My Hero Academia i Shokugeki no Souma

Istnieje teoria, że nr 2 to ojciec Inasy (tego z innej szkoły, co też miał rekomendację na UA). W sumie, ma to jakiś sens xD

W sumie dla mnie nie miałoby to zbyt dużego sensu, bo czemu niby syn bohatera numer 3, miałby robić aż tak wielkie maślane oczy i stać po ten autograf do tego numeru 2, a później mieć przez to takie negatywne emocje.

Ale dopóki nie miał swojego Quirka to nie był aż tak pewny, co do swojego bycia “najlepszym” dopiero po tym jak ze swoich ziomków jako pierwszy go odkrył i to jeszcze taki OP quirk, to stwierdził, że kurczę mogę być najsilniejszy

Tak jak mowilem, Deku tez musi sie w koncu pokazac w tym arcu, 20% to juz nie przelewki, 1/5 mocy All Mighta to juz powinien byc poziom wiekszosci pro bohaterow, ciekawe jak to pokaza w next chapku :D

Btw.3 sezon animu zapowiedziany :D

Hmmm… Mnie to ciekawi, jak to teraz będzie z tym Mireczkiem. Trochę smutno mi na myśl, że to się skończy brakiem quirka, a nie jego śmiercią. Przecież to dopiero co wprowadzona postać, więc czemu ma być bohaterem takiej wielkiej dramci?
No i co z Sirem? Czy on przeżyje? Nie lubię gościa, ale wiązałam z nim wielkie plany, więc mam nadzieję, że nie umrze.
A co do Deku - jestem pewna, że po tym znów Recovery Girl będzie musiała go składać xD Co za mały ułom xD Poważnie, z 5% skakać do 20%? Ja rozumiem, Chisaczek (aleś mi chopie zaimponował, no no, może nawet wrzucę cię do worka moich ulubieńców) ewoluował, ale można to na pewno rozwiązać inaczej. Np. przetrzymać go tylko do czasu, aż pojawi się ktoś, kto jednak z Chisakim będzie mieć większe szanse. Bo, ej!, nie sądzisz chyba że Deku rozłoży Chisaczka? To by było komiczne. To nie Bleach, szanuj czytelników panie Horikoshi.

Wracając do teorii - z jednej strony faktycznie ciężko powiązać Inasę z bohaterem nr 2, z drugiej jednak przypominam, że wielu jest bohaterów i różne można mieć upodobania. No jak dla mnie, Endeavor wygląda naprawdę epicko i kozacko, a jeśli do tego dodamy świetną obsługę ognia, to mamy bohatera do wielbienia ;p Skąd też w ogóle myśl, że Endeavor był jedynym idolem Inasy? Plus to: “Inasa admired the Hero Endeavor because he symbolized his belief that all Heroes have “hot spirits””.
Idzie jednak z tego coś poskładać, nie? ;p Może i nieco naciągane, ale póki co najsensowniejsze xD

Wydaję mi się, że z Mireczkiem coś wymyślą i jakoś pomogą mu w odzyskaniu jego quirku. Nie mam pojęcia jak, ale wydaję mi się, że coś wymyślą. Czy Nighteye zginie tego nie wiem, wydaję mi się, że nie, chociaż kto wie, ciężko coś teraz przewidzieć tak szczerze. No i z Deku to nie był przeskok z 5% tylko z 8%, wiem że to i tak dużo i trochę pewnie znowu leczenia będzie, ale tutaj nie ma innego wyjścia. Też nie wydaję mi się, żeby solo Deku pokonał Chisake albo ktoś mu pomoże albo Chisaka jakoś się zmyje po prostu.

No ja dalej tego nie widzę, że ojciec Inasy to bohater numer 2, właściwie to nie musi być nikt, kto ma powiązania z innymi bohaterami, to może być totalnie nowa postać, ale ciekawi mnie kto to jest i kiedy się pojawi. Nie mogę kompletnie nawet kogoś skojarzyć na to miejsce, ale skoro do tej pory nie był pokazany to wydaję mi się, że będzie miał jeszcze swoje momenty w tej serii

Gdzieś mi umknął fakt tych 8% :D Co nie zmienia mojego zdania. Wciąż uważam, że to mały ułom i się skrzywdzi. ;p

Wiesz, to tylko teoria i nie trzeba się z nią zgadzać, czy nawet uważać ją za sensowną. Ale nie wiem, jaki byłby sens ukrywania bohatera, skoro nie jest połączony z kimś, kogo już znamy. Trochę bezsensowny zabieg. Bo jakby to był kompletny random, to w żaden sposób nie zepsułoby to efektu, jaki najwyraźniej chce uzyskać autor (może zaskoczenie, może jakiś mindfuck - całkiem spoko wizja, imo), gdyby pokazał chociaż fragment jego peleryny albo buta xD

Może gdzieś cos było, tylko nikt nie skojarzył, mi też się wydaję, że raczej ta postać powinna być z kimś powiązana, bo skoro nic o nim nie wiemy to jest coś na rzeczy, trzeba czekać.

Co do nowego chaptera, tak jak mówiłem, ktoś przyjdzie pomóc Deku, ale niespodziewałem się, że to akurat będzie ta grupka, może być ciekawie, ale dalej nie widzę sposobu żeby pokonali Chisake

Co do nowego chaptera, to ja już zdążyłam zapomnieć, że oprócz Deku i Mireczka ktoś tam jeszcze z dzieciaków był xD
Chisaczek im zwieje, też nie widzę sposobu na jego pokonanie.

Yep no jestem tego samego zdania, że im zwieje, trochę za szybko żeby od tak go pokonali. Btw. Gadaliśmy ostatnio o tym, że AFO raczej nei będzie mógł przekazać swojej mocy. Ale oglądałem 2 raz anime żeby zauważyć jakieś szczególiki i był tam On pokazany mówiący tekst coś w stylu, że będzie mógl przekazać mu swojego quirka, czy tam przejąć jego ciało, już dokładnie nie pamietam, ale coś w tym stylu było. I jak o tym mówił, to później był pokazany “mózg” czyli prawdopodobnie nowy Nomu, ciekawie się zapowiada :D

Mam nadzieję, że szybko im zwieje i skończą z tym, bo, powtarzam to już któryś raz, strasznie mnie nudzi obecna sytuacja. Chociaż poprzedni chapek był w miarę ciekawy, to najnowszy znów mnie zanudził ;<
AFO ogólnie może przekazywać moce chyba, tylko ja mam obiekcje co do tego, czy może przekazać swoją ‘basicową’ moc. Bo w sumie on jest jej jedynym użytkownikiem od zawsze. To OFA jest przekazywane z jednej osoby na inną.

No mnie też już zaczyna nudzić, niech kończą ten arc i niech zacznie się coś dziać poważniejszego, bo tutaj już w sumie przedłużanie jakieś straszne moim zdaniem się zaczęło. Co do AFO teoretycznie tak, ale co jeśli wytworzy sobie coś w stylu “nowego ciała?” I jakoś zdoła tam przekazać swoje moce.