My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom! | Otome Game no hametsu Flag shika nai akuyaku reijō ni tensei shite shimatta... | Odrodzona jako czarny charakter w grze otome

MyAnimeList
Sezon: Wiosna 2020
Data premiery: 4 kwietnia 2020
Gatunki: komedia, romans, reverse harem, isekai, otome
Studio: Silver Link
Opis anime: Katarina Claes to rozpieszczona, ośmioletnia córka księcia. Pewnego dnia podczas zabawy z księciem Geraldem zostaje ranna w głowę, w efekcie czego dziewczynka odzyskuje wspomnienia z poprzedniego życia. Tymczasem Gerald aby zadośćuczynić jej ranę, która najpewniej zostawi bliznę na szlacheckiej twarzy i zagrozi przyszłemu zamążpójściu, oświadcza się jej. W tej chwili Katarina uświadamia się, że jej obecne życie wygląda jak gra otome, w którą grała w poprzednim życiu!

Niestety dochodzi do niej również, że odrodziła się jako czarny charakter. Przypomina sobie również ścieżki fabularne tej gry i ich zakończenia. Jeśli główna bohaterka tej historii uzyska dobre zakończenie, Katarina zostanie wygnana, a jeśli złe – zabita!

Żadna ścieżka gry nie pozwalała na szczęście dla czarnego charakteru, ale Katarina musi znaleźć sposób by uniknąć okrutnego losu i dożyć starości w spokoju! [Waneko]

Oglądnąłem 5 odcinków i ku mojemu zaskoczeniu bawiłem się świetnie nie jest to najśmieszniejsza komedia. Nawet w tym sezonie są śmieszniejsze ale jest to jedno z tych produkcji które “robi ci dobrze”.

Po za tym Głowna bohaterka jest bardzo sympatyczna i zaskakująco aktywna w swych podbojach (w odwrotnych haremach bohaterka na ogół “jest” i to wystarczy żeby gromady przystojniaków całowali ją po stopach).
Że nie wspomnę już o tym że połowa jej haremu to dziewczyny więc chyba Yuri tag się należy ale może to ja przeinterpretowuje.

Generalnie polecam jeśli ktoś szuka czegoś lekkiego.

1lajk