Marvel Heroes

http://www.pcgamesarchive.com/archive/m/marvel-heroes/wallpapers/marvel-heroes-4.jpg

Pozwolę sobie zacytować

"Marvel Heroes to MMO Action RPG, a wśród jej twórców znajdziemy Davida Brevika, który pracował przy produkcji Diablo. Gra zaoferuje nam rodzaj rozgrywki znany z np. Marvel Ultimate Alliance, czyli swego rodzaju hack’n’slash z rzutem izometrycznym na czele. Pomysł bardzo ciekawy. To co najważniejsze w grach MMO czyli współpraca i dobór towarzyszy ma być prosty i szybki, nic nie stoi na przeszkodzie zagrać wspólnie z przyjaciółmi bądź losowymi dobranymi przez system graczami. Kiedy już znajdziemy się w rozgrywce, zauważymy prawidłowość znaną z Diablo, mapy będą generować się losowo dzięki czemu rozgrywka ma być za każdym razem inna.

Liczba Bohaterów, którymi będzie nam dane ten randomowy świat przemierzać ma być nie mała. Znajdziemy wśród nich postacie z Avengers, X-Men’ów, Fantastycznej Czwórki i wszystkich tych kryjących się w zakamarkach świata Marvela. Postacie trzeba będzie najprawdopodobniej odblokować/kupić. Możliwe będzie również stworzenie własnego bohatera, chociaż do końca nie wiadomo, czy chodzi wyłącznie o możliwość doboru mocy, czy również całkiem nowego wyglądu. Pewnym jest, że dla postaci już gotowych będziemy mogli zdobyć różnego rodzaju stroje. Biorąc pod uwagę nie głupią fabułę i wszystkie wyżej wymienione ciekawostki, Marvel Heroes, może być naprawdę dobrą grą, pozostaje nam tylko czekać na premierę, która póki co nie jest zapowiedziana."

MMORPG.org , Guru

Najbardziej co mnie zaskoczyło w grze to to, że Autorzy słuchają uwag i próśb graczy, a jak się do czegoś zobowiązują to nawet 150% wypełnią to tak jak powiedzą. Uważam że z punktu widzenia gracza jest to najlepiej rozwijająca się gra tego roku.

Na wiki Marvela są dodawane klucze które dają darmowe postacie albo poty na expa. Bardzo ciekawa sprawa, to jedna z nielicznych gier gdzie nie liczą się (AŻ TAK) osoby tzw. ‘casherami’.

A tak na koniec to grywam sobie czasami xD
Ktoś może gra? :smiley: