Mimi wo Sumaseba

Szept serca

Gatunki: Przygoda, Dramat, Fantazy, Romans, Okruchy życia

Jak na studio Ghibli to słabo, a jak ogólnie to fajne ^^

Od kiedy Whispers of the Heart jest dramatem,fantasy?
Radzę poprawić “Gatunki”.
P.S Jak na studio Ghibli jest bardzo dobre,w końcu otrzymało ocenę 9/10.

Radzę dobrze przeczytać gatunki na malu. A co do Twojego minusowego repa dla mnie.

Zostawię bez komentarza uśmiechając się pod nosem :)

Zatem polecam Ci przeczytać dokładną pisaną przez ekspertów recenzję na Tanuki oraz gatunki jakie tam znajdują się. C:

P.S W takim razie My Anime List jest nieomylną wyrocznią?Obejrzałem Szept Serca z 5 razy i nigdzie nie dostrzegłem fantastyki,magii ani dramatu.
Zresztą nawet na stronie Tanuki.pl jest bardzo dobrze wyjaśnione,które anime należą do dramatu a które do fantastyki.

Zatem radzę jednak, aby zostały gatunki uważane przez większość ludzi na tej planecie, niż z recenzji grupki jakiś ludków :)

Jeśli chcesz podyskutować na ten temat, to na PW. Ponieważ tu zaśmiecamy temat.

Tanuki
eksperci
dokładna recenzja

Chłopie, co ty odwalasz. To się nawet ze sobą nie łączy. Nie będę się kłócił o gatunki, ale wystawianie minusa za podparcie się pewnym źródłem to jest dramat. Choć z pewnością nie fantasy.

Chłopie, co ty odwalasz.

Wypraszam sobie tą żałosną obrazę.Chłopem nie jestem,ponieważ nie należę do stanu trzeciego oraz nie zajmuję się produkcją rolną.
Nie będę się kłócił o gatunki—>Choć z pewnością nie fantasy.
I kto tu jest hipokrytą?
To się nawet ze sobą nie łączy.
Co się nie łączy?To,że postawiłem konstruktywną krytykę opierając się na faktach?

Radzę skończyć tę kłótnie i to natychmiast, bo każdego wynagrodzę za moment.

1. Odbierasz formę potoczną jako obrazę? Spoko.
  2. Chyba nie powiesz mi, że uważasz tę część za odnoszącą się do gatunków anime? Gra słów, w której najwidoczniej nie potrafisz dostrzec czysto ironicznego zabarwienia.
  3. Faktem jest, że Tanuki jest równie rzetelne w temacie bajek co Gazeta Wyborcza w temacie podawania prawdy.

Przypominam, że akceptowane będą jedynie merytoryczne wypowiedzi, proszę o zakończenie wycieczek osobistych.

@Liberte, Luki zwracając się do Ciebie “chłopie” bynajmniej nie miał na myśli tego, że nie Jesteś szlachcicem… proszę się do tego nie ustosunkowywać i kontynuować jedynie merytoryczną dyskusję, bo ta jest pożądana. xD

Anime zapowiada się bardzo ciekawie, więc chętnie je zobacze ;)
Opis również jest przejrzysty… super!

kontynuować jedynie merytoryczną dyskusję, bo ta jest pożądana. xD

Mam rozumieć,że otrzymałem pozwolenie na dalszą dyskusję.

1. Odbierasz formę potoczną jako obrazę? Spoko.

Rozmawiając ze mną należy posługiwać się językiem polskim aniżeli slangiem.
2.Gra słów, w której najwidoczniej nie potrafisz dostrzec czysto ironicznego zabarwienia.
Oczywiście,że potrafię dostrzec nonszalancję,w przeciwnym wypadku nie wypowiadałbym się.

1. Faktem jest, że Tanuki jest równie rzetelne w temacie bajek co Gazeta Wyborcza w temacie podawania prawdy.
    Hmm,widzę,że posiadasz pojęcie o polityce,skoro zarzucasz Gazecie Wyborczej kłamstwo.

P.S Nigdzie nie napisałem,że Tanuki jest nieomylne,wszak My Anime List również nie odzwierciedla nam całej prawdy.

1.1 No przepraszam bardzo. Nie wiedziałem, że będziesz mi tu warunki stawiał. Przykro mi, że nie spełniam tego warunku.
2.1 W takim razie z jakiej czapy odnosisz się do moich słów z tym niezwiązanych?
3.1 Może i posiadam. Co z tego?

PS Po tym co napisałeś to chyba już nie ma sensu nawet się do tego odnosić, bo sam przyznałeś że Tanuki może być równie rzetelne co MAL. Dlatego weryfikować tego nie ma sensu.

1.1 No przepraszam bardzo. Nie wiedziałem, że będziesz mi tu warunki stawiał. Przykro mi, że nie spełniam tego warunku.

Mi również jest przykro,że nie toleruje potocznych inwektyw.
2.1 W takim razie z jakiej czapy odnosisz się do moich słów z tym niezwiązanych?
Nie widzę sensu odpowiadać na tak oczywiste pytanie.
3.1 Może i posiadam. Co z tego?
Zastanawia mnie,dlaczego nie podałeś innego przykładu zamiast Gazety Wyborczej,wszak nie będę się o to rozchodził.
PS Po tym co napisałeś to chyba już nie ma sensu nawet się do tego odnosić, bo sam przyznałeś że Tanuki może być równie rzetelne co MAL. Dlatego weryfikować tego nie ma sensu.
W takim razie jaki jest sens twierdzić,że użytkownik postu jest nieomylny i tylko moją winą jest to,że napisałem konstruktywną krytykę?

