Naczos is coming

Witam wszystkich, moja historia poznania tego forum nie różni się ani trochę od taj lakiego więc nie będę pisał tego samego ^^, ci sami
ludzie którzy go tutaj przyprowadzili przyprowadzili i mnie, czas pokaże czy to co mówili było prawdą.

Anime oglądam już pięć długich lat, było w tym czasie wiele anime które mi się spodobały oraz takie których nie darzyłem sympatią, ulubione to zdecydowanie :

-Katanagatari
-Angel Beats
-Steins Gate

ciężko było by mi wybrać najlepsze z tych trzech :p

zainteresowania poza anime :
-tenis stołowy
-jazda na rolkach
-grywanie w różne gry na komputerze
-i wiele innych

tak poza tym moje imię zaczyna się na N i kończy na N, mam prawie 21 lat i to by było na tyle jeśli macie jeszcze jakieś ciekawe pytania czekam na nie z zniecierpliwieniem.

Pozdrawiam

Witam Cię Naczosku, w naszych skromnych progach.
Baw się tu dobrze.

W sumie, cieszę się, że kolejna znana mi osoba dołączyła do nas.
Tylko nie wiem o Tobie pewnej rzeczy…
A mianowicie…
Lubisz sernik?

PS Ustaw avatar.

Natan? Tylko takie imię znam co się kończy na N i zaczyna na N.
No siema Natku

Lubisz wędzonki?
Jesteś lewo czy prawo ręczny? :p

Lubię sernik i wędzonki ale gdybym miał wybierać to wybrał bym wędzonki.
Z imieniem trafiłeś doskonale ;] (praworęczny).

Avek ustawiony i dodam że bez muzyki nie wyobrażam sobie życia ^^

Cześć Naczosie, stary druhu. Długo grasz w Ping-Ponga? Też się zainteresowałem tym sportem, ale czas nie pozwala na regularne ćwiczenia, choć pochwalę Ci się, że umiem już po jednej podkrętce na rękę! :D
Widzę, że nie oglądałeś tego, więc może się zainteresujesz: http://myanimelist.net/anime/22135/Ping_Pong_The_Animation

Zazdro imienia <3 jest po prostu G E N I A L N E!

Kilka pytań kontrolnych (jesli juz wyzej na cos odpowiedzialas, to sorki - pytania u mnie sa standardowe wstawiane metodą “kopiuj - wklej” tylko z lekkimi modyfikacjami)
Jak trafiles na animes.pl?
Widziales może “No game no Life?”, “Sword art Online” albo “Fairy Tail”?
Co myslisz o tych konkretnych anime?
Nie wspomniałeś nic o mangach… Czytasz moze? Jakoes ulubione tytuły?
Jezdzisz na konwenty?
Z jakich okolic pochodzisz?
Kawa czy herbata i ile cukru?
Ulubiona pora roku?
Ulubiona potrawa?
I najwazniejsze pytanie!!
Umiesz narysować stożek?

Haha :)
:malpka20:
Licze na udaną współpracę <3
I zapraszam na czat i konferecje na SKYPE!

Najpierw, to niech się odpali po długim czasie skype.

Najpierw aktualizacje, szukanie słuchawek/majka na strychu i wygrzebanie go z pod kurzu xD

Następny przylazł, syn marnotrawny. Ostatnio dużo ich tutaj. Miejmy nadzieję, że będziesz teraz częściej wpadał, jak Ci o nas się przypomniało. Pytań nie mam, jak zawsze. Więc nie baw się dobrze i witaj!

Witaj jak widzie coraz więcej nowych jestem na tym fomur 3 dzień i dobrze spędzam czas mam nadzieje że będziesz miał tak samo :)

Doberek jestem Aju, miło Cię poznać i przywitać.

Lubisz boczek?
Polecisz mi jakieś dobre soundtracki?

