Mobile Suit Gundam: Iron-Blooded Orphans

http://anime-odcinki.pl/sites/default/files/styles/okladka/public/okladki/Mobile_Suit_Gundam_IRON-BLOODED_ORPHANS_Poster.png?itok=ZANSbH0C

Mobile Suit Gundam: Iron-Blooded Orphans

Kobieta imieniem Cordelia wyrusza w podróż na Ziemię by rozmawiać o niepodległości znajdującego się pod kontrolą Ziemi marsjańskiego miasta Chryse. Eskortuje ją prywatna kompania ochroniarska CGS, do której należą bohaterowie - Mikazuki Augus i Orga Itsuka.
Gdy grupa zwana Gjallarhorn atakuje Cordelię i CGS. Orga widzi w tym szansę buntu przeciwkoCGS i przeprowadza zamach. Mikazuki i Orga wplątani zostają w nowy konflikt.
W walcce z Gjallarhorn, Mikazuki steruje starym mechem z Katstrofalnej Wojny - zasilanym reaktorem atomowym Gundam Barbatos…

Gatunek:
Science-fiction
Wojskowe/Wojenne

Czas:
Przyszłość

Inne:
Mechy

Rok wydania:
2015

Ogląda ktoś?? Czy tylko ja mam tą przyjemność oglądania tego zajefajnego anime ? :)

Jestem po pierwszym odcinku. Zapowiada się ciekawie. Zobaczymy co z tego będzie :)

Oglądałem na bieżąco do 5 odc i było całkiem spoko, trzeba do tego wrócić :)

No ja jestem na bieżąco i jest na prawdę bardzo dobrze. Osobiście za mechami nie przepadam i jest to moja pierwsza seria z typu Gundam, ale wkręciłem się nieźle ;D

Lubię mecha, czas chyba dodać tą serię do mala.
Na trailerze dosyć ładna kreska, rzeczywiście jest podobny poziom?

Zaleciało mi trochę Aldnoah, dlatego również skuszę się, ale chyba lepiej, aby obejrzeć najpierw poprzednie, starsze części.

W Gundamach nie trzeba, bo są stworzone tak że kilka serii łączy się z kilkoma seriami, kilka innych serii łączy się z kilkoma innymi seriami i nie ma między nimi nic wspólnego poza nazwą Gundam i tym że masz mech. Oglądanie starszych Gundumów chwilę by zajęło.

Anime jest naprawdę świetne. Uwielbiam mechy jako gatunek i muszę przyznać, że te Gundamy im wyszły. Świetni bohaterowie, ciekawa fabuła, oprawa audio 1000/10, głównie dzięki pierwszemu openingowi “Raise Your Flag” od Man With A Mission <3. Serdecznie polecam zahaczyć i sprawdzić ten tytuł. Polecam go nie tylko fanom mecha ale i przeciętnemu oglądającemu. Moja znajoma miała styczności z mechami tyle co nic a niesamowicie wkręciła się w tę serie.

Anime na trailerach prezentuje sie świetnie i przez pierwszy odcinek rzeczywiście pod względem graficznym takie było. Niestety, Sunrise to Sunrise, oni tak czasami mają, że tylko pierwszy odcinek wygląda tak dobrze. W przypadku Gundamów to się sprawdza, z kolejnymi odcinkami poziom graficzny bardzo spadł i w samej bajce zdarza się wiele beboków graficznych. Nie zmienia to jednak faktu, że Mobile Suit Gundam: Iron-Blooded Orphans to naprawdę świetna seria która nie ma sobie nic do zarzucenia.

Lukos jesteś na bierząco??? Widziałeś ostatnie odcinki?? Można było się w sumie spodziewać tego, ale jednak trochę to poruszyło po 22 odcinkach nawiązania ;)

Niestety ale jestem jakieś 3-4 odcinki w plecy. Dopiero w ten weekend zamierzam nadrobić.
PS. Bieżąco*

Łołoło sory mój błąd, literówa :D, no to coś Cię czeka niespodziewanego, nadrabiaj i delektuj się tym zacnym anime :DPiszę na bieżąco po zobaczeniu 24 odcinka. Powiem tylko jedno, POZAMIATANE. Za tydzień niestety ostatni odcinek, ale już mogę to przyznać, że obok TTGL to moja ulubiona seria Mecha. Polecam jeszcze raz każdemu!