Manga z gatunku Romans

Poszukuję mangi z gatunku romans/szkolne życie. Coś w rodzaju Ao Haru Ride i Tonari no Kaibutsu-kun.

Manga Toradora lub Nisekoi moimi ulubionymi, jeśli nie czytałaś, to polecam! :)

Najlepsze chyba będzie “Strobe Edge”, autorki od “Ao Haru Ride”. To takie pierwsze co mi do głowy przychodzi, ale jeszcze poszukam : )

To ode mnie masz: Suki tte Ii na yo. oraz Bokura ga Ita.

“Dengeki Daisy”, które polecam najbardziej. “Kaichou wa Maid-sama!”, “16 Life”, “7 Jikan-me Rhapsody”, “Atsui Hibi”, “Bara to Juudan”, “Beast Master”, “Gokujou Twins”, “Katakoi Densha”, “Koko ni Iru yo!”, “Love Monster”, “Mishounen Produce”, “Ookamidomo no Shitsukekata”, “Shinigami Lovers”, “Sora Log”, “Tomodachi no Hanashi”, “Tonari no Shugoshin”, “Vampire Knight”, “Zenbu, Hajimete.”

Nie wszystkie polecam. Prawdę mówiąc większość w ogóle mi się nie podobała albo była średnia, ale może Tobie akurat się spodobają : )

Dziękuję bardzo. Wszystkie sobie przejrzę i dodam do planowanych jak wpadną mi w oko. :3

Witam wszystkich… tak ja wiem… Mangoś i romanse? Ale cóż. Uwielbiam je i wciągają mnie czasem bardziej
niż moje ulubione ecchi. Jednak mam pewien problem… Przeczytałem już najlepsze romanse jakie jak dotąd wpadły
mi w ręce (Kami nomi zo shiru sekai, Nisekoi, Toradora!..) i nie mam co czytać. Dlatego proszę was pomóżcie mi
i podajcie najlepsze tytuły jakie znacie, które są warte czytania.
Z góry dziękuję za każdą propozycję i obiecuje, że żadna nie zostanie przeze mnie pominięta.

Mam parę dobrych mangowych romansów
“Jak zostałam bóstwem”,Kacho Wa Maid Sama,Ścieżki młodości,te wszystkie mangi są wydane w Polsce. Polecam :)

Co do mang romans zna ktoś jakieś nie wydane w polsce najlepiej mniej mainstremowe.

Ach na szczęście romanse to mój konik więc może będę mogła pomóc :D
Podam tylko tytuły mang które polecam, bo nie chce mi się opisywać ich xd
Asterisk : ANEMORI KANA
1/3 Romantica
14R

Aikawa Saki ( ta mangaka ma naprawdę dużo innych mang, co prawwda postaci są bardzo podobne do siebie xd ale bardzo goraco polecam, przeczytałam jej wszystkie mangi i jestem zachwycona <3! )
Boku kara Kimi ga Kienai
16 Life
Secret Kiss
Oresama Ouji
Naisho no Jikan
Koyoi, Kimi to Kiss no Chigiri wo
Iinchou no Himegoto itd.

360° Material

Yukimaru Moe znana z wydania Hiyokoi , ale jej inne tytuły również są fenomenalne!
Ai kara Hajimaru
Shooting Star Astromance
Hiyokoi
Esoragoto.
Suisai
Shiraishi Yuki też bardzo dobra mangaka <3
Akuma de Koibito.
Ojousama no Himitsu♥
Love♥Zipper
Tonari no Koigataki: Wagamama Icchan Yowamushi Hiro-kun
Bokura no Himitsu wo Kyouyuu Shiyou ka
Daisuki Datta yo, Sensei…
Futei de Furachi na Ani desu ga.
Are←Nochi Kareshi
Anoko no, Toriko.
Jak będzie trzeba więcej to śmiało, bo mam dużo tytułów ;D

Ja w poszukiwaniu mangi z podgatunku “romans” lece od gory do dolu cala liste na CM powyzej 10 rozdzialow i zakonczone gjesli cos jest naprawde denne to to pozucam)
Ale tak na szybko hmm…
Remei no arcana (zakonczona)
Akatsuki no yona (kontynuacja)
Bokura ga ita (zakonczona i baaardzo polecam)

Z wydanych
Dengeki Daysy (bede miala calosc do sprzedania)
QQSweeper ;) (w trakcie wydawania)
Straznik domu momochi (rowniez jest w trakcie wydawania ale zapowiada sie obiecujaco <3

Wiecej ci nie polece bo na cm jestem dopiero na literce D (i ciezko u mnie z zapamietywaniem tytulow) a z wydanych najczesciej kupije BL ;) chyba ze nie przeszkadzaja ci yaoi :p

Od siebie polecę 5 cm na sekundę. :) Dobry klimat ma ta manga, warto też obejrzeć film

macie recenzję