Na jakich stronach oglądać/ściągać anime?

Internet jest głęboki i szeroki i tyle ile jest osób tyle jest sposobów oglądania anime.

Polskie napisy:

Pomijasz info, że crunchyroll ma bardzo małą listę dostępnych anime.

ninja ale jest dostępne na xbox360 jako apka, i tasiemce posiada:)

Oka, nie każdy ma xboxa, można powiedzieć, że jest mniej xboxów niż pc/smartfonów :wink:

Ninja nadmieniłem tylko atut tej apkii, gdyż dobre rozwiązanie jest dla posiadaczy ów konsol;)

Dla mnie liczy się tylko dobrze znane i lubiane TPB :wink:

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk Pro

Yona lektor w anime o.O to taka trochę zbrodnia przeciwko ludzkości…

Nie będę linków dawał bo już istnieją te linki. Jedynie mogę dodać iż strony tyakie jak baje, kreskóweczk czy tym podobne najczęścioej mają uploady innych stron. Porę na przygodę tam oglądam.

Ja obecnie oglądam anime-odcinki. Kiedyś był shinden, ale na niego był atak (tak to nazywają) i wszystkie uploady upadły. Teraz połowa działających serii, pochodzi z anime-odcinki.

Staram się oglądać z napisami. Głównie polskimi. Nie jestem jakimś tam super użytkownikiem angielskiego. Ale już tyle czasu oglądam anime, że już są zwroty, których tłumaczenie na pamięć będę znał. I zarówno w angielskim tłumaczeniu, czy polskim są błędy. Największym problemem jaki mają nasi twórcy napisów to fakt, że za miast na zwrot “oni-chan” wpisywać braciszku, oni-chan lub coś podobnego piszą imię osoby do której dana osoba się zwraca.

Mistrz Rozpierduchy - To Prawda,ale mi chodziło o stare anime które oglądałam w TV jako dziecko “Wojowniczki z krainy marzeń”.- a resztę co ja widziałam to porażka. Napisy lepsze,wiem o tym

Yona jeśli chodzi o stare Anime puszczane w Polsce z francuskim dubbingiem i lektorem to tak. Te można oglądać. Jedyne anime gdzie się polski dubbing udał to shin-chan. A tak to tylko napisy. Tylko napisy :wink: chyba, że ktoś nauczył się japońskiego i rozumie wszystko :smiley:

A myślisz że te 720p z torrenta to prawdziwe 720p sorry ale nie do końca. To też efekt konwersji i to także widać wystarczy porównać odcinek od kilku grup i masz 720p z innym birate, rozmiarem jakością ale rozdzielczość ta sama. Najwyższa jakość anime to taka jaka natywna rozdzielczość ekranu na którym anime oglądasz.

teraz tylko oglądam na anime-odcinki.pl :smiley:

Na mobilu, czytaj tablecie najlepiej, najwygodniej oglądać na animezone. A mobilny lisek ma adblocka i pozwala odpalić anime w dowolnym odtwarzaczu video. Polecam także ucbrowser HD ma mobilny player dość wygodny na mobilu, bez flasha da się oglądać plus nie żre to baterii.

Wiem że już jest na liście, ale ludzie tyle powtarzają, że po prostu trzeba wspomnieć.

Animeflavor.

Czy to dubbing, czy napisy, zawsze jest dobra jakość, kilka-kilkanaście uploadów na wypadek jakiegoś problemu… Nic tylko oglądać*.

*No, chyba że nie zna się angielskiego. Wtedy traci się wieeeele serii ^^

Dobrej jakości Sword Art Online Ordinale Scale będzie wtedy gdy studio nie będzie chciało tylko zarobić i da animatorom coś więcej niż miskę ryżu, no i to już mniej istotne gdy wyjdzie blu-ray znajdziesz go na torrencie w wadze 40 Gb i dopiero obejrzysz.

Najczęściej na Shinden, jak jest, to na YT, a w ostateczności na CDA.

Zna ktoś może nazwy kont shindena na CDA?

Ja ściągam z IRCa przez XDCC

Chomikuj.pl, zaraz, ty masz IRCa?

Ja osobiście wolę mieć na dysku tytuły które chcę zobaczyć i które cenię sobie.
Pobieram z nyaa.si lub z fansuberskich stron. A napisy z animesub.info.

1 polubienie