Młodzież z piercingiem i tatuażami- badania do pracy mgr

Cześć! Nazywam się Magda i piszę w tym roku pracę mgr, i w związku z tym mam do Was ogromną prośbę o wzięcie udziału w badaniach do tej pracy. Badanie może wypełnić każdy, kto mieści się w przedziale wiekowym 16-22 lata. Moja praca dotyczy młodzieży posiadającej tatuaże i/lub piercing, więc szczególnie zależy mi na takich osobach, ale jeśli nie masz żadnych ozdób tego typu, też możesz wypełnić badanie (ponieważ potrzebuję również grupy kontrolnej). Jeśli więc spełniasz te kryteria, masz chwilkę czasu (ok. 15 minut) poświęć je proszę na wypełnienie kilku kwestionariuszy! Link do badania: http://www.ebadania.pl/4e599aaadfc442b3 Będę wdzięczna każdej osobie, która poświęci swój cenny czas !:)

16 lat skończę dopiero w sierpniu, ale i tak wypełniłem ankietę. Spodziewałem się pytań dotyczących tematu wyżej wymienionego, ale było ich dość mało

Pytanie o pełność rodziny brzmi strasznie niegrzecznie >.< Można kogoś nieźle urazić… i nieładnie pytać kogoś o śmierć rodzica …

wgl. nieprzyjemna jest ta ankieta… czuję się jakby mi ktoś wmawiał, że jestem za gruba, a mam niedowagę lol…

pytanie 82 i 83 jest takie samo.

A poza tym, kto słyszał, aby w tych czasach pytać o płeć? Grodzka podałaby cię do sądu… Gender moja droga/i.

Swoją drogą zaakceptowało mi wiek jako “tak”

Prawie cała ankieta jest o wadze lol… jakby tatuaże/piecing miały z tym coś wspólnego. Nie wzięta pod uwagę jest w ogóle sytuacja, kiedy ktoś nie ma nadwagi.
Taka ankieta, żeby w wynikach wyszło “nic nie ma wspólnego z tatuażami” lol.

“Uważam, że ubrania wyglądają lepiej na szczupłej kobiecie” - uwaga, trap! Jeśli zaznaczycie tak to znaczy, że uważacie, że grube nie powinny ich nosić… błe.

99 pytań jest bliskich o przyprawienie człowieka o depreje. Za samą ankietę nie zaliczyłbym ci pracy magisterskiej “won z miejsca”.
Polecałbym przeczytać pytania i napisac je od nowa, tak by nie uraziły niektórych osób…

1. pytanie było fajne :)

Ta ankieta uraża wszystkich - od osób chudych, po grube, przez te z kompleksami i te bez rodziców =.= A jak ktoś jest z domu dziecka to już wgl. spodziewaj się asasynów przy łóżku rano.

Niko jakie groźby xD Ja się pod tym nie podpisuję ( w pewnych kręgach jestem Assasynem xD)

O kurde, moja wyobraźnia została pobudzona. Phaś, rano przy łużku…

…Myślę że gdy piszę ten komentarz ten post jest już usunięty, a autorka ankiety czeka skulona w kącie pokoju na nadejście świtu.

A i tak btw. to może nie krytykujcie tego aż tak, obrazi się i już nie wejdzie na forum, a zawsze lepiej mieć o 1 wyświetlenie strony więcej, niż mniej ;)

Mozecie tutaj nie spamic?
Takie tematy to na chat a nie tu (choc racja autor(ka) troszku przeklamala info o ankiecie lecz rozpoczynajac ja macie info ze to o mlodziezy jest a nie o tym co w topicu

Nie kamyk - masz napisane, że osoby nie posiadające piercingu/tatuaży to tylko grupa kontrolna, czyli ankieta ma być ogólnie o nich.

Wypełniłem, irytowało pytanie po raz enty o właściwie to samo (np. zadowolenie ze swojej wagi)

To jesteś czy nie ? :D

Ja? Z mojej wagi?

Zabawne, że wszyscy się tak udzielają a sama autorka to już tu pewnie nie wróci ale co tam xD