Mahou Sensou (Magical Warfare)

Nanase Takeshi jest normalnym uczniem liceum z nieco traumatyczną przeszłością. Można powiedzieć, że ciężko pracuje na swój wizerunek, ale w rzeczywistości naprawdę nawet nie dba o to, co inni myślą o nim. Z jakiegoś powodu, udaję że jest chłopakiem swojej przyjaciółki z dzieciństwa, Isoshimy Kurumi. W pewien sposób jest to całkiem normalny Chłopak.
Pewnego dnia jednak, widzi dziewczynę która ma na sobie mundurek szkolny którego nigdy nie widział, a znajdowała się na jego terenie szkoły. Jest to Aiba Mui i spotkanie jej to początek serii dziwnych zdarzeń. Początkiem tego wszystko był przypadkowy pocałunek po którym powiedziała: “Szczerze mówiąc, jestem magiem…I na prawdę przepraszam bo zamieniłam cię w jednego z nas .”

Tak to wszystko się zaczyna. Obecnie wychodzi anime o tej samej nazwie, ale manga sporo się różni od anime. Ogólnie wątki są trochę inaczej stworzone fabularnie chodz oczywiście mają sporo z sobą wspólnego. Jeżeli ogladasz anime to polecam przeczytanie też mangi bo na pewno sie nie zawiedziesz ;]

anime niezłe, mangi nie czytałem.