Mekakucity Actors

Shintaro Kisaragi, to bezrobotny chłopak od dwóch lat nie wychodzący ze swojego pokoju. Prowadził on spokojne życie aż do momentu, kiedy poznał cybernetyczną dziewczynę o imieniu Ene, która nagle pojawiła się na ekranie jego komputera – zdarzenie to zdaje się być powiązane z anonimowym e-mailem, który nasz bohater dostał rok temu. Pewnego dnia Ene psuje coś w sprzęcie naszego bohatera, co zmusza go pierwszego od calutkich dwóch lat wyjścia z domu.

Jeśli ktoś lubi vocaloidy to polecam to anime z całego serca!:heart:

A nawet jeśli ktoś nie lubi vocaloidów to i tak może obejrzeć ^^ Podobało mi się i fabuła (której na początku nie mogłam ogarnąć) i postacie. Samo to, jak wyglądało anime tak bardzo różniło się od tych, które oglądałam wcześniej. I o ile dobrze pamiętam to jest na podstawie Kagerou Project (o ile pamiętam xD), musiałabym to kiedyś w końcu zobaczyć :D

Szczerze to nie wiem co tym sądzić po 1 epku XD niby nie wciągnęło zbytnio a jednak chce się oglądać dalej XD i widzę, że jet tu Seiyuu, którego lubię ^.^

Sam oglądałem, i niestety po pierwszym odcinku mało co można wywnioskować. Pytań z każdym odcinkiem może przybywać choć pod koniec się większość pytań rozwiązuje. Tym bardziej tym osobnikom którym się spodobała pierwsza seria polecam drugą w której można się bardziej zagłębić w same początki, czyli czemu tak a nie inaczej czy życie sprzed wydarzeń z pierwszej serii co kolejnych bohaterów.

Seria bardzo wciągająca, choć na początku nie ogarniałem o co chodzi z tą fabułą, ale koniec, końców wszystko się wyjaśniło. A Seiyuu Ene ma cudny głos :D

Dokładnie oglądało się przednio mimo tego że do bajki robiłem dwa podejścia choć moim zdaniem zachowania bohaterów niekiedy były nielogiczne.