Musaigen no Phantom World

W bliskiej przyszłości, w świecie stworzonym dzięki ludzkiej wyobraźni, pojawiają się istoty, które ludzie określić by mogli jako duchy lub potwory. Nazywane są one „fantomami”. Piętnastoletni Haruhiko Ichijou uczęszcza na pierwszy rok w Akademii Hosea razem z o rok starszą Mai Kawakami, walczącą ze stworami za pomocą zdolności „Duch Pięciu Żywiołów”; rówieśniczką Reiną Izumi, posiadającą zdolność „Pożeracz Fantomów” i szesnastoletnią Koito Minase, która zwalcza je samotnie. Doświadczają oni wzlotów i upadków szkolnego życia, do czasu aż pewne zdarzenie prowadzi ich do poznania prawdy o tym świecie.

Kreska przyjemna dla oka , z fabułą może być gorzej ale póki ci widziałem tylko 1odc. więc nie chcę wydawać jeszcze osądu.
Animacja również jest nie najgorsza a same postacie przyjemne dla oglądającego.

Z tego co obejrzałem do tej pory z anime obecnie wychodzących, to zapowiada się nieźle, kreska przyjemna, o fabule ciężko się wypowiedzieć
bo jest dopiero jej zarys, ale pomysł wydaje się fajny.

Efekt “Renderowania” pikseloza przechodząca w ładną kreskę wiesz o co mi chodzi? to jest boskie

KyoAni kolejny raz dało dupy, po nawet dobrym Sound! Euphonium wypuścili taką tragedię, fabuły zero, bohaterowie beznadziejni, świat przedstawiony nie porywa, jedynie kreska jest taka jak przystało na to studio. Animacja też jakoś szału nie robi (te skaczące cycki są straszne), w dodatku w dwóch pierwszych odcinkach było sporo ecchi, co po prostu nie pasuje i psuje odbiór tej bajki.

Świat dosyć sztampowy, bohaterowie mierni, słaby fanservice, fabuła nuda, ale kreska ładna przynajmiej jakiś plus.

Szczerze mówiąc aktualnie zawiesiłem oglądanie tej serii gdy wyjdzie wszystko nadrobię hurtem lecz już teraz mogę powiedzieć że anime jest dosyć bardzo przeciętne.

Nie będę się za bardzo rozpisywał, bo po pierwszych odcinkach spodziewałem się całkowicie czegoś innego. Jak dla mnie słabe anime pod każdym względem.

Anime nie jest jakieś epickie, ale mi się podoba i tyle mi wystarczy żeby go oglądnąć :DD

Plusy? kreska, opening, ogólnie dźwięk.
Minusy? reszta.
Dość chaotyczna historia, jednak nie na tyle zła żeby dropować to anime. Ujdzie w tłumie, ale raczej bym nie polecił.