Makiwara

Imię: Marek
Lat: za chwilę 19
Ulubione anime:

SAO, GTO, Wolf’s Rain, Sakurasou no pet na Konojo ( czy jakoś tak :D ).
Full Metal Alchemist Brotherhood;

Ulubiony gatunek muzyczny: Hard Rock, Muzyka Celtycka, Muzyka Epicka;
Zainteresowania: Anime, Programowanie ( teraz JAVA EE ), Jazda Długodystansowa na rolkach, SpeedCubing, Guitar, Drugs ( głównie opioidy ).

Skąd dowiedziałeś/aś się o forum: Aoi powiedział, że jest tu pięknych dziewczyn na pęczki… Zaraz zarzucę sidła :).

No i co tam jeszcze… Planuję pracować, a najlepiej nie w Australii, Surfować i strzelać majkę w kanał. Aloha! :>

Widziałem Cię ! (chyba xD) _ fanpejdzowy Phasiek wita cię. I od razu mówię że sideł tu nie ma specjalnie na co zastawiać xD
Pytanie gdyż wymaga kultura i zasada prawna: … Cholera nic nie wymyślę zmyślnego xD Ulubiony kolor ?

Witaj Marku na forum. Zapraszamy na chat i TS. ;) Czemu nick Asuna? To raczej damskie imię, hm? A poza tym, co tak ciągnie cię do tej Australii? W tym “świecie” 95% ludzi chce się wybrać głównie do Japonii. :D

Ach piękny moment, ktoś nie obeznany pomyśli sobie “O! Asuna, kolejna dziewczyna na forum :3”, a tu Marek xD Witam cię Mareczku o nietypowym dla faceta nicku :P Wiem wiem, tłumaczyłeś już czemu taki wybrałeś ale nadal mnie to bawi xD Jaki masz rekord w ułożeniu kostki? Skąd jesteś?

Ja tu patrzę Asuna jakaś, mam nadzieje na więcj dziewczyn, a tu chłopak… Muzyka celtycka? Sam podkład, czy ze śpiewem?

@PhariosShaphire no siema, chyba czerwony jako solo, wolę mixowane kolory =).
@Payback z ciekawości wpisałem jako nick Asuna, bo myślałem, że będzie zajęty - będę fejmem jak forum zbierze 20k wyznawców online :D.
Australia przecież blisko Japonii jest, nie?! :D Klimat, mentalność ludzi tam mieszkający, zapach i dźwięk(fale) oceanu… :3
@Golter Jestem z Łodzi, spłodzony w Bełchatowie. | No na innym forum na którym przebywam, panowała moda na ustawianie sobie przez facetów płci żeńskiej i kobiecych avków, co by wkręcać ludzi :D.
Rekord w pojedynczym ułożeniu kostki 3x3x3 to jakieś 9.5x sekundy, średnia z 12 ułożeń ( z odrzuceniem skrajnych ) to jakoś poniżej 13.5 sekundy. Teraz po przerwie, jakoś 15sekund średnie czasy. ( Jak w komunikacji miejskiej wyciągnę sześcian, to wszystkie samice moje:3 ).
@Tri mogę być i kobietą, gdy będzie tego wymagać sytuacja xD…
Muzyka Celtycka ze śpiewem jak i bez - John Butler Trio ( idealne na nooding ), Scotland, Excalibur.

No to teraz można iść spać… C:

Ło paaaanie, ja to koło minuty się wyrabiam :/ TEACH ME MASTER

Oh cat. Gdybym nie przeczytała tego tutaj to dalej byłabym świecie przekonana, ze to dziewczyna pod tym nickiem xd
Och, rajciu ^^"
Też lof lof FMA <3 no i tak bardzo widzę gitara. No nie wiem czy NAS dziewczyn jest sporo ale aktywne niektóre są ;3
Tak czy siak zapraszam na nasz słodki czat i do wspólnej zabawy ;3

A ja go pamiętam ze starego forum ^^

Ale nie przyzwyczaję się do jego nicku. zmień to na Asun czy coś…

Phar… “sideł tu nie ma specjalnie na co zastawiać”? A Kii i Mako chociażby? :p

Może chciał przez to powiedzieć, że jesteśmy dość “łatwe” i sideł nie trzeba zastawiać? xd
no ja to owszem lęgnę na wszystko ale Mako to prawdziwa seme <3

No nie wiem, makuś nawet swoje zdjęcie tu wrzuciła, a ty chyba wciąż nie, desu ne? ^^

Eeeee? Egil źle mnie zrozumiałeś, a Kicia za tobą xD
Chodziło mi o to że skoro Marek szuka wrażeń podbijania serc To raczej ich tu nie znajdzie bo niewiele dziewcząt jest aktywnych, nie jest ich nawet zbyt dużo na tym forum. To moje stanowisko ;D

Co tam w Javie programujesz?
Ja kiedyś w SE programowałem, ale EE jakoś nie. Dużo się różnią?

skąd wiesz co się kryje pod nickami?

Łoojej ale dyskusja się wywiązała :D ( sieci się powoli zapełniają hihi :3 ).
Nie było mnie na starym forum, nie miałem nicka Asun :D. Myślałem, że potrzymam Was trochę w błędzie, ale nie znając zarysu “Asun’iego” nie mam na czym się oprzeć :D
@radeus Różni się zawartością jednej w drugiej. Jave SE to standard, a Java EE to właśnie standard + miliardy nowych funkcjonalności, klas, specyfikacji, frameworki ( teraz zrozumiałem znaczenie słów że jednostka nie ogarnie całego języka, a może z 20% :) ).
“Chodziło mi o to że skoro Marek szuka wrażeń podbijania serc To raczej ich tu nie znajdzie bo niewiele dziewcząt jest aktywnych,” - tyle że już mam całą skrzynkę zapchaną przez propozycje matrymonialne… :D

Na starym forum też był jakiś tranzwestyta z nickiem Asuna…

Egli nie kojarzę nikogo takiego ;p i tak zabezpieczenia w javie to jak ser szwajcarski;p

Ale ja kojarzę, nie zapominam tranzwestywów.

Aha.
Ja myślałem że Java EE to pod aplikacje serwerowe i backend pod strony internetowe głównie. Servlety etc.

Siemka miło poznać, zapraszam na czat :)