Moja seria o anime ;)

HEJ!
Robię nową serię,dopiero pierwszy odcinek a jestem niedoświadczony, moglibyście skomentować swoim czuciem jak mi wyszło ?
(montaż, audio, ciekawy materiał)
:slight_smile: łapcie i miłego seansu!

do działu graficznego raczej nie pasuje…

Czy Ty w swoim filmiku powiedziałeś, że w Naruto Shippuuden jest dobra animcja walk. To Cię trochę poniosło i to bardzo xD. Trochę za mało treści w tym filmiku, mało argumentów. Dźwięk też do poprawy. Rozumiem, że to Twoje początki z YT, także powodzenia :wink:

To samo ze “skalowaniem siły”, przecież tam jest totalny brak proporcji w siłach między wioskami. Taki Naruto i Sasydż to jest dwuosobowa armia, która by mogła sobie wioski podbijać jedną za drugą

Naruto nie oglądałem także się nie wypowiem, ale masz spoko głos.

W kwestii technicznej, zabawy forumowe to nie jest odpowiedni dział, przenoszę do twórczości do działu inne, kolejne swoje pracę proszę umieszczać w jednym temacie.

PS Zapraszam do przywitania się w odpowiednim dziale oraz aktywności na czatele :slight_smile:

dziękuję bardzo za opinię i odpowiedź, się rozumie byters! to tylko moje powody, wiesz takie ala “moim zdaniem” nie była najgorsza, w kinówkach to naprawiają :smiley: i powiedziałem chyba że jest lepsza a nie dobra tak poza tym! :smiley:

Masz dobry głos do tego rodzaju zabawy ;<
Troszkę przydługie przerywniki między punktami, “skaczący dźwięk?” duże różnice poziomów głośności (np 2.10, kilka takich było miejsc ;p), i troszkę więcej emocji by się przydało i treści :stuck_out_tongue: Ale plusik za unikalne pożegnanie z widzami ^^
Ogólnie doszlifowanie i będzie miodzio ;p

A to w opisie filmu napisałem że w którymś punkcie chyba drugim mi głos zaczął wariować ;p dalej raczej jest równomiernie a przerywnik trwa 6 klatek :stuck_out_tongue: sekunda ma 29 klatek ;o? :smiley: Hah, to pożegnanie, cieszę się, że się spodobało, następnym razem popracuję nad tym audio i doszlifuję kolejną część!
pozdrawiam :slight_smile:

Więc ze strony technicznej oceniać nie będę bo się nie znam. Mogę tylko powiedzieć że im więcej będziesz tworzył tym lepiej będzie to wychodziło. Za to mogę powiedzieć z czym się zgadzam a z czym nie w filmiku. Film jest mocno subiektywny. Zaczynając od pierwszego punktu Naruto nie jest jednym z najlepszych jest sporo innych lepszych, Naruto jest typowo robiony pod młodszą widownię co się udało temu nie da się zaprzeczyć. Muzyka racja jest dobra szczególnie w pierwszej serii. 3 punkt to idiotyzm dosadnie mówiąc animacja ssie szczególnie w drugiej serii (nie tylko w ostatnim arcu). Strategi tam brak nie licząc kilku bohaterów których można wyliczyć na palcach jednej ręki, tak to tylko kto użyje większej silniejszej techniki co znów podoba się młodszej widowni. Emocje to znów temat mocno osobisty Naruto jest pełne płytkich historii mających na siłę wzbudzić jakieś emocje i znów pokazane jest to tak by było łatwe do odbioru dla dzieci i na nie oddziaływało. Dojrzewanie postaci też mocno naciągane większość się nie zmieniła ich motywy się nie zmeniają nie ulegają przemyśleniom bohaterowie po prostu uczą się technik i stają się jeszcze silniejsi (nawet to że Siusiake jest jak chorągiewka jest tylko po to by zrobić plot twist który ma przykuć znów uwagę do tytułu). Skalowanie siły tak jak wspominał Argo Naruto i Siusiake stanowią dwuosobową armię zdolną do podbicia kraju 2 techniki i nie ma pół armii cała reszta pominięta. Co z resztą widać nawet w szkole ninja mamy 12 bohaterów ze szkoły pełnej uczniów i cała reszta to randomy a ta 12 jest dopakowana, starsze roczniki nie mają nikogo wybitnego podobnie jak młodsze. A Konohamaru? Musiał zostać troszeczkę podrasowany w końcu uczeń Naruto. Antagoniści poza Zabuzą i Itachim żaden nie zapada w pamięć i żadnym nie kierują jakieś ciekawe motywy. Talk no Jutsu występuje w wielu animcach jak choćby Fairy Tail i Strike the Blood. Humor typowo dziecinny i większości fillerowy. A to że Naruto uczy? Śmieszne do wszystkiego można powiedzieć że uczy nawet do horrorów klasy x. Pamiętaj Anime uczy anime bawi anime nigdy Cię nie zdradzi. A no i możesz mnie nazwać bubkiem mówiącym że Naruto to słaba anima, tyle że ja nie mówię tak przez wzgląd na ostatni arc tylko na całokształt.

Mógłbym powiedzieć że dzięki Naruto można się wciągnąć w świat anime jeżeli jesteś w wieku docelowym tego anime no i wspomniałbym że można liznąć trochę kultury Japonii, oczywiścia jak Ci się chce szukać bo jest masa nawiązań czy to do bogów Shinto czy legend Japońskich, pamiętać tylko trzeba że do tego co jest pokazane w Naruto trzeba podchodzić tak jak do Dante Inferno gry opartej na Boskiej komedii Moliera gdzie Dante to kozak z kosą a w książce zwykły człowieczek podróżujący po zaświatach z Wergiliuszem.

Woooooo ulala, podoba mi się ta odpowiedź. Masz rację, to jest subiektywna wypowiedź i jak mówisz skierowana do pewnej grupy docelowej. Ale jednak od tylu lat trzyma przy sobie, przynajmniej mnie, a minęło już trochę lat. Ja na te animacje nigdy nie narzekałem, dlatego nie mówię że są dobre, powiedziałem tyle że nie są złe bo jak po Naruto zacząłem oglądać inne anime to dopiero zobaczyłem lepsze animacje :slight_smile: Emocje niby kwestia subiektywna, ale robiłem research i wiele osób podziela tę opinię dlatego ją umieściłem w filmie. Czy ja wiem czy starsze roczniki nie mają nikogo wybitnego? Kabuto jest tam z 3 4 lata starszy i jest wybitny. Ale fakt, brakowało mi tego, że skupienie jest tylko na tych bohaterach jak na tak długą serię, a zazwyczaj Ci starsi to złe charaktery były (team orochimaru porywający saska). W filerach były też postacie np. ten co podobnie jak Lee znał tylko taijutsu z wioski piasku i razem rywalizowali. Niby inne pokolenia ale szkoda, że pokazane tylko w fillerach.
Pozdrawiam :slight_smile: