Manga z cm

Poszukuję mangi, najlepiej z cm (poniewaz licencjonowanych mang juz kilka znajduje sie na mojej liście “do zakupu”)
Wiec tak :
Wolala bym zeby byla juz zakonczona, ale innymi ktore wciagaja rowniez nie pogardze.
Z gatunku : komedia, romans, historyczny - w różnych połączeniach xD
I cos dluzszego! Co by nie konczylo sie na jednym tomie, tylko wciągnie mnie na dłużej ;)
(nie lubie rozstawac sie szybko z bohaterkami)
Etoo… To chyba wszystko co przychodzi mi do glowy na ten moment! Licze na wasza pomoc…

Jęsli chodzi o mangę historyczną, czytałem świetną - Hiroszima 1945. 10 tomowa manga opowiada o losach chłopca, który przeżył wybuch bomby atomowej w Hiroszimie. Manga jest dosyć mocno poruszająca, w sumie to klasyka gatunku. W każdym razie, na MALU - 10/10 :)

Zdecydowanie polecam Ci Oda Nobuna no Yabou. Zawiera wszystkie wymienione przez Ciebie elementy, oraz na pewno starczy Ci na więcej niż jedną noc.

Polecam całym serduszkiem Hapi Mari,cudowna,przeurocza,w sam raz na wiosenno(u mnie to jesienne) wieczory : >

Dziekuje wam, wystarczy teraz poszukac i w końcu bede miala sie przy czym zrelaksowac <3

Co prawda większość to romanse, ale może coś przypadnie Ci do gustu~ ;w;
Wybierałam z tych, które najbardziej mi się podobały~ ;w;

1. Shinobi Life (romans, komedia)
  2. Love So Life (komedia, romans)
  3. Reimei no Arcana (historyczny, romans)
  4. Akaki Tsuki no Meguru Koro (romans)
  5. Akuma to Dolce (romans)
  6. Kyou no Kira-kun (romans)

Większość czytałam dość dawno, dlatego odpuszczę sobie opisywanie fabuły, i odeślę Cię linkaczami do Centrum Mangi~ ;w;
Nie wszystkie są zakończone, za to wszystkie, według mnie, warte przeczytania~ ;w;

Suuuper <3 dziękuję Ci Louise! A romanse jak najbardziej, w koncu jestem kobietą i uwielbiam romanse… :malpka20:

To ja się jeszcze dorzucę, chociaż nie wiem czy potrzebujesz xd

“Bloody Monday” - możesz znaleźć na senpai, niestety przetłumaczone jest na razie tylko 15 rozdziałów, ale zawsze można znaleźć po angielsku :) Nie jest to co prawda romans, ale właśnie dzisiaj zaczęłam czytać i mega mnie wciągnęło.
“Do You Want to Try”
“Ga-Rei”
“Hana no Namae”
“Harlem Beat wa Yoake made”
“Idenshi Level Tsurugi”
“Koko ni Iru yo!”
“Limit”
“Love Monster”
“Mahouka Koukou no Rettousei: Nyuugaku-hen”
“Mishounen Produce”
“Nobara no Hanayome”
“Pengiun Brothers”
“Shinigami Lovers”
“Shinigamihime no Saikon”
“Shinyaku Ookami ga Kuru!”
“Sora Log”
“Sorenara Isso Koi ni Nare”
“Strobe Edge”
“Sugar Princess”
“Torikagosou no Kyou mo Nemutai Juunin-tachi”
“Zenbu Choudai”

Nie wszystkie są super długie (brałam te, które mają podwójną liczne rozdziałów, więc niektóre mogą mieć zaledwie po 10-20), nie wszystkie to romanse (ale większość) i nie wszystkie mi się podobały (większość albo mi się nie podobała albo uważam, że jest zupełnie przeciętna) ale cóż, różne są gusta, może akurat Tobie się spodobają :)

Okey :) przeczytałam już wszystko, więc czekam (uprzejmie prosze o… ) na kolejne tytuły ciekawych mang które można przeczytać “mobilnie”
Nie szukam mang zalicencjonowanych bo z nimi jestem w miarę na bieżąco i mam pełne pułki :)

Romans w szkole, w lesie, na zamku - wszystko, wszystko (!) co jest tak ciekawe że wciągnie mnie bez reszty :*

A tobie @“Faye” dziękuję za świetne tytuły… Bardzo dobrze się przy nich bawiłam…
Dziękuję wszystkim za współpracę i pomoc!

Chcesz coś długiego?? Polecam One Piece’a, Kingdoma, a tak coś bardziej pod to czego szukasz, to Akatsuki no Yona

Akatsuki czytam na bierzaco :*

Znowu ja :D Jeśli jeszcze szukasz, to dołożę kilka tytułów. Nie wszystkie są na cm, niektóre czytałam po angielsku, bo całość nie była przetłumaczona na polski. Niektóre są zlicencjonowane, ale można je znaleźć na angielskich stronach :)

“.hack//Tasogare no Udewa Densetsu”
“16 Life”
“Abenobashi Mahou☆Shoutengai”
“Air”
“Akira”
“Animal Sense”
“Annarasumanara”
“Ao Haru Ride”
“Aoki Umi no Toraware Hime”
“Bleach”
kolejne dwie części “Bloody Monday”, bo pierwszą już polecałam
“Brave 10”
“Chobits”
“Complex”
“Cowboy Bebop”
“Death Note”
“Dengeki Daisy” (polecam bardzo mocno, warto przeczytać po angielsku, nawet jeśli wolisz polskie wersje)
“Fushigi Yuugi”
“Heart no Kuni no Alice: Wonderful Wonder World”
“Hellsing”
“Lodoss-tou Senki: Haiiro no Majo”
“Naruto”
“Slayers: Super Explosive Demon Story”
“Time Killers”
“Vampire Knight”
“Wolf’s Rain”

Ponownie, nie wszystko to romanse i nie wszystkie mi się podobały,ale może Ty ocenisz je inaczej :)