Monster Musume no Iru Nichijou

Monster Musume no Iru Nichijou

“Monster Musume no Iru Nichijou” to opowieść o Kimihito Kurusu, który wiedzie cichy, niewyraźny życie na własną rękę, aż zaczynają mu towarzyszyć dziewczęta-monstra! Japonia, jako pierwsze państwo, promuje integrację nie-ludzkich gatunków w społeczeństwo. Po niekompetencji koordynatora wymiany międzygatunkowej, agenta Smitha, Kimihito zostaje opiekunem Lamii o imieniu Miia. Szybko przyciąga różne rasy, co prowadzi do powiększającej się haremu pełnego erotyzmu i zauroczenia.

Niestety, seksualne interakcje między gatunkami są zabronione przez akt wymiany międzygatunkowej! Jedyne obejście to eksperymentalne małżeństwo. Życie Kimihito staje się pełne konkretnych zasady dotyczące poszczególnych stworzeń i delikatnych praw międzygatunkowych, kiedy namiętne i pełne pożądania kobiety nie dają mu spokoju, szukając jego romantycznych i seksualnych uczuć. Stale pojawiają się nowe gatunki, co sprawia, że nigdy nie wiadomo, co przyniesie kolejny dzień.

Die Monster Mädchen
Everyday Life with Monster Girls
MonMusu
Monster Musume no Iru Nichijō
Monster Musume: Everyday Life With Monster Girls
Monster Musume: Everyday Life with Monster Girls
Monster Musume: Everyday Life with Monster Girls (Monster Musume no Iru Nichijou)
Monster Mädchen
monmusu
Ежедневието с момичета-чудовища
Момичета-чудовища
บันทึกอุ่นรักสาวมอนสเตอร์
บันทึกอุ่นรักสาวมอนสเตอร์
もんすたーむすめのいるにちじょう
モンスター娘のいる日常
魔物娘的同居日常

Typ: TV

Sezon: Lato 2015

Kategorie: antropomorficzne, Azja, centaur, chuunibyou, demony, dullahan, ecchi, epizodyczne, fantasy, harem, heteroseksualność, komedia, konkubinat, na podstawie mangi, protagonistka, urocze dziewczyny robiące urocze rzeczy, współczesne fantasy, żeński harem, ziemia, życie codzienne

Zaczęłam oglądać, bo Nyan mi ciągle o tym zawodził >.< Ale tak jakoś jest to miła odmiana od zwykłego ecchi xD Ale strasznie współczuję głównemu bohaterowi. Będzie cud, jeśli te potworki go przypadkiem nie zabiją.

Zaczęłam oglądać, bo Nyan mi ciągle o tym zawodził >.< Ale tak jakoś jest to miła odmiana od zwykłego ecchi xD Ale strasznie współczuję głównemu bohaterowi. Będzie cud, jeśli te potworki go przypadkiem nie zabiją.

Zabiły. Już w pierwszym odcinku kilka razy. W następny wtorek będzie o tym.

Dlaczego kliknąłem w spoiler! >< Nie no… raczej nie, raczej nie w anime…

Mi się bardzo podoba i polecam, chociaż jest to jedynie dobre anime, a nie wybitne. Przyjemne lekkie i ciekawe.

Wait? Jak umiera? Oglądąłem pierwszy odcinek anime i czytałem mange ale on nie umiera, co najwyżej ciągle jest bliski zgonu o.O

Jest za uparty by umrzec na dobre. Mówi nam o tym Lala, Duhallan.

Ojej popełniłam błąd czytając spoilery XD kurczę obejrzałabym sobie ale nwm czy znajdę torrenta po polsku…

Mi jakoś te spoilery nie przeszkadzają. Ne zżyłam się aż tak z tym anime. Ale ciekawi mnie reakcja dziewczyn, gdyby już na serio padł.

Animca nie oglądałem ale czytałem pierwszy tom mangi i jakoś odpycha mnie to połączenie ecchi z kobietami pół-ludźmi pół-zwierzętami XD

Ale tak się zastanawiam… żadna z tych dziewczyn nie ma normalnych nóg! Każda jest w połowie jakimś nieprzyjemnym zwierzaczkiem. A przecież tamte dziewczyny z pierwszego odcinka, te z tego zespołu były na przykład kotkami i pieskami. Dlaczego główne bohaterki nie są takie słodkie? >.<
Harpia i Slim są jeszcze znośne, ale reszta…

Mi to pasuje, ogladam od jakiegos czasu… trafilem na cos, przy czym warto posiedziec xD Ja nie moge z tego anime xD
Z tych ktore ostatnio ogladalem, takie pozytywne emocje wywoluje tylko to!

Panna centaur jest troszkę no… odpychająca jak na mój gust XD

Jest brzydka i dziwna ale wielkie cycki jej to wynagradzają xD

Cyckiiiii!!! <3

W tym anime jest tak, że wszystkie mają wielkie cycki, jedna nie ma wcale a jedna raz ma a raz nie xD

Mnie co odcinek coraz bardziej to anime rozwala. Co odcinek woda z mózgu, a jak zobacze wersję bez cenzury to będę błagał o kisiel xD tym bardziej, ze co odcinek jest coraz bardziej gorąco :panda10:

Centoria mi się też nie podoba. Jest najdziwniejsza.

Miia jest spoko :smiley:

Papi ma zawsze rzut kamery na jej nabrzmiałą pochwę xD

Pajęczyca ma fajną bluzkę

Syrena jest dziwna. Marzy o tragicznej miłości gdzie na końcu umiera xD

No i Suu xD suu jest genialna. Razem z Papi dopełniają się tworząc jedną szarą komórkę.

Anime jest spoko, takie niecodzienne echhi. Ale z tym koniem to już trochę przesadzili -_-

Nie mam za dużo do powiedzenia drop po 2 odcinkach nie kręcą mnie zwierzęta sry.