Naruto New World Najlepsza gra na podstawie Naruto/Boruto w Polsce

Naruto New World jest darmową grą Naruto 2D, w której możesz stworzyć swoją unikalną postać, dobierając do niej specjalizację, klan, oraz naturę chakry. Przemierzaj otwarty świat gry wykonując misje na podstawie mangi Naruto, dołącz do jednej z organizacji lub zostań Kage i zarządzaj całą wioską. Gra jest dostępna 24/7 i jest cały czas aktualizowana o nową zawartość z mangi Boruto.

Zostaniesz ciepło przyjęty do gry nawet jeśli nie znasz tutaj nikogo. Nasza społeczność służy pomocą zarówno w grze jak i na discordzie, gdzie odpowiemy na Twoje pytania. Istnieje również wikipedia gry, zawierająca informacje o jej wszystkich aspektach, abyś mógł na spokojnie wybrać swoją drogę i kontynuować podróż.

Stwórz własną legendę, tworząc własnego shinobi, lub wybierając z ogromnej ilości dróg ninja, które bazują na znanych postaciach z uniwersum Naruto oraz Boruto. Ponad 30 specjalizacji oraz klanów, 20 natur chakry, oraz 15 organizacji, do których może dołączyć nasza postać

W grze znajduje się 13 wiosek, których możesz zostać liderem, zajmując nowe tereny dla wioski, lub biorąc udział w wojnach shinobi. Pnij się w górę po rangach ninja, aby ostatecznie zostać Kage, lub porzuć wioskę, stając się Missing-Ninem.

Ogromny świat czeka na Ciebie. W grze znajdziesz znane lokacje z uniwersum jak Las Śmierci, Góra Myoboku, Baza Akatsuki, i wiele wiele innych. Podążaj misjami fabularnymi na podstawie wydarzeń z Naruto aby rozwijać postać i stawać się coraz silniejszym. W grze znajdziesz również masę aktywności pobocznych, dziennych, listy gończe oraz eskorty postaci.

+Wybierz jedną z
+30 specjalizacji jak TaiJutsu, GenJutsu.
+Wybierz jednen z
+30 klanów jak Uchiha, Hyuuga, Nara.
+200 Misji fabularnych na podstawie mangi.
+Ogromny świat gry.
+Misje poboczne, dzienne, zlecenia oraz listy gończe. Tutaj zawsze jest co robić.
+Endgame pozwalający zdobywać wyjątkowe bonusy.
+Ponad 700 jutsu.
+Częste aktualizacje.

Nowa era startuje już 18 marca, rozpoczynając nowy rozdział w życiu gry, musisz być tam z nami!

Serdecznie zapraszam! Strona WWW: https://naruto2d.pl/ Discord: Naruto New World