Życzę udanej zabawy na forum! :)

Laki - hey hey
gram już kilka lat ale nie zawodowo tylko ze znajomymi, a wciągnął mnie w to tata ^^ (tytuł zapewne obejrzę jak znajdę czas)

Aniveda - yo ani
zasypałaś mnie tymi pytaniami tak więc :

• mroczna,luki,hanler i wielu innych mnie tu przyprowadziło ^^
    -widziałem wszystkie te serie ale zbytnio nie chcę się tutaj rozpisywać na temat każdego z tych tytułów ponieważ musiał bym tutaj się mocno rozpisać a nie od tego chyba jest ten temat ^^ jak chcesz wiedzieć moją dokładną opinię na temat każdego z tych anime to zapraszam na prw albo jakiegoś tematu z tymi animcami ^^. Jedynie napiszę że każde z nich jest fajne na swój sposób lecz żadne z nich nie jest jakieś super wyjątkowe :P

-Co do mang obecnie czytam jedynie Platinum end i nic więcej tak jakoś, polecasz jakąś ciekawą mangę ?
-za daleko mam na konwenty ^^
-mieszkam za granicą
-kawa bez cukru
-okres pomiędzy wiosną a latem ^^ gdzie nie ma ani za zimno ani za ciepło
-spaghetti
-tak potrafię to coś narysować

masa pytań ale udało się przebrnąć :o a co do skajpa myślę za tez ogarnę wszystko ^^

Ayame -
heyo aju
-boczek uwielbiam wręcz ^^
-soundtrack z sword of the stranger mocno utkwił mi w pamięci, po więcej zapraszam na prw ^^

Witam Cię i ja, Naczosku. Mam nadzieję, że Ci się tu spodoba. I się spytam: czy dalej rysujesz? Pamiętam, że swego czasu robiłeś tego dużo, więc ciekaw jestem jak Ci idzie. Więc pytanie bardziej brzmi: czy pokażesz mi to co rysujesz? :>

Siemano, my się chyba nie znamy ;d
Pytanie kontrolne oglądasz seriale?

Luki - heyo ^^
niestety przestałem rysować, za to chętnie zobaczę twój stary rysunek w którym całe nasze grono było narysowane ^^ nigdy nie widziałem finalnej wersji jeśli udało ci się dokończyć.

Airzel - kto by cie chciał znać :D
Oglądam tylko grę o tron ;]

Naczosiku witaj mój miły <3
Tyle czasu minęło ;-;
Witaj na forum , lepiej żebyś już nas nie opuścił więcej :v

Co do pytań , to jakbys robił kanapkę z serem i szynką to najpierw kładłbyś ser , czy szynkę ?

Naczosku, nie udało mi się tego skończyć przez brak weny. Zapewne wkrótce znów się tego podejmę.

Jesli chodzi o ciekawe mangi, to… XD wszystko zalezy od gatunku ktory lubisz, jesli chcesz się wciągnąć - naprawde musisz znalesc cos ciekawego, poniewaz mangi nowicjuszowi ciezko sie czyta, wiec jesli sa chaotycznie napisane…ciezko cokolwiek zrozumieć ;)
Kazdy z nas na forum czyta coa innego i w zaleznosci od gatunku, jest sporo osob ktore maga ci cos polecić i z tych licencjonowanych mang i tych “fanowskich” prosukcji np z cm (Centrum Mangi)

Druga sprawa xD sluchaz muzyki ktor wczoraj wpadla mi w ucho… Wiec mam nadzieje ze uda nam sie kiedys gdzies na ten temat porozmawiać xD

Siemanko, Naczos .3. Kto by pomyślał, ze ciebie też tu przyciagnie .o. myślałam, ze umarłeś. Witam na forum! :3

Lasko -
nie opuszczę więcej a co do pytania z kanapką to jadł bym najpierw ser oczywiście.

Luki - nie mogę się doczekać tego rysunku :

Avenida - lubię komedie oraz romanse może być i połączenie tych dwóch, o muzyce zawsze mogę pogadać.

Soczka- Soczuśś : żyje jeszcze ^^