

No cóż psychol się nie ujawnił. Zobaczymy zatem co wyjdzie z umiejętności.

Rozdział szósty i pół

[i]Tego dnia załoga nie doszła do jakichś szczególnych wniosków.
Postanowili zatem położyć się spać.

[/i]Rozpoczyna się Faza Nocy, która potrwa do jutra do około godziny 12.

Rozdział siódmy

[i]Tego ranka wszyscy na spokojnie spotkali się na pokładzie.

• Dobra, na wszelki wypadek… - zaczął James - Czy wszyscy są?
  • Brakuje Marco. - powiedział Ase. - Marco już nie przyjdzie… Powiesił się w nocy w naszej kajucie…
  • Ile można… - zapytała retorycznie Anne. - Młodzi nie są w stanie wytrzymać takiej sytuacji na statku… James, czy naprawdę nie da się już nic zrobić?
  • Da się, ale musimy współpracować. A tego na tym statku nie widzę… - smutno odparł James i załamany zwiesił głowę.
    Wszyscy wyczuli dramatyczną sytuację.

[/i]Rozpoczyna się Faza Dnia, która potrwa do mojego powrotu z pracy (koło pierwszej, drugiej w nocy).

Ah ta nieaktywność…

Edit:

1. Hanler - Big Tom
  2. Gintoki Sakata - James Stevens
  3. LukiMaster - Anne Morgan
  4. Armila15 - Roger
  5. Benek - Ase
  6. Byters - Aligator
  7. Elmor - Lady Victoria
  8. Airzel1 - Mary

Dzisiejszej nocy nastąpi zabójstwo. Jako że jak pozbędziemy się winnego to możemy wygrać. Ponieważ z tego co wiem zabija poprzez psychola.
Informacje jakie zdobyłem to “opilki drewna i smar”. Według mnie wskazówki idealnie pasujące do cieśla pokładowego. Moja teoria jest Lincz na Tomie.

Ja wiem, że na miejscu zbrodni były opiłki drewna co również wskazuje nam Toma. Też oddaję na niego swój głos, bo wówczas Manipulator nie będzie jak miał działać.

W takim razie oddaje głos na Toma.

Big Tom - 3 (Ase, Anne, James)

W sumie, argument dobry, dobrze postawiony, również oddaje swój głos na Dużego Toma

Big Tom- 4(Mary, Ase, Annie, James)

Jestem wdzięczny, że mnie linczujecie, żeby uratować swoją skórę, rzeczywiście jestem Psycholem i nie chciałem się ujawniać, bo jednak także chciałem przeżyć ten koszmar. Może lepiej znajdźmy tego, kto stoi za tymi morderstwami, a nie narzędzie, którym zabija, czyli mnie?

Zamiast znaleźć nożownika, to zabieracie mu nóż. Trochę to dla mnie smutne. Nie będę na siebie głosował, bo nie jestem pewną osobą, ale chciałbym jednak, żebyście się jeszcze zastanowili.

Co prawda nie mam pomysłu, kto może mnie tak naprawdę wykorzystywać…

A Marco kolejną mafię z rzędu za nieaktywność poleciał. XD Jak niczego nie wymyślimy dzisiaj to na Toma zagłosuję, w momencie kiedy Manipulator nie bd miał kim manipulować to nie bd miał już jak zabijać, może wtedy jakąś wskazówkę byśmy dostali.

Mogę jedynie powiedzieć, że po zabójstwach Manipulatora wskazywałem Jamesa i Anne, więc oni na pewno nie są Manipulatorami. Dwa razy zostałem wykorzystany, więc miałem dwie próby trafienia w Manipulatora. Więc zawsze to zmniejsza ilość osób, które są potencjalnie Manipulatorem.