Mirai Nikki

Gimnazjalista Amano Yukiteru, to chłopak, który ma problemy w znajdywaniu przyjaciół. Sam siebie uważa za widza, który tylko wszystko obserwuje, zaś swoje ewentualne przemyślenia zapisuje w pamięci telefonu.

Dręczony samotnością, bohater zaczyna wyobrażać sobie różne rzeczy, jak na przykład przyjaciela zwanego Deus Ex Machina (łac. „Bóg z machiny”) będącego jednocześnie Panem Czasu i Przestrzeni. Widząc marny stan Yukiteru, Deus postanawia obdarzyć go specjalną zdolnością – teraz jego komórka będzie w stanie zapisać wydarzenia, które dopiero się wydarzą w niedalekiej przyszłości! Tym sposobem Yukiteru zostaje zmuszony do wzięcia udziału w grze, która wyłoni następcę tajemniczego Deusa.

Tu główny bohater był wkurzający :/ Za to Yuno była fajna ^^

Główny bohater wkurzający to mało powiedziane… XD
Ogólnie liczyłam na coś lepszego, a to dziurawe jak ser szwajcarski jest…

Może i jest tak jak piszecie, bohater wkurzający. Jednak warto to obejrzeć dla samej Yuno ;)

Ja kocham Yuno! Jest super ^^

Popieram !!!

Yandere i Tsundere the best ever!

Yukki, obronię cię xD
najlepszy tekst serii :D

Ehh włąśnie skończyłam oglądać. Yukki to jakaś tak nieporadna psita, Yuno może być. Dla mnie najlepsza była Minene.

Czemu narzekacie na tego głównego bohatera! Yukki jest przecież normalny! Na początku przynajmniej… Na końcu przecież zmienił się w zupełnie inną osobą, i zajmuje miejsce Yuno, aby to ją chronić, a nie żeby to ona jego broniła. Więc na samym końcu role się odwracają całkowicie.

Szczerze mówiąc to pytanie, macie normalne życie ale bez żadnych przyjaciół itp. Nagle lądujecie w jakiejś grze zostań bogiem gdzie musisz się zabijać z psychopatami i terrorystami. Jak wy byście się zachowywali na jego miejscu co? XXXD

Moim zdaniem, po obejrzeniu całego Anime jak i przeczytaniu Mangi, jest to porostu idealna, przynajmniej dla mnie, seria na rozpoczęcie swojej przygody z Anime. Właśnie od tego tytułu zacząłem oglądać Anime, a znalazłem go całkiem przypadkiem, gdy natrafiłem na piosenkę “Yukki, Yukki, Yukki” tak mnie zaciekawiło, że wpisałem to w przeglądarkę i obejrzałem moją pierwszą serie Anime w zaledwie jeden dzień. Od razu ostrzegam, że być może przez moje ulubienie do postaci Yandere/Yandare. Strasznie mi się podoba ta aura tajemniczości, spróbuje za bardzo nie spoiler’ować gdyby ktoś planował obejrzeć tą pozycje. Cała fabuła plącze się i plącze, z odcinek na odcinek dochodzą nowe pytania - ,Kim do jest ta Yuno?’’, ,Dlaczego się tak uczepiła do tego Yukiteru?’’. Na początku stwierdziłem, że Yukkiteru, inaczej Yukki, psuje całe Anime, jednak pod koniec zdałem sobie sprawę, że przecież on dopełnia charakter Yuno, która miała skłonności do zabijania każdego na drodze do swojego ,ukochanego’’. Moim zdaniem i mam nadzieje, że nie tylko moim to anime zasługuje na bardzo mocne 10/10. Polecam każdemu bardzo serdecznie! :D

Gorąco pozdrawiam
Nicholas/Nikol

Główny bohater jest tak irytujący że nie da się to opisać jednym słowem i do tego jest nudny. Druga postać to Yuno nie lubię tej psycho dziewczyny aż tak bardzo,ale polubiłam ją jakoś.
Anime nie jest za dobre.Może być,ale moim ulubionym nie jest!.

Wielki atut tej serii to właśnie Yuno Gasai, ja ciągle byłam ciekawa o co z nią tak właściwie chodzi… Cóż, takiego finału się nie spodziewałam ^^ (Yandere <3 <3 <3)

Mnie denerwował główny bohater i denerwowała Yuno (na miejscu Yukkiego zabiłabym ją gdzieś na samym początku lol), a potem to już denerwowali mnie wszyscy i musiałam robić długie przerwy w oglądaniu XD

Hehe XD biedna Niko XDD mnie Yukki trochę denerwował bo taki tępy i nieogarnięty trochę ale Yuno… Dziaaaam :3 moja mistrzyni XD