Mój pierwszy PBF (PBF by Mango)

Tak sobie pomyślałem, że skoro Yankesss mógł to i ja mogę palnąć jednego PBF’a ^^ chciałbym najpierw spytać się ile osób zaryzykowałoby dołączenie do zabawy, gdzie ja byłbym mistrzem gry. Będzie (jeśli osób kilka będzie chętnych) on miał swój start po zakończeniu PBF’a Egila. Do tego czasu już by wam przedstawił zasady itd. jakie obowiązywałyby w tej mojej zabawie. A więc proszę o odpowiedzi ilu graczy by się zgłosił.

Myślę, że jeśli miałby się odbyć po PBF Egila, jestem na tak. Bo w 3 pbf-y na raz to raczej bym nie dał rady :)

Countmein

Też bym chętnie zagrała :)

Jak powiesz o co będzie w nim chodzić to może D:
Bo wiesz w końcu wypadało by podać choć tematykę :D

Dobra widzę, że już byłoby sporo osób, więc myślę jutro wam wstawię (a może jeszcze dzisiaj) jak będzie wszystko wyglądało :P ale póki co WSZYSTKO W SWOIM CZASIE :P

okej jaka będzie tematyka to może też wejdę z resztą mam tyle wolnego że 2 PBFy pociągnę :)

Tylko i tak nie wiadomo kiedy ponownie ruszy PBF Egila, bo on niestety rzadko fabułę daje.

Byts gadałem z Egilem. Mówił, że dzisiaj odpali fabuły

A co do pytania o tematykę… prawdopodobnie obsadzę świat w Arturiańskiej Brytanii, ale nie jestem pewny czy na pewno

Rasa dowolna z tej tematyki?

Rasy tylko Fae (Elfy) i Ludzie w tej wersji arturiańskiej

Jednak mówię, że ja się zastanawiam czy na pewno Arturiański odpale. Może wymyślę coś bardziej ciekawego.

Zależy jaka tematyka, ale raczej tak!!!