Liberte

Dopóki dyskusja jest na temat, nie widzę przeciwwskazań, ale pamiętajmy, że na tym forum za wycieczki ad personam będą ostrzeżenia.

Wasza dyskusja przestała być konstruktywna, jeśli będziecie się obrzucać łajnem, będę kasował posty

1.2 Potocznie, to “Chłop” oznacza dorosłego mężczyznę. Słownik, polecam.
2.2 Jedyne co jest jak na razie dla mnie oczywiste to nieprzyznanie się do błędu.
3.2 Porównanie to porównanie.

PSS Oczywiście, że każdy jest omylny. Ale na pewno Twoja wypowiedź korygująca jest napisana źle. Primo: zamiast dawać polecenie “przeczytaj taki artykuł to się dowiesz” powinieneś streścić jego treść i użyć pasujących do dyskusji argumentów. Nikt nie będzie łaski robił i się kwapił, żeby ktoś inny niż uczestnik dyskusji wytłumaczył czemu osobnik popełnił błąd.

1.2 Potocznie, to “Chłop” oznacza dorosłego mężczyznę. Słownik, polecam.

Wiem,co oznacz “Chłop”,niestety to tobie przydałby się słownik,ponieważ czapa to potocznie kara śmierci,toteż twoje zdanie nie ma sensu.
2.2 Jedyne co jest jak na razie dla mnie oczywiste to nieprzyznanie się do błędu.
Ale jakiego błędu?Przyznałem,że Tanuki oraz MAL nie są nieomylne.
3.3 Ale na pewno Twoja wypowiedź korygująca jest napisana źle.
Dziecko,jaki ty masz prawo oceniać czy mam dobrze bądź źle napisaną wypowiedź?
3.3 Primo: zamiast dawać polecenie “przeczytaj taki artykuł to się dowiesz” powinieneś streścić jego treść i użyć pasujących do dyskusji argumentów
twoje popisywanie się językiem włoskim nie robi na mnie żadnego wrażenia.Nic nie powinienem streścić,skierowana treść do osoby powinna być przez nią przeanalizowana.
3.3 Nikt nie będzie łaski robił i się kwapił, żeby ktoś inny niż uczestnik dyskusji wytłumaczył czemu osobnik popełnił błąd.
To już nie mój problem.

P.S1 Chciałbym ci osobiście napisać moją opinię na temat twojego zachowania,twoich kolegów/multikont oraz całego forum.
Jak chciałbyś zarzucić mi wywyższanie się i nie wiadomo co jeszcze to czemu nie napiszesz mi wiadomości?
Zawsze bawią mnie takie żałosne gimbusy na czele ze skorumpowanym moderatorem(gimbusem),którzy w grupie potrafią wyśmiewać innych osób,aby podnieść swoją żałosną,niską samoocenę.
Nie rozumiem czym jesteście zdziwieni?Może tym,że mnie nie bawi infantylne oraz prymitywne zachowanie?
Macie bardzo dużo odwagi obmawiać i zniesławiać mnie na chacie razem z moderatorem tego żałosnego “pseudoforum”.
Na szczęście udało mi się zrobić screeny niektórych wypowiedzi w postach oraz na chacie,przynajmniej będę miał ubaw ze znajomymi,że mentalność dzieci z gimnazjum przekracza normy głupoty.
Mam nadzieję,że dostanę bana od “pseudomoderatora”,nawet będę zaszczycony otrzymać honorową nagrodę od moderatora jako odznaka walki z trollami oraz dziećmi neo.

PS.2 Pozdrawiam serdecznie każdego użytkownika,który drwi sobie z mnie kompletnie nie znając mnie oraz nie ma odwagi osobiście napisać do mnie.

Libert pozdrawiamy cię paradoksie
Sam się wywyższasz i oceniasz innych a nie chcesz aby inni to robili tobie.
Przez to że tak zacząłeś zaczęto się z ciebie wyśmiewać bo to były bardzo żałosne wypowiedzi.
O ty o nic nie walczysz bo nie wiadomo o co ci chodzi. Nie rozumiesz kto ci ktoś chciał przekazać a potem skaczesz do innych ludzi.
Od razu zacząłeś obrażać wszystkich od dzieci więc sam się o takie traktowanie prosiłeś.
I nawzajem ja też zrobiłem zdjęcia i będziemy się mogli na forum i z innymi znajomymi z ciebie nabijać po wszech czasy :)

zanim zaczniesz konwersację na forum z kimkolwiek zalecam nauczyć się trochę kultury osobistej.

No anime bardzo mnie urzekło.

@Liberte czy ty widziałeś twoje wypowiedzi? Bo z tego co zauważyłem, to każdy z twoich argumentów przeciwko użytkownikom forum sam łamiesz. Nie znasz tutaj nikogo, wywyższasz się na każdym kroku, otwarcie zaatakowałeś innego użytkownika tylko dlatego, że miał rację.

Nie wspominając o określeniach “Gimbus, trolle, dzieci neo”, które jednak nikt inteligentny nie określi człowieka, którego nie zna. Pochwal się śmiało swoim kolegom, jaki poziom prezentujesz w internecie, określając ich wiek na 12-14 lat. A może się mylę i nikt młodszy od ciebie czy też mnie nie ma prawa powiedzieć coś mądrego? Nazywałeś ludzi Megalomanami. Czy przypadkiem nie zasłużyłeś na miano “króla paradoksu”?