Muzyka do pracowania

Hejcia, hejcia, chciałabym, żebyśmy się tu podzielili, jakiej muzyki słuchamy, gdy cos robimy (np rysujemy, naprawiamy boeinga itp).

Ja np lubię słuchać ostów z anime; np Shiki czy Tokyo Ghoul, ale ostatnio juz sama nie wiem czego, liczę na to, że gdzieś tu znajdę coś fajnego, bo no music no art

O, na przykład tego słucham ----> https://www.youtube.com/watch?v=RLkCxU0ISW4&list=PLAb94CFjocL8nDl6YCYhOfU4DvEU0f3U3&index=3

https://play.spotify.com/user/spotify/playlist/0PRs1Xaui4zCv9LdIIt20X :D

@Elmor geeee, muszę się zarejestrować, żeby to zobaczyć? :C

Co Ty Spotify’a nie masz? Załóż, bo warto! :D

Normalnie to ciągle czegoś słucham, rzadko kiedy mam do czegoś dedykowaną muzykę, ale… Mimo wszystko lubię dużą zmienność.

Do dzieł artystycznych(pisanie/malowanie) często słucham ostów, oraz zlepionych 1 houer celtic music, czy coś podobnego.
Przykłady:Do czytania i nauki, często słucham muzyki klasycznej.

Zaś na siłownie często coś szybkiego, a nawet takie kawałki, jak Tsunami XD

Odkopuję temat.
Kiedy tworzę zazwyczaj słucham ciszy. Pozwala mi to lepiej skupić się na tym co mam w duszy. Muzyka mi to może zakłócić.
Ale jeśli chodzi o odrabianie lekcji to prócz jazzu mogę sobie posłuchać klasyki rocka - Dire Straits, Pink Floyd, The Doors, Deep Purple i Led Zeppelin. Polecam. Matma wtedy wchodzi w głowę jak nóż w masełko.

Mi do skupienia się najlepiej słucha się delikatnych kawałków muzyki klasycznej. :)

W sumie odrabianie lekcji można nazwać pracą XD Zazwyczaj słucham Yirumy, załączam jakąś playlistę jego albo coś i od razu lepiej się liczy matmę :)

https://www.youtube.com/watch?v=ZaumyMewsGY idealne do nauki :v

… slucham wtedy mantry astara szerana. powaga XD