Mafia 5 - Miasteczko Headley

No ale kiedy osoba zostanie sprawdzona przez detektywa i tak będzie to zależało od naszego szczęścia bo albo to będzie detektyw i poda prawdziwą rolę albo amator i fałszywą więc szanse na prawidłowe odkrycie kogoś wynosi 50%, zakładając że jest po 1 detektywie i amatorze

Lepiej nie wybierać kozła ofiarnego, którego mamy jutro zlinczować, bo na jakiej zasadzie mielibyśmy go wybrać już pierwszego dnia? Najlepiej niech detektyw po dzisiejszym dniu sam na spokojnie pomyśli nad tym, kto wydaje mu się najbardziej podejrzany i wedle własnego uznania go sprawdzi. A nuż sprawdzana osoba okaże się kimś z grupy Czerwonych, wtedy detektyw podczas jutrzejszej Fazy Dnia podzieli się wskazówkami, my weźmiemy się za lincz i zostawiamy wolną rękę koronerowi. Jeśli wyniki sekcji pokryją się z tym, co odkrył detektyw, będzie on przynajmniej wiedział, że nie jest tym nieszczęsnym amatorem.

Pytanie tylko jak detektyw ma podzielić się wskazówkami tak, żebyśmy nie wiedzieli, że jest detektywem?

Według regulaminu wystarczy “jestem pewien”. ^^ Ale ciężko będzie jeśli obaj detektywi postanowią działać tego samego dnia…

No tak… wystarczy. Ale równie dobrze może napisać to Mafiozo, który będzie chciał nas wyrolować.

Eto… Gram w lola, więc nie będę sehr aktywny, ale mamy fabułę nie? Co to za notesik? Czemu ja i kicia jesteśmy w fabule? A nikt inny się nie pojawił.
Swoją drogą, kicia jest zawsze w fabułach… Może, biorąc od uwagę, że ostatnio byłą “zwykła” a fabuły mocno się o nią ocierały, pay postanowil to w jakiś sposób wykorzystać?
Wybacz oskarżenia kiciu, jeszcze nic nie wiem, rzucam czym popadnie.

No i Kicia ma teraz przy sobie ważny item…

Więc teraz musimy uważać również na Kicie, bo zgłaszając się do trzymania tego “itemu” mogła to zrobić ponieważ chce pomóc, albo również utrudnić śledztwo

Jeśli item dostanie się w ręce czerwonych to może to mieć em… poważne konsekwencje.

Taa, a już nie mamy pewności czy kicia nie jest czerwonym, ale nie ma co teraz obwiniać jej

Pamiętajmy, że jest to nie mafia, a pbfomafia. Może możemy jakoś odebrać ej ten notesik? Nie wiem po co, ale mogłoby być lepiej, jeśli to ktoś wyznaczony przez nas by go trzymał. Co powiecie? Oczywiście ja odpadam, w końcu też bylem w fabule.

czy tylko ja teraz nie ogarniam tej gry? D: moja pierwsza mafia ;f. Ale dobra,uważam,że mafiosów jest 3

Maru to według mnie troszeczkę odbiega od standardów mafii, więc ci się nie dziwie. A co do pomysłu egila jestem ZA

Więcej niż troszeczkę… oddajmy książeczkę maru. I tak nie ogarnia :3

Ja tam jestem za linczem kogoś kto do tej pory nie odpisał jeszcze… Ta mafia jest zbyt przekombinowana jak dla mnie. W sumie to nawet nie mam pomysłu kogo o co oskarżyć, bo przecież nie ma nawet jak. Bedziemy sobie losowac zabijac ludzi, a no coż ktoś się trafi w koncu.

serio wolisz próbować na ślepo trafić kogoś? Ja proponuje czekać do jutra

Ao świeci czerwienią nie tylko z nicku :3

Ale ja też kminiłam, żeby zacząć dzisiaj. Możemy trafić na kogoś czerwonego i nie ma przekłamania. Bo nie wiemy kto jest kim i czerwoni TYLKO DZISIAJ jeszcze się nie znają. Jutro będą już ze sobą współpracować i chronić się nawzajem.

Ja jestem nastawiony neutralnie do tego by zagłosować już dzisiaj. Jeśli głosowanie się odbędzie to wezmę w nim udział, jeśli nie to też dobrze.

To wam powiem coś jeszcze - czerwoni zabiją tej nocy już jedną osobę. Będą zabijać każdej nocy jedną… tak właściwie to mamy wgl. jakieś szanse? Bo kurczak zabić WSZYSTKICH czerwonych, kiedy oni nawzajem się chronią, a potrzebne jest 50% głosów (ich też)… wiadomo, że będą głosowali na zielonych - 2 zabójstwa na raz… jedno w FD jedno w FN. Mogą się zmówić w FN kogo chcą zabić w FD, a reszta jak potulne baranki będzie ich słuchała i głosowała na siebie nawzajem. Szczególnie jak w czerwonych jest ktoś kto wyciągnie jakieś cool wnioski i ma na forum jakiś “pogłos”