Najlepsze cytaty Adminów

Publikujemy tutaj EPICKIE cytaty Adminów.

“im głebiej wejdziesz tym lepiej” Aoi

https://ifotos.pl/zobacz/aoi2png_wxasear.png

Jebłem ten screen zniszczył mi mózg :smiley: Aoi made my day

Da fag!? XXXD

Aoi jaki poważny XXXD

Potem jeszcze tak do następnej osoby mówił, aż się go bałam X.X.X

Hah, a jedne personalia zostawił XD

Ninja powiedziałem nie jesteśmy na ty. Post usuwam i warn. Zacznij lepiej myśleć co do kogo piszesz i w jaki sposób się zwracasz.

Załóżmy, że w jakiś pokrętny sposób rozumiem, że jesteś zły na ninjasa… ale co ci zrobił Bakomel zaraz potem ? X…X

Ej co why? Przecież to najlepsze cytaty admów nic złego nie ma w tym ;___;

Niko nie warto… On się czepia ostatnio o byle co i próbuje “rządzić” więc daj spokój :wink: mi go po prostu szkoda i tyle.

Aoi,czemu jesteś taki sztywny? xd

Podbijam pytanie Maru. :smiley: Tylko proszę, nie banuj! :3

Jak zbanuje za proste pytanie to was odbanuje :wink: nie obrażacie go w żaden sposób a pytacie o coś mało istotnego dla 90% użytkowników.

Nie banuje, ostrzegałem Ninje. Nie mam zamiaru tolerować aby jakaś obca osoba nazywała mnie “królu” czy “królik” takie zwroty to może sobie do kolegów używać a nie do mnie. Tym bardziej że pisałem mu że przegina. Skoro nie potrafi zauważyć granicy, to nie mój problem. Rozumie żarty żartami ale nie mam zamiaru pozwalać aby ktoś się do mnie w ten sposób zwracał.

ale lol… co jest złego w słowie “król” albo “królik” ?
to tak jak mangozjeb…
normalnie jakbyście mieli takie włączniki “RAGE MODE” gdzieś tam w głowie i jak się powie słowo-klucz to nagle coś się przełącza

toć to…Króliczki…są kawaiii! ;w;

Wybacz Niko, ale mam złe wspomnienia związane z tymi dwoma słowami ;]
Jeżeli macie dalej prowadzić offtop w tym temacie, po prostu go zamknę i wrzuce do archiwum.
Zacznijcie używać głowy co wrzucacie tutaj.

Dajcie spokój. TO NIE JEST TEMAT DO ROZMOWY