Melchior

Nazwa: Melchior Ravens
Wygląd: https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/ce/9a/06/ce9a060f9d4fa9b1840be654331b8c99.jpg
Charakter:Marzyciel, często gubi wątki i rozprasza się. Ma tendencje do zapominania nawet najważniejszych spraw. Lekkoduch. Narcyz. Inni ludzie mało dla niego znaczą. Trzyma urazy, choć raczej nie jest mściwy. Nie obchodzi go jakie kto ma o nim mniemanie. Jeśli jakiś cel stanie się dla niego ważny, dąży do niego, nawet jeżeli kłuci się to z jego “ja”. Jest uparty na tyle, że nawet gdy ktoś uświadomi go w błędzie, on i tak dokończy co robił i zostanie przy swoim. Nie czuje się winnym konsekwencji swoich czynów, nie oczekuje za nie pochwal, choć lubi je przyjmować. Robi wszystko z wrodzonej ciekawości i dla zaspokojenia jej. Stara się unikać niepotrzebnych walk, choć czasem dosyć łato go sprowokować. Nie istnieje dlań honor. Dolanie trucizny do herbaty niczym się nie różnic od zabójstwa w pojedynku.
Umiejętności(jedna): Szewstwo.
Cechy(jedna): Zwinność.
Jestem Pomarańczowy. Łii.

To nazwisko możesz usunąć bo raczej nie ma nazwisk a od ciebie będzie zależeć czy tam będą rodziny czy kasty czy wszyscy są braćmi i siostrami więc wiesz, poza tym oczywiście twoja postać nie ma na sobie zbroi jak na obrazku a tylko jakieś szmaty xd

Ale ogólnie ok i jak jesteś gotowy to mogę akceptować.

Albo nie czekaj…zwinność to nie umiejętność a cecha…

Okej najwyraźniej moge ci dać akcepta i czekaj na dział i hasło do niego.