Nasze ulubione cytaty

“Dziewięciu mężczyzn na dziesięć woli kobiety z dużymi piersiami, a ten dziesiąty woli tamtych dziewięciu”
“Sługa boży”, Jacek Piekara

“Nasze szczęście zależy od nas samych” - Arystoteles

Skoro już o filmie ‘Chłopaki nie płaczą’ mowa to nie może zabraknąć:
Dawno temu ja też zaufałem pewnej kobiecie, wtedy dałbym sobie za nią rękę uciąć. I wiesz, co… I bym teraz, kurwa, nie miał ręki.

XD

“Nie każdy poznaje tę samą wersję mnie.Jedna osoba może Ci powiedzieć, że posiadam niesamowitą, piękną duszę. Inna powie Ci, że jestem zimnokrwistym chujem. Wierz im obojgu. Nie traktuje ludzi źle. Traktuje ze wzajemnością” - Tom Hardy

“Jak próbujesz światło zanosić w ciemności, uważaj na tych, którzy pragną w nich brodzić” - Zero

“Tylko nieliczne wspomnienia zostają.
Tworząc barierę.
Która nie dopuszcza nas do szczęścia w teraźniejszości.” - Justyna Bobek, “Ulotne wspomnienia”

Bycie niewidomym ma również i swoje zalety. Na tym świecie stworzonym przez ludzi… jest wiele brudów i okrucieństw, których wolelibyśmy nie widzieć. - Fujitora, One Piece

“W końcu zrozumiałem… Jestem sam. Nie będę nikomu ufał, ani nikogo kochał. Jestem sam.”
-Naruto (i to mówił chyba Gaara)

“Nie obchodzi mnie, co myślą o mnie inni.Żyje według własnych przekonań i nigdy w życiu nie zrobiłem ani nie zrobię nic, czego musiałbym się wstydzić”-Roronoa Zoro, One Piece

-Ale czym są pieniądze? Fizyczna interpretacja abstrakcyjnej koncepcji wysiłku.
Brandon Sanderson ‘z mgły zrodzony’

“It’s a trap!”

Admirał Ackbar Gwiezdne wojny

Każda przeszkoda to nowa szansa.
Albert Einstein

Później mówiono, że człowiek ów nadszedł od północy, od Bramy Powroźniczej. Nie był stary, ale włosy miał zupełnie białe. Kiedy ściągnął płaszcz, okazało się, że na pasie za plecami ma miecz.
Andrzej Sapkowski ’ Ostatnie życzenie’

’W tym kraju nie ma pracy dla ludzi z moim wykształceniem’ - Ferdek, Świat według Kiepskich

’Mało się zarabia, a żyje się jak hrabia’ - Marek aka Krzykacz, Złomowisko PL

Może być i pakt z diabłem […]. Tyle tylko, że forsa będzie trochę śmierdziała siarką. - Stephen King "Miasteczko Salem

“Kiss my ass, suck my dick i tylko tyle umiem powiedzieć”-Bonus BGC

Czy przyszło ci kiedyś do głowy, pani, że mieć zbyt wiele odpowiedzi znaczy tyle samo, co nie mieć żadnej. - lord Varys, “Starcie Królów”

“Nie docenisz dobra póki zło cię nie pochłonie, Nie docenisz dobrej dupy póki szmata cię nie kopnie
Zrobisz jak uważasz
To tylko moja sprawa”

" A człowiek pokonał bestię, która wróciła do królestwa Beliara. I zobaczył Adanos, że prysła równowaga między ładem a chaosem i zaklął Innosa, by ten odebrał człowiekowi swą boską moc. A Innos w swej mądrości tak uczynił. Ale Adanos obawiał się, że pewnego dnia bestia powróci na Ziemię. Dlatego uprosił Innosa, by ten zostawił część swojej mocy na Ziemi, aby pewnego dnia przywrócić ją człowiekowi. A Innos w swej mądrości tak uczynił." - Vatras

“Powiedz no, to z przodu Twojej głowy to twarz czy dupa?” ~Bezimienny

“Odwal się albo możesz od razu wybierać sobie kwaterę na cmentarzu.” ~ Bezimienny

" Z początku chciałem powiedzieć coś o twoich wątłych ramionach, ale potem zobaczyłem twoją paskudną MORDĘ" ~ Bezimienny

“Powiedzmy sobie szczerze: przyszedłeś tutaj tylko dlatego, żeby móc pocałować Gomeza w dupę!” ~ Bezimienny

“Thorus: I myślisz, że wpuszczę cię tak po prostu do środka, żebyś oddał list i zgarnął nagrodę?
Bezimienny: Tak.
Thorus: Dobra, pokaż ten list.
Bezimienny: Nie ma mowy. Zapomnij o tym!
Thorus: W porządku. Już zapomniałem.”

Wszystkie cytaty pochodzą z gry “Gothic”(z różnych części)