Mayoiga

Mayoiga

http://www.randomramen.com/assets/uploads/images/MDOmmtsJka.jpg

Grupka 30 osób (młodych kobiet i mężczyzn) Udaję się do tajemniczej wioski Nanakimura gdzie wszystkie ich problemy mają zostać rozwiązane w nie do końca wyjaśniony sposób. Każde z nich próbuje uciec od swoich codziennych problemów. Kiedy już dotarli na miejsce okazało się że wioska jest całkowicie pusta. Jakich los czeka naszych młodych bohaterów? Tego dowiemy się oglądając Mayoiga już tej wiosny!

Chcesz zobaczyć ogromny chodzący silikon do piersi? Polecam xD

Najlepsza komedia tego sezonu. xD

W okolicach 4-5 odcinku rzuciłem tą serię, opłaca się to oglądać?
Mnie to jakoś strasznie nudziło.

Akcja zaczyna się rozwijać, ale nadal nie jest to nic wybitnego.

Bajka na której się strasznie zawiodłem. Miał być horror wyszła średnio śmieszna komedia. Szkoda czasu na oglądanie już lepiej zajrzeć sobie do sakamoto to jest bardzo przyjemna komedia :3

Tak jak napisał Laxty, miał być horror, a wyszła nieśmieszna komedia. Ciężko powiedzieć cokolwiek pozytywnego o tym tytule, większość bohaterów było tak irytujących, że ciężko było ich słuchać. Nie polecam tytułu, jest wiele więcej serii, które są warte obejrzenia. Mayoigę zobaczcie dopiero wtedy jak będziecie wiedzieli, że nie macie co robić ze swoim wolnym czasem i życiem.

Zapowiadało się świetnie. Tajemnicza wioska, dziwne wydarzenia itd. A okazało się być strasznie nużące, a cała ta tajemnica stojąca za tym jakoś tak mało ciekawa. Bohaterowie zdają się mieć jakąś tam swoją historię i problemy, ale i tak są strasznie smętni i czasem ich zachowanie strasznie mnie denerwowało. Nie było jednak aż tak złe, bym pomyślała o jego porzuceniu i obejrzałam do końca. Jest po prostu takie sobie