Natsumi

Hejka. Postanowiłam zarejestrować się tutaj i mam nadzieję, że miło tu spędzę czas.

Oglądam anime od 2012 roku z drobnymi przerwami.
Moje ulubione anime to: Kara no Kyoukai, Cossette no Shouzou, Naruto, Higurashi no naku koro ni, Shinsekai Yori, Aoi Bungaku Series, Ergo Proxy i pewnie jeszcze parę pozycji się znajdzie. Nie ograniczam się co do gatunków, oglądam wszystko, co mnie zainteresuje.

Jeśli chodzi o mangi to: Pandora Hearts, Claymore, Prison School.

Poza anime interesuję się literaturą. Czytam dużo w wolnych chwilach. Nie tylko fantasy. :)

Mam nadzieję, że odnajdę się na forum. Pozdrawiam wszystkich. :blush:

Witaj.
Plusy za Ergo Proxy i Claymore.

Podstawowe pytania zanim, ukradną te które należa do mnie:
Skąd nadajesz?
Jakiej muzyki słuchasz?
Lubisz boczek?

Baw się dobrze, wpadaj często odwiedź czat. : )
Mało się ostatnio dzieje, chyba dużo z przyrki zadane czy coś ale trudno. Jak lubisz kameralną atmosfere to trafiłaś idealnie xd

Witaj,

Z Poznania.

Nie ograniczam się. Począwszy od k-popu, skończywszy na death metalu. Jestem dość elastyczną osobą. ;p

Nie lubię.

Mam nadzieję, że zostanę na dłużej. :slight_smile:

Najgorzej. :confused:
Ale witam, sąsiadke w naszych progach.

Też z Pyrolandii? :)

Tak. Niby poznań, ale już PZ na blachach od auta ;)

Ja nie mam auta. I nigdy mieć nie będę :face_with_raised_eyebrow:

why not? :sweat_smile:

Bo się panicznie boję jeździć xD

AAA… ja za to lubię, ale uwazam się za chujowe kierowcę i dziwię się że po dobych 100 tysięcy kilometrach jeszcze żyje xd

p.s szkoda rozbijać temat otwórz czateł, z lewej do góry taka chmurka ;)

Hey :smile: Miło widzieć nową osobę na forum. Szanuję za namiętne czytanie książek :joy: Dziś już mało kto to lubi

Witam Sąsiadkę!
Jak masz na imię i ile masz lat??

Hejka, baw się dobrze na forum :) probowałaś może kiedyś czytać light/web novelki?

Hej :slight_smile:
Plus za Higurashi :wink: a Shinsekai Yori było tak smutne, że chce o nim zapomnieć :fearful:
Lubisz pograć w coś? :wink:

Armia Pyrludzików się powiększyła :D

Hej!