Mazinger Z

Mazinger Z

"Zły Doktor Hell gromadzi armię mechanicznych bestii na tajemniczej wyspie Bardos położonej na Morzu Egejskim. Steruje bestiami za pomocą swojej laski, nakazując im wywoływać niszczycielskie ataki. Jednak Doktor Hell nie robi całej brudnej roboty sam; ma swego lojalnego sługę, Barona Ashurę, do realizacji swoich diabelskich planów.

Ale istnieją też tacy, którzy zrobią wszystko, by zło nie zwyciężyło. Kouji Kabuto to młody i zadziorny nastolatek z misją: chce pomścić śmierć swojego dziadka z rąk Doktora Hell. I być może mu się to uda, bo jest pilotem Mazingera Z, potężnego gigantycznego robota z niezniszczalnego metalu znanego jako Superstop Z.

Mazinger Z posiada kilka potężnych specjalnych ataków. Kierując Fotonową Energia przez swoje oczy i wypuszczając Promień Kōshiryoku, może powodować wielką destrukcję. Ale dopiero gdy Mazinger Z wypuszcza swój Rakiety Pięść, zaczyna się prawdziwa akcja. Doktor Hell i jego słudzy mogą właśnie znaleźć godnego przeciwnika!"

brak trailera

Mazinga Z
Mazinger Z tai Dr. Hell (マジンガーZ対ドクターヘル)
Mazinger Zeta
Mazinger-Z
Mazinger: Mazinger Z
TranZor Z
مازنجر زد
マジンガーZ
マジンガーZ

Typ: TV

Sezon: Zima 1972

Kategorie: akcja, dramat, epizodyczne, głównie męska obsada, heteroseksualność, komedia, manga, mecha, męski bohater, motocykle, na podstawie mangi, potwór, potwór tygodnia, przygoda, romans, sci-fi, sterowany robot, trójkąt miłosny, zaginiona cywilizacja