Mangafest 2015

Sześć, cześć i czołem!
Jak już dobrze wiecie zbliża się nieuchronnie konwent o nazwie Mangafest!
Będzie odbywał się w Warszawie w dniach 17-18 stycznia 2015.

Wszystkich forumowiczów serdecznie zapraszam :D
Oczywiście, będzie możliwość spotkania Kici na tym konwencie, więc tego nie możecie przegapić ^^

Poniżej daje link do ich strony :

OMG Kicia będzie!? Muszę tam być xD Ale nie wiem czy mnie puszczą xD Dam znać na dniach jak to będzie :)

Ja na 95% powinienem być choćby tylko po to żeby spotkać Okasia i Kicie xD

Czy to jest w Ferie xD Chyba tak xD

No nie ;w; Szkoda ;w;

U mnie ferie są od 16.1 a to jest 17-18 czyli mi pasi

Łoch…boże…tam będzie Tali, ale fajnie…ale mnie to raczej i tak nie będzie.

Gasz, jak zobaczyłem tą liczbę paneli to aż się przestraszyłem xD Coś czuje że będę lekko zabiegany.
A i od razu mówię, że wyruszam na wiedzówkę o Pokemonach i wiedzówkę o SAO xD

xD zmiana planów :3
Okazało się że dam radę wybrać się na konwent :3
No i nawet kilku znajomych pojedzie, więc będę z ekipą :3

:3

Znowu ekipa Ty + dwóch czy więcej? xD
Ja dowiem się dopiero w piątek jak to będzie ze mną. Moooooże uda mi się kogoś jeszcze zaciągnąć :D

Widzę, że zbiera się coraz większa ekipa.

Z mojej ekipy Dexter z Radia Anime24 juz zgłosił swoją obecność. Możliwe, że uda mi się jeszcze zaciągnąć Knopersa/Anawie bądź Rime

To może taka mała lista obecnych:
-Lukos124 (możliwe, że z ekipą. Jak na razie zgłosiła się tylko jedna osoba)
-Levi (z ekipą)
-Phar (niepewny, ze mną i być może z ekipą)
-Kiichigo
-Okatawo

Moją ekipą jest Lukos xD Jeszcze kogoś spróbuję podciągnąć.

Ja zawsze jestem twoją ekipą XD
Prosz, zmieniłem.

Prawdopodobnie się zjawię z koleżanką, ale na jeden dzień raczej ;)

Niestety ale oficjalnie odwołuje mój pobyt na konwencie. Niestety ale się rozchorowałem i już od tygodnia siedzę w domu. Także niestety ale na tegorocznym Mangafest się nie zjawie ;)
Jeśli ktoś przyjeżdża tam żeby się ze mną spotkać(czyli praktycznie nikt) no to niestety ale nic z tego nie będzie.

Ale jest też dobra informacja! Będę za to na Warszawskim PAconie 5. Jest to już 5 wydanie tego warszawskiego konwentu i podobno jest mega :)
Także zapraszam na PAcon o którym zaraz zresztą założę post.

Wstrętny jesteś :c
Ja byłam chora i pojechałam na b6 w zeszłym roku! Nie ma nic co mogłoby ci przeszkodzić w dojechaniu na konwent, ewentualnie koszty pieniężne xd
Ale to tam!
Tak czy owak, nie toleruje choroby jako wyjaśnienie! Zresztą na konwencie są medyki , to w razie co pomogą!
Ubierz się ciepło i zasuwaj na kona!

Gdybym pojechał to prawdopodobnie bym zakichał, zasmarkał i zawirusował cały konwent. Dla mojego dobra a także innych będzie lepiej jak zostanę w domu :) No niestety Kicia, nie spotkasz się ze mną.
Ale jak już mówiłem bardzo serdecznie zapraszam na PAcon V na którym prawdopodobnie będę miał własny panel także dla wszystkich konwent obowiązkowy :D

Przyznaj się. Nie chcesz tam małej dziewczynki o pseudonimie “Maru” xD
Ja jadę w każdym razie. Jak mnie Kicia znajdziesz… To spx. xD

Jakby ktoś był mógłby zrobić foty plus video które potem dałby na stronę byłoby ciekawiej xd