Mafia 6 - "Pink Nightmare"

Phaś czekaj… nie mądrze jest się rozdzielać…
Proponuję zaczekać aż wszyscy będziemy przytomni i wolni
wtedy się podzielimy na dwie grupy… dużo nas wię nie powinno być
to jakoś szczególnie niebezpieczne

Człowiek - 1
Anioł - 2
Nekromanta -1
Grabarz - 2
Demon - 12

myślę, że Nekromantów mogłoby być dwóch w najgorszym wypadku… spójrz na to, że Człowiek nie musi wcale wykonać linczu jeśli poda ku temu jakiś ważny powód… więc przez jakiś czas możemy w ogóle nie mieć żadnych wskazówek lol.

A więc w drogę… Musimy się w końcu czegoś dowiedzieć!!!
Za mną!!!

Niko, Pay, dlaczego reszta zachowuje isę jakby w pbf’a grała? ; . ;

Podzielam teorię niko, według mnie nekromantów jest dwóch.

Jeżeli nikt nie zginął, nie mamy żadnych wskazówek. Proponuję tak dla zasady kogoś zlinczować xD

@“Egil” @“Nikorin” proponuję ignorować tę hołotę, co wy na to?

Co do ilości postaci zgadzam się z Niko…
jednakże obstawiałbym, że jest tylko jeden grabarz
Nie może być więcej bo nie zgodzi się wtedy z ilością graczy
A anioły to już raczej stwierdzone że są dwa

Tsu XD ahaha właśnie to nie byłoby dla zasady… bo zawsze jak ktoś proponuje lincz w pierwszym dniu to ten nie wypala za chiny…

Dobra nic na razie nie mamy, możemy zrobić dziś lincz, tylko po co? To bez sensu, skoro człowiek musi mordować codziennie. Tak więc chyba trzeba czekać do jutra ;/

Hej Hej Hej @“Payback” Nie ma sensu się rozdzielać. Lekkie niedopatrzenie ze strony graczy jak i GM’a. Pamiętajmy że to pierwsza Mafia Kici

Notka dla ludzi znających zasady mafiii: Zbieramy się tu za godzinę i dyskutujemy na poważnie.

@“TroLoL” człek nie musi zabijać co dziennie.

@“Tsu” Raczej musi chyba że Kicia uzna jego powód za dość ważny by tego nie zrobił

Ciekawe jaki powód jest ważny…
np. - pierwszy dzień jest ważnym powodem czy nie? XD

No właśnie, czyli jest szansa, że nie przeprowadzi lińczu. W końcu nie wiemy jaki powód dla Kici będzie ważny, a jaki nie.

Nie wiem jakie powody są ważne może @“Kiichigo” nam trochę przybliży sprawę co jaki czas mamy spodziewać się ataków.

Nie no coś ty… czemu miałaby nam coś przybliżać? XD

Nie wiem czy widzicie, ale liczba ludzi jakby się zmniejszyła o 1.

myślę że na początek powinniśmy zaczekać na jakąkolwiek wskazówkę by móc kogokolwiek podejrzewać, po za tym to 1. dzień więc nie spodziewajmy się czegoś specjalnego.

No nie wiem może żebyśmy wiedzieli czy powód “nie chciało mi się” albo “poszedłem spać przed FN i wstałem dopiero w FD” oznaczają ważny powód?