NanoAkwarium Domena <3

Rozmnażaj je i sprzedawaj nam…ale nie do jedzenia tylko abyśmy też założyli hodowle XD

wszyscy założymy hodowle i dzięki temu pozbędziemy się głodu na świecie, bo na koniec wszyscy będą jedli krewetki!

Niieeeee jak możesz tak traktować biedne krewetki, przyczyńmy się do ich rozwoju i wzrostu nie urosną do rozmiarów autobusów i zaczną zjadać wszystkich oprócz swoich panów z animes <3

Czo to za herezje tutaj piszecie XD

Szczerze to nie mam 100% pewności co się stało z tą krewetką ale najprawdopodobniej była już starsza i nie wytrzymała wylinki (a ta zawsze następuję przy zmianie akwarium) jest mi niezmiernie szkoda, że padła i aktualnie czekam czy to nie czasem jakies choróbsko bo to też jest możliwe ale po innych krewetkach nie widzę niczego podejrzanego…

Wow jak dawno mnie to nie było, kolejna porcja zdjęć.
Troszkę się pozmieniało ale to może wywnioskujecie z tych zdjęć :D

http://imgur.com/a/kDRD6/embed

Ładnie, ładnie!! Jak rośnie to znaczy, że mają się czym żywić roślinki ;)
Mech trochę przytnij bo się mały busz zrobił i niebawem będzie Ci gnił od dołu :P

O a kiedy będą kolejne akawariozdjątka? XD Tak z nudów sie na to natknelam i… Whoa… Ja nie cierpię rybek ale tak jakos. … Przez Ciebie mi sie ich zachciało… Jedno male akwarium z welonką dla Eiu, tak XD

Niebawem nowa odsłona mojego akwarium, będzie mega jak się wszystko uda ;D

Co się stało z akwarium ? >.<

Akwarium ma się dobrze, teraz nie jestem w stanie zrobić fotek gdyż padło mi oświetlenie a nowe czeka na odbiór w urzędzie pocztowym. Niebawem może coś dodam, zarosło mocno.